reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Happy Friday!

Ja zaczelam dzis plamic (przynajmniej cykl mam ksiazkowy - 28 dni...), zatem zaczynamy cykl nr2, poprosze fluidki :) Wiecie, nawet mnie deprecha nie wziela, ale ta niepewnosc mnie do szalenstwa doprowadzala - zatem wiem, na czym stoje.

Owsianke czas spieprzyc ;) Tak, spieprzyc, bo zre i zre, a albo za gesta mi wychodzi, albo za rzadka i tak caly czas :D
 
reklama
Suzanne powodzenia, mowie wam, ten cykl bedzie dla nas wszystkich szczesliwy :-D
Satchkat wiem jak to jest, u mnie niepewnosc trwala jeszcze dluzej, ale mam nadzieje, ze w tym cyklu bedzie lepiej :)

Dziewczyny do dziela! jakas cisza tu nastala ;-) ja od wczoraj na lekach, bo cos mnie przeziebienie bierze :wściekła/y: pozdrowienia dla wszystkich :tak:
 
agnieszka ja wierze, ze bedzie dobrze :tak: ja tez sie boje, po moim poronieniu. czytalam ostatnio fajna ksiazke "expecting emilly". takie czytadlo dla kobiet, ale jak dla mnie super. troche poplakalam i posmialam sie jednoczesnie :-Dto jest historia o kobiecie, ktora poronila i znowu byla w ciazy. i ona tam wlasnie tez zmaga sie ze swoim bolem i ze strachem o kolejne malenstwo. fajna ksiazka, powiem szczerze ze wpadla mi w rece w odpowiednim momencie, kiedy bylam w najwiekszym dolku i bardzo mi pomogla. uswiadomila mi troche rzeczy. no nic, nie smece juz, przeciez mamy myslec POZYTYWNIE :-D:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie dziewczęta:)

Tak sobie ostatnio czytam co piszecie i też mam takie dziwne uczucie, że wysyp brzuszków :-) nadejdzie niedlugo. Może tak jak napisała loczkis "wierze ze ten miesiac bedzie rekordowy i wszystkie pieknie zaciazymy ".

Suzanne - ja wiem, ze mój staż w staraczkach nie jest za długi ale nie jest się już takim młodziutkim:p i trzeba sobie pomagać jak się da żeby zobaczyć 2 kreseczki na teście.

Ostatnio rozmawialiśmy z moim M, że jak było się młodszym to człowiek myślał, że każdy stosunek = ciąża.
I wiele moich znajomych w dosc mlodym wieku zaszło w ciąze wogóle jej nie chcac. A teraz.... staramy sie po pare miesięcy, lat i nic.

Ale wierze, że bedzie dobrze. W końcu musi się udać.

My z M zbieramy siły i od czwartku bierzemy się do roboty:) Testy owulacyjne czekaja w gotowości:) Tempke mierze i mam nadzieje, że w tym cyklu zaskoczymy:)

Na dobranoc chciałam wam powiedzieć jedno. Nie poddawajcie się !!! Bądźcie dobrej myśli !!! Ale bez zbędnego nakręcania się i wyszukiwania objawów:) wiem, że tak jest bo sama tak miałam:p

I czekam na same dobre wieści:)
Dobrej nocki wam życzę
 
reklama
widze marcysia, ze pazdziernik bedzie miesiacem optymizmu :-) i tak trzymac :-D:-D:-D ja sama nie wiem skad mam tyle pozytywnej energii, skoro za oknem plucha i niechciana @ przyszla ;-) wlasnie sobie obliczylam, ze ewntualne testowanie przypada mi na termin urlopu w Polsce, wiec bedzie sie dzialo :tak::tak: do dziela dziewczynki, do dziela!!! :-):-)
 
Do góry