reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Bardzo mi przykro Pam....

Moze w takim razie zrezygnuj z implantu? zdaje sie bardzo chcesz dzidziusia.. Gleboki oddech i glowa do gory! nowy cykl nowa szansa!
 
Zdecydowalam ze wsadze implant.... na kilka miesiecy moze na rok.... zawssze moge wyciagnac... a jest kilka spraw z ktoryi powinnam dojsc do ladu jednak zeby w pelni sie cieszyc z ciazy.... ale bede do was zagladac i wam kibicowac ;)
 
Dziub ja tez wierze w to ze sposob odzywiania i tryb zycia ma wplyw na plodnosc - chociaz widzialam narkomanki, alkoholiczki itp w ciazy - ale to co jemy ma w duzej mierze wplyw. ja od prawie 6tyg przerzucialam sie na zdrowe odzywianie i mam nadzieje uda sie. jeszcze przydalaby nam sie jakies wakacje - to tez pomaga ale do grudnia nie ma szans na jakis wyjazd. wspominalas cos ze gp nie chce cie wyslac na badania. sprobuj jeszcze raz z nim porozmawiac nie zmieniach juz ilosci miesiecy ile sie starajcie tylko podaj ta sama ilosc bo oni to zapisuja. powiedz czy moze cie zreferowac do kliniki nieplodnosci bo juz ponad rok mina i chcialabys zrobic szczegolowe badania takie jak sprawdzanie owulacji i droznosc jajowodow, moze dodaj ze bylas prywatnie u ginekologa w polsce i on ci kazal tak zrobic. a ze placic podatki w uk to tu masz darmowa sluzbe zdrowia a prywatnie nie stac cie na takie badania.
 
Tez tak mysle... Na wszystko jest wlasciwy czas.

..u mnie na przyklad jest bardzo wlasciwy czas na drzemke, bo mam powieki ze stali, zatem powaznie rozwazam udanie sie do firmowego kibla i strzelenie 15-minutowki...
 
czesc dziewczyny, nie sposob nadazyc za wami! za duzo piszecie :)

Witam nowe kobity!

Pam, przykro mi. Napisalam wiecej na czerwcowkach do ciebie. Glowa do gory!
Loczkis podziwiam za ta walke z mierzeniem temperatury, ja nie mam tyle systematycznosci i sie nie porywalam na to zupelnie. Trzymam kciuki aby pomoglo to tobie w ekspresowym zafasolkowaniu :)

Dziewczyny majace chandre, zycze szybkiego powrotu do pozytywnego stanu psychicznego, ta jesien nas tak chyba wszystkie nastraja. Przesylam pozytywne fluidki :)

A u mnie wciaz bezobjawowo, jem i spie wiecej i nic poza tym, narazie ciaza dla mnie laskawa tfu tfu. We wtorek ide do GP i pewnie dopiero po 2 tygodniach bede miala wynik bety, dobrze ze jedna zrobilam w PL bo tu sie ze wszystkim masakrycznie ociagaja. Jak tu wytrwac do 12tygodnia, dopiero wtedy daja skierowanie na skan.

Pozdrawiam Was wszystkie, staraczkom zycze szybkiego zafasolkowania a ciezarowkom samych lekkich dni :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry