reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
miska no bardzo bym chciała żeby mi podali blastusia, bo są większe szanse na to że się przyjmie, ale wiesz ja nie chcę się cieszyć na zapas, bo to że mam duzo zapłodnionych komóreczek nie oznacza że są one silne. Poprzednim razem też mieliśmy duzo zapłodnionych bo 10, ale niestety do 3 doby dotrwały tylko 2:sorry: I tym razem może tak być, ze duzo się zapłodniło ale niewiadomo czy będą się dobrze rozwijały, wiadomo jak w piątek bedzie ich jeszcze duzo to lekarze będą czekac do 5 doby, ale boje się, że bedzie tak jak poprzednim razem.... Dlatego narazie podchodzę do tego na zimno:tak:
 
czesc dziewczyny :-D jestem jestem, ostatnie dwa dni w pracy mialam istne szlaenstwo, wczoraj caly dzien do 21, a dzisiaj od 8 konferencja, nawet nie mialam kiedy wam odpisac :tak:
Roxii super wiadomosci, trzymam bardzo mocno kciuki, zeby sie udalo!!!!
Agitatka nie dziwie sie, ze sie denerwujesz przed lotem, pasazerowie, ktorzy nigdy nie latali z dziecmi nie maja czesto pojecia jak to jest, i nieraz juz slyszalam glupie teksty z ich strony, a przeciez to tylko dzieci i trzeba miec troche cierpliwosci :tak:
Osinka czy to nie ty wrocilas teraz z Paryza? opowiadaj jak bylo :tak: uwielbiam to miasto! :-)
Edith zdrowka zycze, herbatka z miodem i cytrynka pomoze, i na pewno nie zaszkodzi :tak:
jezeli o kims zapomnialam, to przepraszam, ale nie ogarniam jeszcze :sorry:

ja testuje jutro, ale jakos nie wydaje mi sie, zeby sie udalo :-( ciesze sie, ze dzisiaj biore ostatnia tabletke Duhastonu, bo naprawde zle sie po nim czulam :-( tak sie zastanawiam, jutro mam dopiero 12 dzien fl, i co bedzie jak test mi wyjdzie negatywny, odstawie dupka, a potem sie okaze, ze jednak jestem w ciazy? czy to nie zaszkodzi fasolce? czy w tym dniu test juz powinien wyjsc mi pozytywny? troche zaczelam sie denerwowac :crazy:
 
Loczkis powiem Ci jako to było u mnie z ostatnią ciążą, której bądź co bądź nie udało mi się utrzymać :no: Ale przecież ja nie o tym, dla mnie cień cienia wyszedł dopiero w 29 dc przy cyklach 30 dniowych, a porządną kreskę miałam dopiero 3 dni po terminie spodziewanej @. Więc wydaje mi się, że to zależy, jak jesteś, czego życzę Ci z całego serca :tak::tak: to może, ale nie musi wyjść...Trudno w sumie coś doradzić :eek::eek:

Dla mnie gorsza jest I kreska, niż nadejście @
 
Ostatnia edycja:
Agitatka ja jak ostatnim razem robilam test taki elektroniczny, to mi juz pokazywal 5-6 tydzien, wiec ja robilam test tydzien po @, tylko ze mialam bardzo nieregularne cykle, wiec nie bardzo wiedzialam kiedy testowac :-D jestem w kropce, bo nie chce w razie czego zaszkodzic fasolce, a z drugiej strony nie chce tez zbytnio opoznic nadejscie ewentulanej @ :eek:
 
loczkis a który to Twoj dzien cyklu??? zbrób jutro ten test, ale jak będzie jedna kreska to poczekaj moze jeszcze parę dni i powtórz jak drugim razem nic nie wyjdzie to wtedy odstaw dupka. Bo ja bedziesz w ciaży i tak nagle przestaniesz go brac to moze to zaszkodzić fasolce, bo nagle spadnie poziom progesteronu który jest przecież odpowiedzialny za utrzymanie ciaży. Trzymam mocno kciuki za jutro &&&&&&&&&&&&&&&, daj znać;-)
 
Roxii, to bedzie 29 dzien cyklu, ale owulacja byla dopiero ok 17 dc, ja mam dlugie cykle a moja druga faza trwala z reguly ok 14-15 dni, a jutro bedzie dopiero 12 dzien, i dlatego nie jestem pewna, czy ten test mi wyjdzie :eek: wlasnie tego sie boje, ze jak za wczesnie odstawie, to cos sie moze stac :-(
 
loczkis to zrób tak jak mówię, jeśli jutro wyjdzie jedna kreska to się nie załamuj i bierz dalej dupka i za 2 dni powtórz test, tak będzie najbezpieczniej:tak: bo to faktycznie troche wcześnie ale jak trzymam kciuki za II :-)
 
reklama
loczkis przyszla przyszla:-( dokladnie we wtorek jak miala przyjsc no ale coz to nie koniec swiata a ty tez glowa do gory. w tym miesiacu sprobuje testow owulacyjnych na powaznie a za miesiac juz bede miala wyniku moczu to okaze sie kiedy owulacja byla.

Roxii a jak to jest wiekszosc ludzi decyduje sie na jedno czy dwa jajeczka? ja pewnie chcialabym 2 ale z powodu mojej podwojnej macicy nie moglabym, chyba ze jedno w jednej a drugie w drugiej. powodzenia, dalej zaciskami lapki :-) trzymaj sie mocno.

Agitatka a u ciebie jak bylo z synkiem? zaszlas bez problemu? a co teraz sie dzieje ze masz problemy? milego pobytu w polsce. ja przez pol roku latalam co miesiac a teraz conajmniej do wakacji a jakby udalo sie zaciazyc to i dluzej nie polece i tego sie trzymam ze sie uda:-)

oczywiscie dalej zycze wszystkim starajacym sie powodzenia!!!!
 
Do góry