reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Olu na pewno wszystkie się doczekamy naszych kochanych fasolek,wierzę w to:))

Dziewczyny a Ja na urlop do Pl nie jadę:(
Mąż nie dostanie na ten czas urlopu,długo zwlekali z odpowiedzią aż w końcu dali ale negatywną.
Rodzina z PL będzie nas odwiedzać i pod koniec lipca przylatuje teściowa na tydzień,choć sama nie wiem dokładnie na jak długo bo coś podgadywała że chce przyjechać na dłużej:-/ Wiem okropna jestem...
Co u was kochaniutkie?Jak mija piątkowy wieczór?
 
reklama
Olu na pewno wszystkie się doczekamy naszych kochanych fasolek,wierzę w to:))

Dziewczyny a Ja na urlop do Pl nie jadę:(
Mąż nie dostanie na ten czas urlopu,długo zwlekali z odpowiedzią aż w końcu dali ale negatywną.
Rodzina z PL będzie nas odwiedzać i pod koniec lipca przylatuje teściowa na tydzień,choć sama nie wiem dokładnie na jak długo bo coś podgadywała że chce przyjechać na dłużej:-/ Wiem okropna jestem...
Co u was kochaniutkie?Jak mija piątkowy wieczór?

Agus -no to szkoda ze nie pojedziecie :( napewno cos innego wymyslicie. My planujemy we wrzesniu w pierwszymn tygodniu znowu pojechac, zobaczymy czy sie uda.

Jeju jak mnie cycki bola, no nie moge sie dotknac od okresu, pierwszy raz tak mam, na dniach owulacja powinna byc- wiec bedziemy dzialac, patrze wlasnie na meczyk :)
 
Agus -no to szkoda ze nie pojedziecie :( napewno cos innego wymyslicie. My planujemy we wrzesniu w pierwszymn tygodniu znowu pojechac, zobaczymy czy sie uda.

Jeju jak mnie cycki bola, no nie moge sie dotknac od okresu, pierwszy raz tak mam, na dniach owulacja powinna byc- wiec bedziemy dzialac, patrze wlasnie na meczyk :)
Olu więc nadzieja wraca.Mam nadzieję że te dolegliwości są na fosoleczkę....3mam kciuki.Przytulajcie się owocnie :tak:;-);-)
 
Część Dziewczynki. Mój mąż mi ciągle zajmuje kompa, siedzi i układa jakiś Dream Team na MŚ:confused:
Ten parlodel, który teraz biore zamiast bromergonu, daje mi popalić. Rano miałam takie mdłości i zawoty głowy, że nie mogłam nawet ustać przed lustrem i się pomalować. Obym się nie męczyła na darmo;-)

Ola, ale ładnie to ujęłaś :) Masz święta racje:tak:

Ja po przyjściu wstrętnej @ pocieszam się tym, że to GÓRA zadecydowała za Nas. Fasolinka mogła by nie przetrwać lotu samolotem i zmiany klimtu, a my nie wybaczyli byśmy sobie tego do końca życia.

Agnieszka, szkoda, że musieliście odwołać wyjazd. No i ta wizyta u gina- napewno na nią liczyłaś. Ale dobrze, że chociaż trochę Polski przyjedzie do Ciebie :)
 
Ola masz racje ja też myśle tak jak Ty, bardzo ładnie to napisałaś. Za każdym razem właśnie tak probuje sobie to wytłumaczyć ze poprostu tak ma być i pewnie mamy co innego cennego w zyciu czego nie mogą mieć inni:tak: Musimy czekac cierpliwie na swoja kolej, strasznie to trudne i flustrujące ale co my mozemy, niestety nie mamy zabardzo na to wpływu. Musimy się wspierać wzajemnie i razem wszystko prztrwamy i doczekamy sie naszych fasolinek:-D
Aga przykro mi że urlop w Pl nie wypalił:sorry2: co w takim razie z wizytą u gina??? tak bardzo na nią czekałaś..... Jak to teraz zrobisz tu pójdziesz na badanka????

Ja wlaśnie wypisałam requesta na urlop we wrześniu i jutro dam w pracy ciekawe czy mi podpisza??? wiem ze juz są jakieś osoby na wrześnień moze być ciężko..:dry: Mam nadzieję że się uda bo zalezy mi na tym wrześniu strasznie.
A poza tym zblizają mi sie dni płodne i juz powoli zaczynamy staranka teraz tylko czekam na dwie krechy na teście owu:tak: Trzymajcie kciuki:-D
Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Megan,Roxii witam was również:)
Wizytę w Pl odwołałam.
Popytam się koleżanek w pracy i może któraś poleci jakiegoś dobrego prywatnego ginekologa to pójdę prywatnie.
Ale na razie się nie spinam,poczekam jeszcze trochę.Do oficjalnych staranek mam jeszcze trochę czasu a jak zaliczymy przysłowiową "wpadkę" to mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Megan gdzie ruszacie na urlop?
Życzę wam miłego i ciepłego weekendu:)
Buziaki
 
Oj oby ten weekend był ładny, bo czuję że muszę doładować bateryjki :)
Aga my w tym roku wyruszamy do mojej wymarzonej od dawna Tunezji. W końcu mamy paszporty i mogę spełnić swoje jedno marzenie. A może uda się spełnić nawet 2 za jednym razem:-)
Roxii, Zuzia do roboty kochane. Kciuki już zaciśnięte.
 
Oj oby ten weekend był ładny, bo czuję że muszę doładować bateryjki :)
Aga my w tym roku wyruszamy do mojej wymarzonej od dawna Tunezji. W końcu mamy paszporty i mogę spełnić swoje jedno marzenie. A może uda się spełnić nawet 2 za jednym razem:-)
Roxii, Zuzia do roboty kochane. Kciuki już zaciśnięte.

To świetnie:))))
Bawcie się tam dobrze:)I życzę z całego serca aby spełniły się 2 marzenia za jednym razem :-D Przywieź dużo zdjęć z wycieczki,chętnie zobaczę jak się urlopowałaś :tak::-)
 
Hej dzoeewczynkli nie odzywalam sie bo troszke busy bylam... wczoraj caly dzien na lonie natury spedzilam i juz nie mialam sily tu zajzec. Ale dzisiaj nadrobilam wszystko.

Ola kurcze no swietnie to ujelas. Zgadzam sie z toba w 100%:))) Ja tez mysle ze mozemy i powinnysmy cieszyc sie czyms innym w zyciu a fasolki i tak napewno sie doczekamy... mamy tyle pieknych chwil i momentow w zyciu, tyle milosci:))) Aga przykro mi z powodu odwolanego urlopu ale mam nadzieje ze w koncu wszystko bedzie oki i wszystko sobie ulozysz.... Magan_ek no to milego wymarzinego wypoczynku !!! ja tez bym sobie tak wypoczela,,,, Roxiii owocnych staranek!!!!Pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutkoooo
 
reklama
Do góry