reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

czesc ddziewczyny

Loczkis nie bylismy w Paryzu, jedynie w Calais :rofl2: ja nie lubie wyjazdow i zwiedzania zima, wkurzaja mnie kurtki, czapki itp...
i tak jestemzadowolona, bylo super, choc pogoda nie dopisala

kurde nie chce sie nakrecac... ale cos mi sie wydaje... :szok: piersi mnie napierniczaja od kilku dni, nie moge sie do nich dotknac!!! i sa jakby wieksze, Boze zeby tylko mi nie rosly jak za pierwszym razem.... ogolnie jestem jakas taka... nie wiem... rozdrazniona...oslabiona - bola mnie miesnie i stawy i mam dziwny smak w ustach, nic mi nie smakuje...zobaczymy za ponad tydzien...:sorry:
 
reklama
tygryseczek milego odpoczynku w Polsce, ja lece za 1,5 tygodnia i juz sie nastawiam na chlodek :-D
Osinka nie wiem czemu wydawalo mi sie, ze to Paryz :-Dfajnie, ze urlopik sie udal :-D i trzymam kciuki :-):-)
 
Osinka nooo to w takim razie mocno trzymam kciuki, chyba coś się święci;-)
pam noo to nieźle poszaleliście:-p ale przynajmniej oblaliście nowe mieszkanko, a rozpakowywanie nie zając, nie ucieknie:tak:
loczkis no niestety dupek może opuźnić nadejście @:sorry: nie zawsze tak jest, czasem mimo przyjmowania go @ przychodzi, ale czasem dopiero po odstawieniu:tak: poczekaj do tej soboty jak wyjdzie dalej jedna krecha to wtedy odstaw;-)
tygryseczek urlopuj się tam i odpoczywaj :-)
 
Pam ale ci zazdroscze!!! my przywiezlismy 20 butelek wina z Francji, ale dopoki sie nie wyjasninic,moge je tylko wachac, a uwielbiam winko!!! :-D

Roxi - zobaczymy,moze to moje schizy jak zwykle :laugh2:

Loczkis - do Paryza chcialabym sie wybrac na wiosne, jak juz bedzie cieplo, przy okazji zahaczyc o Disneyland i zrobic frajde corce. Ona ma 30 marca urodziny, wiec moze...
 
Osinka widze ze corka ma urodziny dzien po mnie :-D ja mam 29 marca a moja mam 31 i do tej pory pamietam jak jeszcze bylysmy w polsce a tata w irlandii to wysylal nam razem kartki bo nigdy nie pamietal ktora ma pierwsza urodziny :-D do tej pory nie pamieta zbytnio....ah ci faceci...ps. trzymam kciuki za II kreseczki :)

Ja umieram laski... znowu... nie wiem czy to od wina ale caly dzien wymiotuje , boli mnie glowa, oczy plecy a najbardziej to moja polamana kostka... leze na kanpaie i co chwile odlatuje... do toalety mnie moj prowadzi bo sama nie daje rady, jesc nie moge tylko wode pije.... mam nadzieje ze do jutra przejdzie i mam nadzieje ze to tylko wino chociasz nigdy sie tak zle nie czulam po winie a typilam tylko 2 lampki i to rozcienczone sokiem a potrafie duzo wiecej i nic mi nie bylo.... no coz... ja jutro nie przejdzie to sie do szpitala zawiezie zwloki.... poprostu porazka jak nie urok to straczka.... moze to nerwy ?

Musze jeszcze list napisac bo nie dziala piekarnik, mikrofala i jeden storage heater w salonie.... zimno nie jest ale jak chcialam frytki mojemu zrobic( z piekarnika) to musialam na oleju zrobic i troche tluste wyszly.... od zapachu to mnie scielo... zastanawiam sie kiedy moja @ przyjdzie bo powinna byc 30stego ale ostatnio byla 3ego wiec moze znowu sie przesunie albo wogole nie przyjdzie bo czasem przy tym implancie tak jest ze wogole nie ma @
 
Hej dziewczyny :)
Zniknęłam na chwile. W końcu do mnie dociera że jestem w ciąży, na początku to nie do końca trafilo :-D.
A więc byłam dzisiaj u lekarza i jestem już pozapisywana tam gdzie trzeba ,ale żadnego badania nie miałam :-(myślałam że chociaż potwierdzą tą moją ciążę czy coś a tu NIC! Tylko waga wzrost, ciśnienie i wyznaczenie terminu i takie tam. Niestety pierwsze USG dopiero po świętach :-(, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.

Roxii bardzo sie cieszę że wszystko póki co jest zgodnie z planem i że tak bedzie do KOŃCA!
Osinka & loczki trzymam kciuki!
tygryseczek Tutaj też strasznie zimno! Miłych wakacji!
 
Znaleziona na piekielni.pl Piekielna babka? Czy popostu smieszna?

Pewna pani, zwyczajna babka z własną działalnością gospodarczą wybrała się do babskiego doktora, żeby ją zbadał, bo coś jej w podwoziu szwankuje i pobolewa. Wybrała się tak dla świętego spokoju, bo była przekonana, że to jakieś przeziębienie (na które od dłuższego czasu brała różne gripexy i inne hot maxy) ciut niżej zaszkodziło jej przy okazji. Doktor zajrzał, głowicą od usg gdzie trzeba pomiział i z uśmiechem rzekł:

- Gratuluję maleństwa, to już 9 tydzień.
Pani zbladła i wyszeptała:
- Ale ja to? Przecież ja byłam pewna, że nie mogę mieć dzieci.
- Tym bardziej gratuluję, ale na jakiej podstawie pani stwierdziła, że nie może mieć dzieci? Były robione jakieś badania? - zainteresował się medyk
- No nie, ale staraliśmy się kiedyś z mężem o dziecko i nic z tego nie wyszło, więc odpuściliśmy.
- Ooo, a jak długo staraliście się państwo? - spytał lekarz, nieświadomy, że zaraz przeżyje straszną chwilę.
- Noo, tak ze dwa miesiące przynajmniej.

Doktor zachował się profesjonalnie i głową o ścianę nie tłukł, nawet prychnięcia z siebie nie wypuścił. Może ktoś się orientuje czy uczą takiego opanowania na jakichś kursach? Bo chętnie się zapiszę.
 
Pam fajna historyjka:-D niewiedza i ciemnota niektórych ludzi jest przerazająca:baffled: A co do Ciebie to współczuję:sorry: moze zatrułaś się czymś? albo poprostu przez ten implant tak się czujesz??? kurcze jak Ci do jutra nie przejdzie to idź do lekarza, ale mam nadzieję, ze będzie lepiej. Odpoczywaj tam i wracaj do siebie;-)
Suzanne no niestety ale tu w UK tak to wyglada, oni w zaden sposób nie sprawdzają czy rzeczywiscie jesteś w ciąży, jeśli test wyszedł pozytywny znaczy że jesteś i koniec kropka. Poza tym oni do 3 miesiaca ciążę nie uznają jako ciążę, bo jest duze ryzyko poronienia do 12tc. To jeszcze nic, moja koleżanka po pozytywnym tescie poszła do lekarza i mówi ze jest w ciaży, a lekarz do niej "no to co z tym robimy?":szok: Oczywiscie miał na myśli czy ona chce donosić tą ciażę czy ją usunąć, normalnie maskara jak lekarz moze w ogóle z takim tekstem wyskoczyć:no: Ale niestety to jest UK i znieczulica totalna:sorry: Takze nie przejmój się, ze nie porobił Ci zadnych badań, bo to tutaj normalne, czekają do 12tc na pierwsze usg. Wsio bedzie dobrze, ciesz się stanem błogosławionym i dbaj o siebie!!!:-)
Osinka noo to się okaże czy to tylko schizy ;-) ja tam trzymam kciuki:tak:
 
dziewczynki tak mnie nosza nerwy, ze poszlam sobie pobiegac... oczywiscie przed wyjsciem z domu pozarlam sie z mezem ;-) on sie wkurza, ze chodze biegac po 19, jak jest ciemno, ale kiedy mam biegac?? jak on do 19 w pracy wrrrrr a bieznia to nie to samo...
 
reklama
Do góry