reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
a jak bedziesz kupować test ciazowy to kup First Respons bo on podobno wykrywa nawet 6 dni przed spodziewanym okresem,

dokladnie... kup sobie test ciazowy First Respons... u 62% kobiet wykrywa ciaze 6 dni przed @, 78% 5 dni przed @, 87% 4 dni przed @, 98% 3 dni przed @ i 99% 2 dni przed okresem... on jest w takim rozowym albo czerwono bialym opakowaniu... w boots kosztuje £8,19... jest promocja... kup jeden drugi gratis.. abo za £10,49 tej samej firmy tylko ze w opakowaniu 2 testy i kolejne 2 gratis bo jest promocja tak jak pisalam wczesniej.... na ebay sa ale nie wiele tansze...
 
a tu co znów nie ma nikogo:-(??
gdzie sie wszystkie podziałyscie:confused2:?
czyżby wszystkie owulacje teraz miały:-p:-) i nie wychodzą z łóżeczek;-)
 
a tu co znów nie ma nikogo:-(??
gdzie sie wszystkie podziałyscie:confused2:?
czyżby wszystkie owulacje teraz miały:-p:-) i nie wychodzą z łóżeczek;-)

hihihi to jakas zbiorowa ta owulacja... :-):-):-D:-D:tak::tak: my tez mamy - mam nadzieje... oj a mowia ze owulka nie mozna sie zarazic a tutaj prosze nikogo nie ma bo wszystkie ostro sie staraja tylko my takie 2 sierotki co przed kompem siedza i sie zamartwiaja... :-D:-D
 
aha... no to juz 3 sierotki :-):-):-D:-D zawsze to lepsze niz samemu sie uzalac nad samym soba :tak::tak::tak:
ewka2412 jak tam po owulce?? mierzysz temp??
A wiesz w tym cyklu nie mierzylam nawet niewiem czy mialam owulacje. Bo tak:12,13,14 mialam ostre bole podbrzusza ,klucie jajnikow, sluz ale suwaczki i kalendarzyk wyznaczyly mi owu 17,18 no i zaczelam robic testy owulacyjne 15-ego i wiesz 15 mi jedynie wyszla druga kreska bardzo bardzo blada a pozniej juz nic:eek:. A 16 bylam na usg i mi powiedzieli ze niewiedza czy mialam owu ze ChYBA nie:no:. I ja juz sama niewiem co mam myslec moze w tym cyklu byla wczesniej owu:oo:. wogole zebym nie spojrzala na suwaczek to bym nie wiedziala w ktorym dniu cyklu jestem :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny , nierobiłam jeszcze tesu bo wciaz czekam, poradzcie mi prosze jak przekonac meszczyzne do dziecka???? nie wiem kompletnie jak go przekonac zebysmy sie starali ...
 
Do góry