reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Ooo zapomnialam wam powiedziec :-D:-D wedlug lekarza wyznacznikiem jakiejkowliek infekcji sa....(za przeproszeniem) smarki... jak nie sa zielone to nie ma infekcji :-D nie wiem czego oni ucza lekarzy w szpitalach
 
edith bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się, uda się na pewno, oby prędzej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Roxii brawo, że zarodeczki takie silne, powodzenia jutro, kciukasy ciągle zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pam no masakra, z tymi lekarzami :szok::szok: Lepiej się u weterynarza chyba leczyć, a nie u nich. Niech Ci zdrowie wraca do normy, jak najszybciej. A jutro leć do rodzinnego, może on coś skuma. Objawy masz dziwne, to fakt, zamiast pobrać krew, zrobić CRP, to walą w ch....

Ja już na polskiej ziemi :-):-):-) Lot minął w miarę, strasznie gorąco było w samolocie i z tego wszystkiego Filipkowi brzuch rozbolał, już się przestraszyłam, że będzie wymiotował, ale obyło się. Drogę Warszawa-Białystok przespaliśmy, więc minęło całkiem szybko. Synuś skakał ze szczęścia, jak zobaczył dziadka i wujka na lotnisku, pierwszy raz rzucił im się na szyję, a potem dla babci :-):-) Teraz bawi się z babcią, a ja rozpakowałam walizkę i relaksuję się;-)
 
Pam noo to dopiero mądrość, z kąd on to wytrzasnął?:szok: Agitatka ma racje, chyba lepiej sie u weterynarza leczyc, ale programami komputrerowymi :baffled:
Agitatka superr, ze Ty już na ziemi ojczystej, ale zazdroszczę.... odpoczywaj tam i korzystaj z uroków naszej ojczyzny!!:-)
 
Znam nawet dobrego weterynarza :-D smarki sie zielone robia wiec cos sie zaczyna... chyba sie wysmarkam i mu zaniose to moze go przekonam ze jednak cos :-D humorek mi dopisuje moj sie krzywo na mnie patrzy bo jak stwierdzil " takich zmian nastroju to on jeszcze nie widzial" a co tam.... glow boli i cos mnie zaczyna swedziec.... w poniedzialek pojde do mojego GP na uczelni moze cos powie..
 
Pam Ty nie do GP tylko dzwoń do tego dobrego weterynarza, moze on coś mądrego zaradzi:-D:-D:-D Żartuję oczywiście:-p Jak dasz rade wytrzymać do poniedziałku to pewnie, zasięgnij jego opini, mam nadzieję, że do tego czasu będziesz się czuła znacznie lepiej:tak:
 
Pam japiernicze faktycznie jakaś masakra z Tobą:baffled: mi się wydaję, ze to jakaś poważna infekcja w organizmie skoro masz tak duzo dziwnych objawów, jeszcze teraz ta wysypka:szok: kurka bidna Ty, a te konowały wszystko lekceważą:no: Moze faktycznie jedź na to pogotowie i ściemniaj ile wlezie, zeby porobili Ci konkretne badania. Współczuje naprawde...:sorry2:
 
Roxii ja sie pomalu zastanawiam kiedy umre... poporstu padne i umre :-D nie zebym chciala.... ale kurde ja jestem nie do zabicia... przy porodzie malo sie nie wykrwawilam w domu bo lozysko sie oderwalo.... potem mialam zapalenie opon mozgowych virusowe i zaraz 2dni potem bakreryjne.... 2 wypadki samochodowe... polamana bylam tyle razy ze szkoda gadac.... wstrzasnienie mozgu tez mialam kilka razy.... i jeszcze zyje... normlanie widac nie chca mnie tam u gory :-D
 
reklama
gadam z mama i powedziala ze moj brat cos takiego mial niedawno... i sie okazalo ze to szkarlatyna byla... on byl u mnie tydzien temu z rodzicami jeszcze lekko prychajacy moze zalapalam bo ja dopiero co antybiotyk wtedy skonczylam...
 
Do góry