reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Oj dziewczynki sorki tak w dzien napisalam szybciutko i z bledami ale nie mialam czasu i tak wyszlo.... Oczywiscie pelno rzeczy do zrobienia i wogole... Testy owulacyjne niestety nie doszly:((( nie wiem czy juz po owulacji czy nie... ten olej z wiesiolka chyba nie zabardzo pomogl bo sluzu nie bylo widac, dzisiaj bolaly mnie troche jajniki... wiem moze owulacja byla dzisiaj choc najwczesniej powinna byc jutro albo w poniedzialek....czytalam ze nie zawsze ten olejek pomaga juz w pierwszym miesiacu stosowania... co do przytulania to nie za bardzo.... zmeczenie, brak czasu i wiary zle na to wszystko wplynelo.... Pozdrawiam was kochaniutkie milego weekendu oczywiscie dla tych ktore maja wolne, a dla tych ktore pracuja jak ja ,,, oby szybko te offy nadeszly... pozdrowionka
 
reklama
Hej dziewczynki! U mnie ciągle oczekiwania na owulke ale testy jak narazie negatyne:sorry: myśle że jakos pod koniec przyszlego tygodnia będzie, akurat wtedy kiedy lece do Polski:dry: kwurze się jak tak wyjdzie, bo nici wtedy ze staranek w tym miesiącu.... Oby owulka szybko przyła:tak:
Zuzia trzymam kciuki żeby mimo wszystko się udało:-)
Aga masz racje idź tutaj prywatnie do gina i tez zrobisz sobie badanka, a kiedy masz zamiar iśc???? niemoge się doczekać kiedy bedziesz się starać razem z nami:-D
Pozdrawiam!!!!
 
Roxii jeszcze się za ginem nie rozglądałam ale jak kogoś znajdę dam znać na pewno ale nie na ogólnym tylko na zamkniętym bo założę osobną grupę dla starających się na wyspach i tam będę pisała o ważnych dla mnie sprawach bo na ogólnym nie chcę o wszystkim pisać...zajrzę do was później:))
 
Hej dziewczyny.... No w koncu troszke luzu, ostatnio mialam troszke biegania, zwiedzania, jeszcze do pracy chodzilam no ale teraz czas na odpoczynek... Dzieki wam za wsparcie... testy oczywiscie jeszcze nie doszly no szkoda bo nie wiem czy juz po tej owulacji czy nie jajniki mnie bola juz od soboty i nadal nie przestaly,,, mialabym testy to chociaz termin bym wiedziala a tak klapa... juz mam przeczucie ze sie nie udalo a gdzie czekac dwa tygodnie??? Dziewczynki przeslijcie troszke pozytywnej energii bo mi jej brakuje ostatnio.... Roxii mam nadzieje ze owulka juz tuz tuz... Aga ja chetnie dolacze do zamknietego forum jesli tylko mnie zaprosisz... POzdrawiam was cieplutko
 
Zuzia głowa do góry, to że nie mialaś testów nie znaczy że się nie uda:tak: starajcie się tak często jak tylko mozecie i być może traficie:-D trzymam kciuki:tak:
A u mnie owulka faktycznie tuż tuż, dzisiaj na teście była już druga bardzo baldziutka kreseczka:-), jutro pewnie bedzie mocniejsza, a w środę lub w czwartek owulka:-D w sumie udało mi się na ostatnia chwilę bo w czwartek lecę do Polski więc do czwartku ostre staranka he he. Trzymajcie kciuki kochane:-D
 
Zuzia kochana przecież wysłałam Ci zaproszenie...dostałaś?

A tak Agus teraz widze ze dostalam zaproszenie, bardzo dziekuje... jutro zajze o co tam chodzi bo niestety jeszcze dzisiaj do pracy... Roxii no widzisz kreseczka jeszcze slaba ale juz jest... takze teraz twoja kolej na staranka , bo u mnie juz raczej po dniach plodnych takze pozostaje czekanie.... Milego spotkania z rodzinka w Polsce nalap troszke pozytywnych fluidkow i bedziemy razem czekac na wynik :))) Milego wieczorku do jutra...
 
reklama
Do góry