reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Loczkis takie nastawienie mi się podoba! Trzymam kciuki!

Czy któraś z was używa aplikacji na komórke do określania dni płodnych? Pościągałam jakieś i zastanawiam się czy one działają.
 
reklama
loczkis - to trzymam kciuki:)
Suzanne - ja kiedys sciagnelam sobie jedna aplikacje ale szczerze to korzystalam z niej tylko jeden miesiac. Moj M chcial mi wgrac uaktualnienia na telefon i wszystko poszlo ....I zrobilam sobie na kompie w exelu piekna tabelke:) i wszystko tam zapisuje. Pomoglam sobie "kalkulatorami dni plodnych" i teraz juz raczej nic mi nie zaginie:p
u mnie poprzedni cykl niestety poszedł w nie pamiec bo w poniedziałek @ przyszła. Ale nie poddaje sie. To dopiero 3 cykl starań po odstawieniu tabletek. Moze tym razem sie uda. Zaczelam mierzyć tempke od tego cyklu i zakupilam testy owulacyjne wiec musi byc dobrze.
Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie straczki. Zycze wam spokojnej nocy.
Ja uciekam bo rano do pracy trzeba isc.
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za wszystkie staraczki ;) ja zmykam na uczelnie mam pelno roboty... porazka... ja chce spaaaac!!! jeszcze moj V sie rozchorowal poterznie jakas grypka czy cos.... moze nie zalapie ale juz mnie gardlo boli =/
 
Cześć wszystkim


U mnie dużo się ostatnio dzieje,czasami nie ogarniam heh...
Zimno na dworze,włączyłam ogrzewanie bo nie ma na co czekać,jakby nie było październik już mamy.
Postanowiliśmy z mężem że w sobotę jedziemy na jesienno-zimowe zakupy
biggrin.gif

Poza tym rocznica ślubu nam się zbliża wielkimi krokami więc jedziemy sobie prezenty także kupić
happy.gif

W pracy szał,praca wrze!
...a teraz czas na kawkę
biggrin.gif


Pam implant??? a przecież mieliście się starać??
Przykro mi z powodu przyjścia @ :-(
Marcysia powodzenia:)
Joasiu cierpliwości,niestety służba zdrowia tak tu działa...

Resztę serdecznie pozdrawiam:)
 
Agnieszka pisalam juz wczesniej , zdecydowalismy ze wstawie implant na rok bo mam tyle roboty na uczelni ze nie wiem w co rece wlozyc i moj widzi jak sie stresuje i powiedzial STOP i poczekamy... bo teraz ledwo nadazam z zajeciami i pisaniem raportow co dopiero by bylo w ciazy jak, odpukac, bym sioe okropnie czula a potem z dzieckiem... wiec na rok mam implant za rok wyciagam kolo siwat i zaczynamy staranka od nowa.... pozatym on ma kilka spraw do rozwiazania (z praca z mieszkaniem itp) wiec to chyba nie jest najleprzy moment...
 
czesc dziewczyny :-) ja dzisiaj wreszcie dostalam ta moja spoznialska @ i o dziwo pierwszy raz od dlugiego czasu nawet sie ucieszylam :szok: jak to mowia- nowy cykl, nowa nadzieja :-D jakos tak dziwnie podekscytowana jestem, i wierze ze ten miesiac bedzie rekordowy i wszystkie pieknie zaciazymy :-D
 
Loczkis ja tez tak mysle! jestesm bojowo nastawiona, wolne od niedzieli do czwartku, jestesmy zwarci i gotowi do dzialania jak nigdy! :)

Suzanne Jesli chodzi o aplikacje na komorke, polecam Fertility Friend, sprobowalam wczesniej kilka innych, ale tylko ta jest naprawde profesjonalna, na stronie internetowej maja tez porady i tutoriale, aplikacja ma w sobie kalendarzyk, system bierze wszystko pod uwage i wylicza dni plodne, oznacza owulacje a pozniej procentowo pokazuje np. ile kobiet ktore zaszly w ciaze mialy w danym dniu takie same objawy jak ty :) poza tym bardzo przydatna rzecz to galeria kalendarzykow innych uzytkownikow. Naprawde polecam :)

Poza tym...hmmm, zimno, tez zaczynamy powoli dogrzewac domek, dzisiaj wyciagam chyba plaszcz zimowy i na naszym dlugim wolnym tez robimy zakupy jesienno-zimowe :D tak na podniesienie morali haha to zawsze nas leczy! Mam nadzieje ze na zakupach wiosenno-letnich bedziemy juz wybierac rzeczy dla naszego szkraba!!!!

Milego dnia!
 
Hej! Dzieki za odpowiedzi.
Dziub aplikacje sciągnęłam i zaraz będę się bawić :-). Z tego co udało mi się wyczytać z opini pod aplikacjami to laski pisały że one działają, sprawdzę na sobie i dam znać!

marcysia ja póki co idę na łatwizne, podziwiam zaangażowania :) Poczekamy zobaczymy, pewnie też się bardziej zmobilizuje jak dojdzie do mnie że to wcale tak łatwo nie jest ;)

Powiem wam szczerze dziewczyny że czytając wasze posty trochę się zasmuciłam. Myślałam że jestem w miarę przygotowana, zrobiłam wstępne podstawowe badania, biorę witaminy, ściągnęłam aplikacje ;) no i tym się kończy moja przygoda z przygotowywaniem :(. Chyba się dużo od was nauczę he he

No nic, dzisiaj koniec @ i po raz pierwszy bez zabezpieczenia :zawstydzona/y:, I can't wait!

Jutro piątek! Miłego weekendu!
 
reklama
Do góry