reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

dzieki kobitki za slowa otuchy :-D jest mi przykro, no ale cuz widocznie cos poszlo nie tak i w sumie reakcja mojego organizmu byla jak najbardziej prawidlowa, bo macica sama sie oczysci, gorzej by bylo jakbym juz poszla do gina za dwa, trzy tygodnie, a ten by mi powiedzial ze np ciaza sie nie rozwija, czy cos to dopiero bylaby zalamka, bo przeciez zdaza sie tak, a wtedy to juz trzeba czyscic wszystko:-( takze trudno stalo sie, nie ma co roztrzasac byla to bardzoooo wczesna ciaza.
w polsce sobie pojde do gina niech mnie zbada pozadnie, wypytam sie jej wszystko, mam nadzieje ze bedzie ok, moze jakies badania hormonalne?? tylko nie wiem czy mi czasu starczy na wszystko:baffled: mam tylko nadzieje ze juz w tym miesiacu wszystko wroci do normy i bedziemy mogli sie zaczac od razu starac:tak:
 
reklama
Wonka ja znalazlam jakies polskie przychodnie w googlach, poszukam pozniej jeszcze troche i przesle Ci linki bo teraz w parcy jestem wiec niebardzo;-)
wczoraj dzwonilam do dwoch jak taka spanikowana bylam, w jednej nawet sympatyczna babka, ale w tej drugiej rany jaka wredota w tej recepcji:baffled: Polki jakby nie bylo, no ale cuz w koncu nie pojechalam i tak, takze pozniej postaram sie jakies linki wrzucic co tam znajde :tak:
 
Ola fajnie w koncu poznac zalozycielke watku :-) hihi, ja tez w tym roku bym chciala do tunezji wlasnie, myslelismy o Turcji najpierw gadalismy z babka w biorze podrozy, pokazala nam oferty z tunezji i ja bym tam wolala, no ale to we wrzesniu jakos, w sierpniu juz moga byc jakies tansze oferty takze moze akurat trafi sie jakas okazja, a jak nie to i tak chce tam jechac chociaz na tydzien:-Da gdzie dokladnie bylas?? w jakiej czesci bo wiem ze to sie tam dzieli jakos na jakies cos wedlug czegos:confused::-) hihi
 
KICIAQ przytulam bardzo mocno i całuję ....
witaj OLA po urlopie- zazdroszczę ci tej Tunezji... niedawno się dowiedziałam że szykuje mi się urlop nawet dwa ale jedziemy nad bałtyk na polskie morze(też jest fajne).
ja jestem w 13 dc i wczoraj dół brzucha a dziś strasznie cyuchy mnie bolą o sutkach nie wspomnę nigdy nie miałam czegoś podobnego
pewnie to na owulkę ???!!! sama nie wiem:(
 
Ola fajnie w koncu poznac zalozycielke watku :-) hihi, ja tez w tym roku bym chciala do tunezji wlasnie, myslelismy o Turcji najpierw gadalismy z babka w biorze podrozy, pokazala nam oferty z tunezji i ja bym tam wolala, no ale to we wrzesniu jakos, w sierpniu juz moga byc jakies tansze oferty takze moze akurat trafi sie jakas okazja, a jak nie to i tak chce tam jechac chociaz na tydzien:-Da gdzie dokladnie bylas?? w jakiej czesci bo wiem ze to sie tam dzieli jakos na jakies cos wedlug czegos:confused::-) hihi

Bylismy w miejscowosci- Skanes, niedaleko Monastir gdzie jest lotnisko- w hotelu Golden Beach- bylo cudnie, bookowalismy te wakacje w grudniu, niedrogo bo za 12 dni £900 ze wszystkim (parking w Manchesterze i insurance za nas oboje)no i all inclusive. Mam nadzieje, ze tam jeszcze kiedys wrócimy. Nie kupujcie z biura podrózy- roznica ok 200-300 funtów a daja tylko transport- a nas kosztowal £5 taxi w obie strony. Oj sie rozmarzylam. Nasze z otbeach.com
 
a to fajnie, my chyba tez cos wlasnie w tym rejonie ogladalismy, sie zobaczy, ja narazie sie szykuje na wyjazd do polski, pozniej chcielibysmy mieszkanie zmienic wiec zobaczymy jak z kasa bedzie.
dziewczyny u Was tez tak goraco?? ja umieram normalnie chyba z 50 stopni:baffled: musialam dzis wiatrak kupic do domu bo sie wytrzymac nie da:baffled:
 
a to fajnie, my chyba tez cos wlasnie w tym rejonie ogladalismy, sie zobaczy, ja narazie sie szykuje na wyjazd do polski, pozniej chcielibysmy mieszkanie zmienic wiec zobaczymy jak z kasa bedzie.
dziewczyny u Was tez tak goraco?? ja umieram normalnie chyba z 50 stopni:baffled: musialam dzis wiatrak kupic do domu bo sie wytrzymac nie da:baffled:
Kochana z tymi upalami to masakra, ja mieszkam na lofcie tez mam wiatrak:baffled: wytrzymac nie idzie:baffled:
 
Kiciaq przykro mi bardzo z powodu Twojej straty:-(
mam nadzieje ze uda Ci sie zafasolkowac znowu szybciutko:tak:
Ola witam po urlopie:-)chyba sie jeszcze nie znamy wiec milo Cie poznac:-)

Zmykam pod zimny prysznic bo sie topie;-)
 
Kiciaq przykro mi bardzo z powodu Twojej straty:-(
mam nadzieje ze uda Ci sie zafasolkowac znowu szybciutko:tak:
Ola witam po urlopie:-)chyba sie jeszcze nie znamy wiec milo Cie poznac:-)

Zmykam pod zimny prysznic bo sie topie;-)

Witam rowniez, musze troche nadrobic czytanko- 2tygodnie i tyle zmian
 
reklama
Ano Olu działo się przez te 2 tygodnie.;-)
Ten upał mnie wykończy, wszystko byłoby fajnie gdyby człowiek siedział na plaży, a tak do pracy to jest niewyróbka. Chcieliśmy dziś kupić jakiś wiatrak albo żyrandol z wiatrakiem, coś takiego taniego żeby tylko na te upały było, to wszystko wykupione. :szok:Jutro pojedziemy dalej poszukać. Ciekawe ile to jeszcze potrwa...
Lecę wziąć zimny prysznic, bo nie wytrzymam...
 
Do góry