reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Ja tez ostatnio czuje sie paskudnie:-( jestem jakas drażliwa, płaczliwa, mam wzdęcia i bóle głowy i coś mi sie wydaje ze to objawy PMS, (po tabsach wiecej to jakos odczuwam) i mysle że jednak @ przyjdzie.
 
Witajcie

Wrócilam z wakacji- oj jak sie nie chcialo wracac- bylo przecudnie
Czekam teraz na II.

Bajeczka- gratulacje- mam nadzieje ze kogos nie pominelam
 
witam kobitki u mnie straszny dzien:-( stracilam moja dzidzie:-( dostalam plamien rano a pozniej to juz normalnego krwawienia jak w czasie @ poszlam do lekarza ale jak to w uk wiele mi nie poradzil ze mam czekac niby, umowilam sie w londynie w jakiejs przychodni u polskiego lekarza bylam gotowa jechac byle tylko moje dziecie ratowac, ale dostalam juz takiego normalnego krwawienia, zrobilam test wyszedl negatywny wiec hcg spadlo juz do zera czyli moja kruszynka nie rozwijala sie:-:)-:)-( wiec nie bylo nawet sensu jechac:-:)-( no cuz byla to bardzo wczesna ciaza, ja dopiero kilka dni po spodziewanej @ wiec jakbym nie zrobila testu wczesniej to pewnie nawet bym nie widziala ze w ciazy bylam:-:)-(

no cuz musze sie otrzasnac troche i wracam do Was staraczek:tak: juz nigdy nie zrobie testu przed spodziewana @:-( pozniej jak cos nie wyjdzie to tylko bol i stres:-( ehhh zycie:-(

ale nie zalamuje sie bedziemy dalej probowac, w sumie to zaciazylam juz w drugim cyklu staran wiec to chyba zbyt piekne bylo zeby trwalo dlugo:-(

pozdrowienia dziewczyny;-)
 
kiciaq87 Tak mi przykro :-:)-:)-(.
Nie wiem nawt co powiedziec ,poprostu wirtualnie cie przytule
a020.gif
a060.gif
.


Z tego powodu ,tez nie lubie robic testow przed terminem. Wydaje mi sie ,ze przez te lata moich staran iles tam razy pewnie doszlo do zaplodnienia. Jednak wole nie wiedziec o tym .

Jestem pewna ,ze juz niedlugo znow bedziesz mogla sie znow cieszyc z fasolki ,bardzo Ci tego zycze :tak:.

OLA- witaj po urlopie . Kiedy testujesz ? To bede trzymac kciuki:happy2:.

A u mnie krwawienie ustalo ,tempka spadla ,ale o jedna kreche ,no i brzuch zaczyna pobolewac. Czyli to nie byla @ :baffled:. Tak wiec spodziewam sie, ze przylezie za jakies 3-4 dni , no chyba ,ze nie ;-).
 
Ostatnia edycja:
Witaj ola!! gdzie w ogóle wypoczywałaś??
kiedy testujesz?

Bylismy w Tunezji na 12 dni- bosko bylo- zero stresu- musze sprawdzic kiedy testowanie bo sie tak zrelaksowalam- chyba kolo 15 lipca.

witam kobitki u mnie straszny dzien:-( stracilam moja dzidzie:-( dostalam plamien rano a pozniej to juz normalnego krwawienia jak w czasie @ poszlam do lekarza ale jak to w uk wiele mi nie poradzil ze mam czekac niby, umowilam sie w londynie w jakiejs przychodni u polskiego lekarza bylam gotowa jechac byle tylko moje dziecie ratowac, ale dostalam juz takiego normalnego krwawienia, zrobilam test wyszedl negatywny wiec hcg spadlo juz do zera czyli moja kruszynka nie rozwijala sie:-:)-:)-( wiec nie bylo nawet sensu jechac:-:)-( no cuz byla to bardzo wczesna ciaza, ja dopiero kilka dni po spodziewanej @ wiec jakbym nie zrobila testu wczesniej to pewnie nawet bym nie widziala ze w ciazy bylam:-:)-(

no cuz musze sie otrzasnac troche i wracam do Was staraczek:tak: juz nigdy nie zrobie testu przed spodziewana @:-( pozniej jak cos nie wyjdzie to tylko bol i stres:-( ehhh zycie:-(

ale nie zalamuje sie bedziemy dalej probowac, w sumie to zaciazylam juz w drugim cyklu staran wiec to chyba zbyt piekne bylo zeby trwalo dlugo:-(

pozdrowienia dziewczyny;-)

Przytulam- trzymaj sie cieplutko
 
kiciaq87 o matko bardzo mi przykro, trzymaj się słońce.

Ola85 witaj, w końcu wróciłaś.

U nas upalnie, nie da się wytrzymać. Do położnej dzwonię już 2 dni i ma tel wyłączony:baffled:.
Jutro idę do przychodni po nr do jakiejś innej położnej. Zaczyna mnie to już wkurzać:wściekła/y:.
Objawów nie mam kompletnie żadnych, tylko śpię ale to głównie przez pogode. Trzymajcie sie.
 
reklama
witam kobitki u mnie straszny dzien:-( stracilam moja dzidzie:-( dostalam plamien rano a pozniej to juz normalnego krwawienia jak w czasie @ poszlam do lekarza ale jak to w uk wiele mi nie poradzil ze mam czekac niby, umowilam sie w londynie w jakiejs przychodni u polskiego lekarza bylam gotowa jechac byle tylko moje dziecie ratowac, ale dostalam juz takiego normalnego krwawienia, zrobilam test wyszedl negatywny wiec hcg spadlo juz do zera czyli moja kruszynka nie rozwijala sie:-:)-:)-( wiec nie bylo nawet sensu jechac:-:)-( no cuz byla to bardzo wczesna ciaza, ja dopiero kilka dni po spodziewanej @ wiec jakbym nie zrobila testu wczesniej to pewnie nawet bym nie widziala ze w ciazy bylam:-:)-(

no cuz musze sie otrzasnac troche i wracam do Was staraczek:tak: juz nigdy nie zrobie testu przed spodziewana @:-( pozniej jak cos nie wyjdzie to tylko bol i stres:-( ehhh zycie:-(

ale nie zalamuje sie bedziemy dalej probowac, w sumie to zaciazylam juz w drugim cyklu staran wiec to chyba zbyt piekne bylo zeby trwalo dlugo:-(

pozdrowienia dziewczyny;-)

kochana strasznie mi przykro:-(trzymaj sie !!
 
Do góry