reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

no i juz humor mi sie troche poprawil:-) tylko pytanie czy nie za pozno albo trudno czasu sie nie cofnie a w nastepnym miesiacu od poczatku go przypilnuje - pogadalismy i on dalej sie smieje ze to akurat w ten dzien mamy to robic - nie moze zrozumiec, nie wchodzi do jego glowy, podsune mu jakies artykuly na ten temat niech sie doszkoli chlopak bo mi brak slow.
 
reklama
aniolkowa pzrykro mi:( ja wierze ze ta laparo byla po cos i juz niedlugo bedzie tego rezultat tylko trzeba czasu. Kiedy masz teraz jakies spotkanie w klinice? Ja pamietam jak po czyszczeniu jajowodow ktore mialam w lutym 2012 nie zaszlam do maja to dostalam clo. Czyli twoim nastepnym krokiem powinno byc clo od nich.
Pamietasz jak bylas u wrozki i juz wlasnie nie pamietam czy Ci mowila ze zjadziesz latem w ciaze czy urodzisz latem?
Gwiazdeczka tez kiedys sie skontaktowala z wrozka i jej przepowiedziala prawde. Ja caly czas wierze i trzymam kciuki.
Zawsze mi sie wydawalo, ze ja ostatnia na tym forum zajde, a jak juz zaciazylam to bylam pewna ,ze po mnie wsyztskie sie posypiecie i nadal jestme tego pewna!:)

Roxii trzymam kciuki za owocne zastrzyki:)

a ja coraz mniej moge zjesc. Czuje ze maly ma coraz mniej miejsca w brzuchu i jak zjem nawet nie wiele to czuje sie syta przez kilka godzin i bardzo rzadko czuje glod. Nie lubie tego bo przez to wogole nie jem ze smakiem i patrze tylko jak inni wcinaja :) Boje sie ze przez moja siedzaca prace sciskam malego za bardzo w brzuchu, bo caly czas jak siedze przy biurku to on pcha sie w zebra. Jeszcze biedaka urodze calego scisnietego przeze mnie. :)
 
aiolkowa przykro mi :( Mam nadzieje ze kolejny raz bedzie trafiony.
loczkis za ciebie nadal w tym cyklu kciuki &&&&&&&&&
I za wszystkie kobietki ogolnie!

co do angielkskiej sluzby zdrowia... lepiej sie chyba nie wypowiadac. Ja tez w 99 przypadkach lecze Adasia sama bo isc do przychodni = stracic czas.

yas teraz dobry czas na dzidziorobenie. Na chlopca najlepszy :-)

trzymajcie sie!!
 
no nareszcie naprodukowałyście tyle, ze mam co nadrabiac po pracy :-) dzieki dziewczyny za kciuki :-D to chyba jednak nie bylo plamienie, tylko taki metny sluz, juz sama nie wiem co sie dzieje :zawstydzona/y: zwariuje przez te dwa dni jeszcze :wściekła/y:
Roxii co do objawow, to ja nie bardzo moge rozroznic co jest na @ a co na ciaze, wiec sie nie doszukuje. co prawda piersi mnie bola, i co jakis czas plecy mnie bola tak jakos okresowo, slabo mi od kilku dni, ale jak mowie, to moze byc i to i to, a ze przy okazji jeszcze jestem troche chora, to juz wogole nic nie wiem :-) co ma byc to bedzie ;-) kochana kazdy miewa gorszy dzien, wlacz sobie jakis dobry film wieczorem i moze pomoze :-D
yas super, ze jednak zaciagnelas swojego do wyrka ;-) moze akurat sie uda :-D a co do tego, ze faceci nie rozumieja do konca jak sie robi dzieci, to wiem to doskonale :tak: spróbuj mu to wytlumaczyc od podstaw, bo inaczej nie da rady. wiekszosc facetow mysli, ze kazdy seks bez zabezpieczenia = dziecko. po kilku nieudanych cyklach, jak nie dalismy rady w dni plodne, bo moj M. nie rozumial dlaczego akurat teraz mamy sie kochac, usiadlam z nim i wytlumaczylam mu dokladnie co i jak, i on zrobil wielki oczy i mowi, "to jak te dzieci sie wogole robia!!!, a z wpadki to juz wogole!!! " a najlepiej to pokaz mu filmik, wstawialam tu niedawno na forum, jak chcesz to moge ci poszukac :tak:
Agitatka spokojnej nocy, zeby maly juz nie goraczkowal :tak:
kari a imie juz jakies macie wybrane?
aniolkowa mam nadzieje, ze juz ci troszke lepiej, jakie teraz macie plany? jakies nowe leki?
i juz zapomnialam co komu jeszcze mialam odpisac :zawstydzona/y: pozdrawiam was wszystkie :tak:
 
loczkis jak filmik byl po angielsku to poprosze linka jesli nie to poszukam cos przed nastepnym cyklem i niech sie uczy w koncu. no i czekamy do srody i trzymamy kciuki za ciebie:-)

kari to by mi pasowalo ale jednak bede miala do konca wyrzuty ze nie udalo sie z kilka godzin przed cos zadzialac, kiedys dawalo sie codziennie a teraz po prawie 10latach razem to porazka - najgorzej to jest od momentu pojawienia sie malej no coz ale chyba taka kolej rzeczy.
super ze dzialacie cos zeby pomoc adasiowi a nie czekacie na nhs ale moze warto ich troche pospieszyc, wydzwaniac, zameczac moze jakos sie cos ruszy. powodzenia. prawda co dziewczyny pisaly dopiero testowalas a tu juz ponad polowa minela. niesamowite jak ten czas leci.

milej nocy wszystkim
 
Ostatnia edycja:
loczkis no wiem że to czekanie jest najgorsze, niby tylko dwa dni a ciągnie się i ciągnie, cos o tym wiem;-) trzymam kciuki kochana za Ciebie, musi sie udac!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
yas noo z tymi facetami to ciężka sprawa, oni naprawde nie kumają jak dochodzi do zapłodnienia i ze trzeba akurat w określonym czasie:-D Ja kiedyś swojemu tez to tłumaczyłam, bo nie mógł zrozumieć:-p W ogóle faceci mają bardzo małą wiedze na temat cyklu kobiety, większośc pewnie nawet nie wie że istnieje coś takiego jak owulacja:tak: Usiądź ze swoim i tak jak radzi loczkis wytłumacz mu od podstaw i puść jakiś filmik, moze dotrze w końcu;-):-p
Noelka no napewno małemu zaczyna brakowac miejsca i teraz bedzie go coraz mniej, naszczęście już ostatni tydzień pracy przed Tobą i nie bedziesz już go tak gniotła:-D Co do twojego wczesniejszego przeczucia, ze zaciażysz ostatnia na forum, to ja mam teraz dokładnie to samo:sorry2: To juz w sumie nie chodzi o nasze forumowe dziewczynki, bo wszystkim gorąco kibicuje i szczerze ciesze się z każdej fasoleczki, ale mam wrazenie że wszyscy w koło zachodzą w ciąże, tylko nie ja... Znam pare dziewczyn które tez miały problemem z zajściem i długo się starały i już prawie im wszystkim się udało, a ja dalej w tym samym miejscu. Ale wiem, ze kiedyś też mi się uda, jestem o tym głęboko przekonana, pozostaje mi czekać na moją kolej;-)
 
yas to ten filmik cud-miłości - YouTube tylko niestety jest z polskim lektorem,ale moze znajdziesz podobny po angielsku :tak:
Roxii masz 3 sliczne dzieciaczki, ktore czekaja na ciebie, wiec nie łam mi sie tu, na pewno z toba zostana na 9 miesiecy ;-) po kolei bedziesz je sobie spokojnie rodzic, i wstawiac nam tu piekne zdjecia :tak: dalej chcesz brac po jednym maleńtasie, czy zdecydowalas sie moze na dwójeczkę?
 
Noelka spokojnie nic małemu nie będzie :-) ja też siedziałam tak że wiem że nic mu nie będzie ;-)

Loczkis
dasz radę :-) &&&&&&&&&&
 
loczkis dzięki:-) ja wciąż zostaje tylko przy jednym maleństwie, już kiedys pisałam, ze panicznie boję się ciąży biźniaczej i chciałabym tego uniknąc, więc wolę nie stwarzac takiego ryzyka;-) Pozatym nie sadzę żeby u mnie w klinice zgodzili się na podanie dwóch jednocześnie, bo są one dobrej jakości, jestem młoda, zdrowa i jest duza szansa na powodzenie, a co za tym idzie ryzyko ciąży bliźniaczej, której lekarze starają się unikac, bo jest to ciąża wysokiego ryzyka. Dwa podaje się kobietom u których jest mniejsza szansa czyli po 35 roku życia lub wtedy kiedy zarodki sa gorszej jakości. Mi w zupełnosci wystarczy jedno maleństwo i to się boję że sobie nie poradzę, a jak miałyby być dwa to chyba umarłabym z przerażenia:-D
 
reklama
no wlasnie tak pamietalam, ze nie chcialas 2 maleńtasów. spokojnie, dasz sobie rade :tak: tak to jest, ze najpierw sie martwimy, czy nam sie uda zajsc w ciaze, a jak juz zajdziemy to sie martwimy czy sobie damy rade :-D kobiety to dziwne stworki jednak sa :-D
 
Do góry