reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxii 5 to ciagle dobry wynik..ja trzeciego dnia mialam tylko jeden dobry i jeden słabiutki, lekarze wiedza co robia..wiem, ze to dodatkowy stres dla Ciebie, bo wolalabys juz miec maluszka u siebie, ale do niedzieli juz blisko..trzymaj sie, bedzie dobrze
 
Roxii 5 to ciagle dobry wynik..ja trzeciego dnia mialam tylko jeden dobry i jeden słabiutki, lekarze wiedza co robia..wiem, ze to dodatkowy stres dla Ciebie, bo wolalabys juz miec maluszka u siebie, ale do niedzieli juz blisko..trzymaj sie, bedzie dobrze

Dzięki bardzo, nie wiem własnie czy 5 w 3 dobie to duzo czy mało:sorry2: Powiedzieli mi że te 5 na dzień dzisiejszy wyglądają bardzo dobrze, co chyba oznacza że są dobrej jakości... Wierzę w to że lekarze wiedzą co robią, ale stres jest jak nie wiem, pocieszam się ciągle tym, że jak mi podadzą taki 5-cio dniowy to jest większa szansa na powodzenie, bo blastocysty częściej się przyjmóją niż takie 3 dniowe, wiec może to i lepiej że czekają, ale ja do niedzieli to chyba osiwieje, szukam sobie zajęć żeby nie myśleć, dzis zabrałam się za sprzątanie i umyłam okna w domu, ale co będę robić jutro:confused: ehh ile to człowiek musi się nastresować...:no:
 
Osinka, mi akurat o gotowanie sie rozchodzi - a angielskich czasopism po prostu nie lubię. Shape i inne podobne ok, bo tu sie niczym nie różni, ale nie czytam plotkarskich, zatem zostaje mi mało opcji. Znalazłam gdzieś w zeszłym tyg prenumeratę za mała kasę, ale teraz nie mogę odnaleźć tej strony.
Mam nadzieje, ze z Pam wszystko ok, bo za dobrze to nie wyglada..
 
Satchat ooo nie doczytalam!! przepraszam :happy2: ja maniaczka fitnessowa jestem i z gory zalozylam, ze Tobie o takie czasopisma chodzi :-)

a gazety o gotowaniu tez lubie ( i pieczeniu),ale odkad schudlam 20kg trzymam sie od nich z daleka, bo kocham dobre jedzonko, a szczegolnie ciasta mniammmmm
 
Jestem... nie wiem po co tam jechalam.... oprucz niskiego cisnienia i szybkiego tenta nic nie ma... z krwi owszem jakas infekcja ale co to nie wiedza... mam czekac... a jak o siniaki spytalam to sie lekarz obuzyl ze jedynie to moze na policje zadzwonic ze mnie chlopak bije:no: porazka totalna, powiedzial ze jak za TYDZIEN nie bedzie lepiej to mam sie zglosic do GP...A oczy to oczy on okulista nie jest...... normlanie moj myslal ze go trzasnie , zazadal innego lekarza ale nie chcieli dac bo sa strasznie "zajeci"... ta jasne... w poczekalni nie bylo nikogo, oprucz mnie dwie inne osoby a lekarzy naliczylam z 15stu.... eh jak do jutra lepiej nie bedzie to wroce albo w nocy sie karetka wybiore moze mnie potraktuja powaznie.... o jeszcze paracetamol mi dali... mam brac.... a ze mam alergie na paracetamol to co go to obchodzi? Wymyslam....

Skarga poszla...
 
Pam no do cholery jasnej co za bałwany!!!!!:wściekła/y: oni tu wszystko lekcewazą, dadzą paracetamol i myślą że to załatwi sprawe, co za kretyn!!!!!!:no: Mam nadzieje, ze to rzeczywiscie nic poważnego, choć nie wygląda to ciekawie. Trzymaj się tam i w razie czego jedź w nocy jeszcze raz. Japiernicze ręcę opadają na tą tutejszą słuzbe zdrowia, co za banda niedouczonych idiotów!!!! Trzymaj się dzielnie i daj znac jutro jak się czujesz.
 
Ja p.....co za oszołomy niedouczone. Oni nigdy nic nie wiedzą patałachy jedne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I weź tu zaufaj służbie zdrowia. Masakra!!!!

Ja kiedyś jak zaszłam do lekarza i opisałam wszystkie objawy i co dolega memu dziecku, to zapytała mnie czy mam wykształcenie medyczne, że tak jej mówię. Nie jestem matką i widzę co dolega memu synkowi...

Ah...zdrówka Pam :tak::tak: Do d... że to weekend i wszystko pozamykane, tylko pogotowie zostaje. Trzymaj się kobietko

Trzymajcie się kobietki, odezwę się już w Polsce. Zmykam odpoczywać
 
reklama
Do góry