reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

A ja za was trzymam kciuki dziewczynki:tak:. Ja juz nie mam nadzieji czuje ze w i w tym cyklu nic z tego ,zreszta nawet niewiem czy mialam owulacje jedyne co to piersi mnie pobolewaja i sutki:baffled: , czasem zakluje podbrzusze wiec sie nie nastawiam i grzecznie czekam na @. Zazdroszcze wam pozytywnego nastawienia. Tak jak pisalam TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!! Bedzie dobrze
 
reklama
Oj dziewczyny wiem przez co przechodzicie-znam to uczucie
mierzyłam temp. uważałam na dni płodne , brałam kwas fol., i molestowałam męża :rofl2: i nic to nie dawało , i zaczęłam nawet brać tabletki z wiesołka na poprawe śluzu bo stwierdziłam ze jest go za mało ....ale pewnego miesiąca pękło wszytsko we mnie i przestałam brać tab. mierzyć temp. nawet nie wiedziałam kiedy była owulacja a kochalismy sie wtedy kiedy chcieliśmy a nie w tedy kiedy były dni płodne i byłam swięcie przekonana ze nic z tego a ze mieszkam w UK nie mogłam iść do gina na monitoring cyklu ani sie przebadać ...test zrobiłam dzien przed urodzinami mojego męża pamiętam ten dzien w 28dc 19 marca i co II słabe krechy :szok:za dwa dni powtórzyłam test i wyrażne II krechy , dzis jestem w 21t ciąży ...Także KOCHANE STARACZKI trzymam kciuki ;-):-):-D
 
hej kochane... wcxoraj mialam 36.8 (mierzylam o 6:30 bo mi sie przysnelo) a dzisiaj o 6 mialam 36.7... i sama nie wiem... czy spadek o 1 stopien to dobrze czy zle?? wydajemi sie ze jutro bede wiedziec najlepiej jak sobie zmierze o 6 rano... jak bedzie wyzsza niz dzisiaj tzn ze pol godzinki wczoraj moglo zrobic niewielka roznice...
 
hej:-) ja tylko na chwilke wpadłam bo zaraz do pracy zmykam.

hej kochane... wcxoraj mialam 36.8 (mierzylam o 6:30 bo mi sie przysnelo) a dzisiaj o 6 mialam 36.7... i sama nie wiem... czy spadek o 1 stopien to dobrze czy zle?? wydajemi sie ze jutro bede wiedziec najlepiej jak sobie zmierze o 6 rano... jak bedzie wyzsza niz dzisiaj tzn ze pol godzinki wczoraj moglo zrobic niewielka roznice...

taki spadek to nie jest nic złego, temperaturka nadal jest nad tymi wszytkimi przed skokiem, wiec jest ok:-)
umnie nadal to samo i nadal czekam na wzrost:baffled::-(
 
Czecs Dziewczyny, dzis mam bole miesiaczkowe ale jeszcze jej nie ma-MAM NADZIEJE ZE WOGOLE NIE BEDZIE PRZEZ NASTEPNE 9 MIESIECY. Moja siostra stwierdziła ze moje piersi sie zmieniły i sporo urosły. czekam do jutra i robie test mam nadzieje ze tym razem bedą dwie kreseczki...
 
Czecs Dziewczyny, dzis mam bole miesiaczkowe ale jeszcze jej nie ma-MAM NADZIEJE ZE WOGOLE NIE BEDZIE PRZEZ NASTEPNE 9 MIESIECY. Moja siostra stwierdziła ze moje piersi sie zmieniły i sporo urosły. czekam do jutra i robie test mam nadzieje ze tym razem bedą dwie kreseczki...

to trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście :-):-):tak::tak:
 
to trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście :-):-):tak::tak:



ciagle sprawdzam czy nie dostałam i modle sie zebym jej nie dostała, a z drugiej strony to boje sie ze jak zrobie to wyjdzie negatywny, wiecie nie mam odpychania od papierosów zaczełam wiecej kawy pic i o 7 wieczorem robie sie strasznie senna, nawet jak wczoraj chciałam kochac z chłopakiem i jajniki mnie bolały , poprostu wydawało mi sie ze jest jego penisek jest wiekszy niz był bo tak mocno go czułam w sobie, do tego moje piersi sa obolałe i brodawki zrobiłysie wieksze oraz powstały takie malusienkie i podobne do gruczołow wybulwienia. oczywisie bol brzuch nie jest cały czas , ale utrzymuje sie przez kilkanasie minut nastepnie przestaje na 30 minut i znow powraca identyczny jak na , mam jeszcze bol głowy i rano i popołudniami....mam nadzieje ze nie na okres co o tym sadzicie??:-(
 
a zapomniałam dodac ze wachania nastroju mam cały czas wczoraj na przykład plakałam na filmie komediowym gdzie chłopak pocałował dziewczyne...i gdy moj chłopak wszedł do pokoju to rozpłakałam sie jeszcze bardziej...
 
ciagle sprawdzam czy nie dostałam i modle sie zebym jej nie dostała, a z drugiej strony to boje sie ze jak zrobie to wyjdzie negatywny, wiecie nie mam odpychania od papierosów zaczełam wiecej kawy pic i o 7 wieczorem robie sie strasznie senna, nawet jak wczoraj chciałam kochac z chłopakiem i jajniki mnie bolały , poprostu wydawało mi sie ze jest jego penisek jest wiekszy niz był bo tak mocno go czułam w sobie, do tego moje piersi sa obolałe i brodawki zrobiłysie wieksze oraz powstały takie malusienkie i podobne do gruczołow wybulwienia. oczywisie bol brzuch nie jest cały czas , ale utrzymuje sie przez kilkanasie minut nastepnie przestaje na 30 minut i znow powraca identyczny jak na , mam jeszcze bol głowy i rano i popołudniami....mam nadzieje ze nie na okres co o tym sadzicie??:-(

takie objawy magą być zarówno na okres jak i na fasolke, ja też mam tak że przed @ bolą mnie jajniki , piersi i mam częste zmiany nastroju, jestem bardziej podenerwowana i drażliwa...najpewniejszym objawem jest więc brak okresu, wytrzymaj do jutra i zrób testa będziesz wtedy pewna:tak: i oczywiscie napisz nam jaki wynik:tak:
 
reklama
takie objawy magą być zarówno na okres jak i na fasolke, ja też mam tak że przed @ bolą mnie jajniki , piersi i mam częste zmiany nastroju, jestem bardziej podenerwowana i drażliwa...najpewniejszym objawem jest więc brak okresu, wytrzymaj do jutra i zrób testa będziesz wtedy pewna:tak: i oczywiscie napisz nam jaki wynik:tak:


wiem zrobie :) odezwe sie jutro ....3majcie sie dziewczyny
 
Do góry