reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Czesc dziewczyny
Ja juz po przeprowadzce.... zmeczona strasznie nawet na zadna zabawe na halloween nie poszlam... ale apartament jest super :) przestronny i przedewszystkim cieply :) teraz tylko rozpakowac....:zawstydzona/y:

Loczkis, yas przykro mi ale trzymam kciuki napewno sie dua :)
 
reklama
Loczkis przykro mi, ale póki nie ma @ jest nadzieja i tego się trzymajmy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

yas również, mi przykro, następnym razem się uda &&&&&&&&&&&&&&&&&&& U mnie z pierwszą ciążą, to w sumie był przypadek. Chcieliśmy mieć dziecko, ale jakoś specjalnie nie staraliśmy się. Akurat szykowałam się do własnego ślubu i nie przejmowałam się brakiem @ Myślałam, że to z nerwów, stres, itp...I tak kiedy, było już po wszystkim wszystko ze mnie uszło, a @ dalej nie przychodził, zrobiłam test i niespodzianka II :-):-) Skakaliśmy z radości, całemu światu od razu obwieściliśmy tą wiadomość, ale wyrzuty sumienia miałam, bo przez ten miesiąc lały się % a i papierosów sobie nie odmawiałam. Ale rzuciłam w dniu zrobienia testu, żeby nie mieć sobie nic do zarzucenia. Bo nigdy bym sobie tego nie wybaczyła, na dodatek urodził się z wadą serca i bym siebie obwiniała, a tak wiedziałam, że to nie moja wina.
A teraz jakoś nie dam rady zaskoczyć. Jeden jajnik mam wielo torbielowaty i o budowie drobno pęcherzykowej, to wg mojego gina może, ale nie musi utrudniać mi zajście w ciąże, ale drugi jajnik mam książkowy. Więc nadzieja zawsze jest.

Wczoraj test owulacyjny wyszedł mi mega pozytywny. Wykorzystaliśmy ten czas na maksa. I mam nadzieję, że tym razem się udało. Od soboty zaczynam brać dupka. Zaciskam kciukasy i czekam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Pam no to super, w końcu po wszystkim, teraz się rozpakować, ale to chyba sama przyjemność w nowym miejscu ;-)
 
loczkis umawiałyśmy się, że dzis robisz test i jak bedzie jedna kreska to sę nie załamujesz, bo to zawcześnie i za dwa dni powtarzasz tak??? No więc głowa do góry, póki @ nie ma jest nadzieja, bierz dalej dupka i w sobote powtórz test, ja kciuków nie puszczam;-)
Pam super, ze juz po przeprowdzce i że jesteście zadowoleni, to najważniejsze, oby dobrze się Wam tam mieszkało:tak:
yas Ty masz podwójną macicę?? co to dokładnie oznacza? nie słyszałam o tym nigdy, to moze być przeszkodą w zaciążeniu???
Jeśli chodzi o ilość zarodków to wiesz róznie jest, duzo dziewczyn chce dwa naraz, bo jest większa szansa no i nawet jaby dwa się przyjęły to dla niektórych jest wilekie szczęście. Ja mam odmienne zdanie, ciąża bliźniacza jest ciążą patologiczną, czyli nieprawidłową z czym wiażą się komplikacje, taką ciążę ciężej jest donosic, dzieci przeważnie rodzą się zawcześnie i z niedowagą. To tak naprawdę nic dobrego z medycznego punku widzenia, lekarze odradzają podawanie dwóch zarodków żeby właśnie nie stwarzac ryzyka ciąży bliźniaczej. Czasem się to praktykuje, bo tak jak wspomniałam jest większa szansa na powodzenie. Mnie nikt, nigdy nie namówi na 2 zarodki, niewyobrażam sobie siebie z dwoma maleńkimi dzieciaczkami, chyba bym oszalała, ja jednego się boję, ze sobie nie porodzę, a co dopiero z dwójką:eek: Dlatego ja zdecydownie wybieram jeden:tak:
Agitatka noo miejmy nadzieję, ze tym razem się uda;-)
 
Roxii pewnie, masz rację, ale gdyby tak się zdarzyło, że masz bliźniaki, dałabyś radę. Moja babcia
[*] urodziła mego tatę i 3 lata po nim zaszła w kolejną ciąże i się okazało, że to trojaczki :-) I weź tu ogarnij system jeszcze w tamtych czasach ;-) Donosiła i urodziła dwóch dorodnych chłopaków i dziewczynkę.

Jestem dobrej myśli, dziękuję :tak::tak:
 
Agitatka trojaczki oo masakra :szok: wiesz gdyby zdarzyło się tak ze byłyby bliźnieta to nie miałabym wyjścia i pewnie bym sobie jakoś poradziła, ale wiesz wole tego nie sprawdzać i nie ryzykowac, na początek jedno w zupełności mi wystarczy:tak: I tak mam obawy czy ogarne system :baffled:
 
Roxii tak to jeden z powodow dlaczego jest mi trudno zajsc w ciaze. mam wade z ktora sie urodzilam - moja macica jest przegrodzona na pol i od poczatku wiedzialam ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze a bardziej lekarz mowil ze z jej donoszeniem bo rozmiary macicy sa mniejsze - przez to przedzielenie tworza dwie. do tego jak po dwoch latach staran zaszlam w ciaze pozamaciczna to jajowod mi wycieli wiec moje szanse nie dosc ze byly mniejsze to zmniejszyly sie jeszcze o polowe i do tego problem z owulacja a tu taki cud po roku sie zdarzyl - moja coreczka, zero problemow z donoszeniem tylko ze cesarke musialam miec. teraz w klinice mowia ze mam szanse zajsc w ciaze wiec ja tez to gleboko wierze.raz sie udalo to teraz tez sie uda:-).zawsze marzyla mi sie trojka ale prawde mowiac ja juz jestem szczesciara i nie moge marudzic.
 
yas faktycznie dziwny przypadek z tą podwójną macicą, ale skoro jedną ciązę donosiłaś i nie było problemu to nie ma czym się martwić;-) no i skoro raz się udało, to uda sie i drugi, trzeba tylko troche cierpliwosci, trzymam kciuki &&&:tak:
 
Czesc dziewczynki jak tam u was..? ja sie relaksuje w PL ale pogoda tu jest okropna zimnoooo strasznie do poludnia ladnie slonko swiecilo ale teraz ehhh szkoda gadac...
 
jeszcze raz dziekuje za wsparcie :tak: nie zalamalam sie, jakos tym razem spokojnie do tego podchodze :tak: zobaczymy co bede mowic jak przyjdzie @ :sorry:
Agitatka trzymam kciuki za owocne staranka :-)
Pam powodzenia w rozpakowywaniu, ja strasznie tego nie lubie :-(
yas raz sie udalo, wiec na pewno znowu sie uda :-D
Roxii ja tez nie wiem, czy jak bym miala wybor, to bym sie zdecydowala na ciaze mnoga :sorry: pamietam o naszej umowie, i dalej biore dupka, w sobote juz ostatecznie sie okaze :-D tylko tak sie zastanawiam, czy to moze spowodowac, ze @ przyjdzie pozniej?
 
reklama
Dzieki dziewczyny, wczoraj olalam rozpakowywanie :-D siedzielismy z moim i pilismy winko jedna flache obalilismy a mnie dzis kacyk meczy :sorry: dopiero sie z lozka zciagnelam... watpie zebym cokolwiek dzis zrobila... toz to juz 14 prawie :szok:

Loczkis nie znam sie ale moze poczytaj na ultoce czy moze spowodowac spoznienie @? czesto ulotki mozna znalesc na internecie wpisz nazwe leku w google i stezenie i powinna byc ulotka
 
Do góry