reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Czesc dziewczyny:-)

Agus tobie rowniez milego przed weekendowego piateczku
toyou.gif


Lola no to ja nie wiem co jest na rzeczy skoro jeszcze @ nie masz,z tego co piszesz test wyszedl negatywny ale czasem testy sie myla,a tu czasem nie robia bety?moze trzeba by sie zapytac,bo szczerze mowiac nigdy nie pytalam o to!wiem ze ona jest wiarygodna wiec moze zapytaj gp...
 
Kama może to głupie pytanie ale jak wyglądało badanie?
I czy po ukończeniu 25 lat GP da mi skierowanie na usg i cytologię do Ginekologa?
Na luty mam wizytę w Coventry ale przed wczoraj dostałam zaproszenie na badanie ginekologiczne bo 5marca kończę 25 lat i zastanawiam się czy odwołać wizytę w Coventry a pójść do szpitala,zaoszczędziłabym tym sposobem 130 funtów + dojazd do Coventry.


U mnie spokojnie,przygotowuję się psychicznie do staranek które już nie długo...

Pozdrawiam was!

Badanie bylo takie jak robisz cytologie w Polsce.Bo 10 dniach mialam wyniki i wszystko bylo w porzadku.Co do usg i ginekologa to nie wiem czy gp wysle cie ale napisze ci ze mnie nigdy nie wyslal do ginekologa.Jezeli zalezy ci na badaniu ginekologicznym to zrob sobie wizyte w family planing clinic:tak: Ja mialam takie badanie 6 tygodni po urodzeniu Dominika bo chcialam miec pewnosc ze wszystko jest ok:tak: Sadze ze nawet teraz gdy bedziesz zaczynala staranka warto sie z kim zobaczyc z family planing i porozmawiac .Wiecej zalatwisz u nich jak u gp .
 
Hej wlasnie juz dzis zrobilam testa bo doszlam do wniosku ze ni ewytrzymie do rana i oczywiscie 1 krecha:( a dzis mam 43dc takze jutro sie okaze co jest grane.A powiedzcie mi czy moze sie tak zdazyc ze nie bedzie okresu a 2 owulacje? czy ze dopiero teraz owulacja raczej chyba nie no nie? bo dzis jest dosc w miare duzo sluzu i taki rozciagliwy ale chyba cos sie jedanak ze mna dzieje:(
 
Hej wlasnie juz dzis zrobilam testa bo doszlam do wniosku ze ni ewytrzymie do rana i oczywiscie 1 krecha:( a dzis mam 43dc takze jutro sie okaze co jest grane.A powiedzcie mi czy moze sie tak zdazyc ze nie bedzie okresu a 2 owulacje? czy ze dopiero teraz owulacja raczej chyba nie no nie? bo dzis jest dosc w miare duzo sluzu i taki rozciagliwy ale chyba cos sie jedanak ze mna dzieje:(

Jak najbardziej moga byc dwie owulacje,a sluzik wyglada na plodny...mozna zadzialac a noz cos wyjdzie;-)
 
reklama
Dziewczyny!
Jestem w trakcie tworzenia projektu książkowego nt. starań o dziecko i poszukuję kilku osób, które zechciałyby mi ze szczegółami opowiedzieć swoją historię. Czy są jakieś chętne? :) Prawdopodobnie znalazłam wydawcę i w ciągu miesiąca muszę przesłać 3 rozdziały do wglądu, a wciąż potrzebuję więcej historii staraczek! :)
Każdej historii poświęcam jeden rozdział, planuję ogółem ok. 20-25 rozdziałów. Oczywiście wedle życzenia zmieniam dane itp ;)
Proszę o wiadomość na priv - tam podam swojego maila i czekam na Waszą historię - obojętne czy już się dobrze skończyła, czy jest w trakcie :)
Z góry Wam bardzo dziękuję!
 
Do góry