reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Co to za zmowa milczenia
89.gif
dziewczyny wracajcie,piszcie bo ja pisze sama do siebie... a moze jakies nowe dziewczyny dolacza do nas,fajnie by bylo trzeba watek troche rozruszac
za4.gif



Ja prawie caly dzionek spedzilam z rodzinka bylo fajnie duzo smiechu,ogolnie do tej pory brzuch mnie boli od smiechu.Zimno sie zrobilo,a juz bylo tak cieplo...no nic trzeba jakos wytrzymac:dry:
 
reklama
Witajcie
Co sie tak tutaj spokojnie zrobilo? U mnie jakos leci pomalutku i w sumie nic ciekawego sie nie dzieje.Wpadlam sie tylko zameldowac ze zyje i wyslac wam troche fluidkow:-D:tak: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zycze wam milego dzionka:tak:
 
Witaj Kama chociaz Ty tu wpadlas,bo reszta dziewczyn gdzies sie pochowala i ani mysli napisac...prowadze dialogi sama ze soba
funny.gif
 
edytko wiem kochaniutka wiem:)
Fajnie ze Ty chociaż tu porządku trzymasz i motywujesz do obecności i nie wagarowania :-D
A jak mijają Twoje nocki?czy nadal nie możesz spać?
Bo Ja od kąt M powiększył łóżko to śpię jak zabita :-D

Wczoraj poszlam dosc wczesnie bo o 24-tej dalam malemu mleczko i poszlam spac,no to teraz masz sie jak wyspac, wielkie loze malzenskie macie;-)
 
24tej to nie tak wcześnie jak dla mnie hehe

W Uk i tak łóżka są duże a teraz jest jeszcze większe :-D ale o to chodziło:)



...a dziewczyny wiecie co dostałam wczoraj zaproszenie na badanie szyjki macicy bo w marcu skończę 25 lat.
Czy któraś była już na takim badaniu?
 
Ostatnia edycja:
24tej to nie tak wcześnie jak dla mnie hehe

W Uk i tak łóżka są duże a teraz jest jeszcze większe :-D ale o to chodziło:)



...a dziewczyny wiecie co dostałam wczoraj zaproszenie na badanie szyjki macicy bo w marcu skończę 25 lat.
Czy któraś była już na takim badaniu?

Ja nie mialam ja o cytologie sie doprosic nie moge a jestem starsza od ciebie:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry