reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
edith bardzo mi przykro...:-:)-:)-( wiem jak się czujesz i wiem, ze to bardzo boli, ale nie można się poddawać. Jeszcze się uda zobaczysz:tak: Popłacz sobie trochę, to zawsze pomaga i zbieraj siły na kolejne próby, bo walczyc trzeba!!!!!
Pam super, że udało Wam się załatwić jakiegoś lekarza, moze ten bedzie jakiś bardziej rozgarnięty i coś zaradzi:tak: daj znać co powiedział.

Niedawno dzwonili do mnie z kliniki, przestraszyłam się jak zobaczyłam ich nr, bałam się że mają zle wiesci, oni nigdy tak bez powodu nie dzwonią. Ale okazało się, ze zadzwonili żeby mi przełożyć godzine transferu z 11:30 na 12:30 w sumie się cieszę, bo dłuzej pośpię:-p No i oczywiscie nie byłabym sobą jakbym nie zapytała o moje maleństwa, powiedzieli ze wciąz jest ich 5 i wyglądają bardzo dobrze:-D uff normalnie kamień z serca, dobrze że zadzwonili przynajmniej wiem, że bąbelki mają się dobrze:tak:
 
Lekarz jak Lekarz.... nie powiedzial nic... postukal obejzal podotykal i powiedzial ze nie wie co mi jest.... dal mi jakis zastrzyk na wymioty i powiedzial ze jak sie gorzej poczuje to mam wrocic do szpitala jeszcze dzis.... ogolnie nie wie co mi jest, i ja go wsumie nie winie bo ile on moze zrobic u kogos w domu oprucz osluchania i pomiaru cisnienia... ale kazal zglosci sie do szpitala jak tylko gorzej sie poczuje a najlepiej isc i powiedziec ze sie gorzej czuje a co do siniakow to uwiezyl ze mnie chlop nie bije i powiedzial ze owszem dziwne to ale nie wyglada jak posocznica bo przy nacisku robia sie jasne a gdyby to byla posocznica to by sie nie robily biale.... tylko by zostawal taki sam kolor nic by sie nie zmienialo a pozatym stwierdzil ze z krwi by wszylo...
 
Pam hmm no to zawiele Ci nie powiedział:sorry2: kurcze nierozumiem dlaczego oni tak dziwnie do wszystkiego podchodzą, przeciez te siniaki nie wzięły się znikąd, moim zdaniem powinni skierowac Cię do szpitala na badania, żeby sprawdzić co to jest, a nie powiedzieć nie wiem co Pani jest, to kurcze nie jest diagnoza! Jeśli nie wie to niech wyśle na specjalistyczne badania i bedzie wiadomo! Ehhh co za konowały, no ale dobrze że Cie zbadał i zobaczył, faktycznie jak Ci nie przejdzie to lec jeszcze raz do szpitala i ściemniaj że gorzej sie czujesz, moze porobią Ci w końcu jakies konkretne badania! Trzymaj się tam, lez i odpoczywaj!!!!
 
Trzymam sie trzymam.... moj chlop tak dla smiechu znalazl na internecie taki programik gdzie mozna zaznaczyc objawy i wychodza prawdopodobne choroby.... 3 rozne programiki zaczely buczec na czerwono ze mam zadzwonic na pogotowie... no prosze... internet mi powie wiecej niz lekarz.... poki co jakos sie trzymam pije herbatki i podsypiam co chwila...
 
Roxii, to teraz byle do jutra :)

Pam, jakby co to dzwon i sciemniaj ile wlezie, ja już sie nauczyłam, ze podstawa uzyskania opieki medycznej w Anglikowie/na Wyspach jest ściema. Dramatyzuj, podkrec objawy, niech Twój Osobisty powie, ze tracisz przytomność co jakiś czas, ale nie olej tego, bo lepiej sie nie czujesz, a za dobrze to nie wyglada.
 
Pam a no widzisz przyszło nam żyć w kraju gdzie programy komputerowe są mądrzejsze niż lekarze:baffled: Jak tam się czujesz? lepiej choć trochę?????
 
Roxii take czasy.... musialam isc odebrac bilet na autbous przeszlam sie i troche pomoglo... troszke lepiej sie czuje, zjadlam nawet troche zupy... dalej na ibuprofenie jade ale jest ciut lepiej... obu sie tylko poprawialo
 
Pam to Ty w takim stanie chodzisz po ulicy???:szok: na tyłek Ci przyleję!!! lez w łożku plackiem i się kuruj:tak: No ale cieszę się, że już troszkę lepiej;-)
 
reklama
Do góry