reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ale byłam wczoraj zabiegana, rano zakupy, później pożegnalny grill u kolegi z pracy.

Roxii, super że nowa nadzieja znowu powraca, bo właściwe nastawienie to połowa sukcesu. A Twój M wspomaga czyś żołnieżyki? Ja mojemu zafundowałam kuracje z FertilMan- 1 tabletka dziennie,multiwitamine, tran, pestki dyni, i dużo białka i zacząć pić dużo wody mineralnej. Już po miesiącu ilość nasienia (objętościowo) się znacznie poprawiła. Widziałam wtedy jaki był zadowolony, ego urosło o 200% :-D
Zuzia2011, wierze, że pomimo tych przeciwności uda Wam się postarać o maluszka,z pozytywnym skutkiem. I sama będziesz zaskoczona jak dobrze Wam to poszło:-p

Dziewczynki piszcie na bieżąco, czy i jak działa ten wiesiołek, ja w tym cyklu dokonałam dopiero odkrycia, że w UK jest też wiesiołek i nazywa się Evening primrose. Widziałam to kilkadziesiąt razy na półce sklepowej nie wiedząc że to wiesiołek:zawstydzona/y: Niestety potem było już za późno, ale stosowaliśmy bialko kurze jako lubrykant:tak:


Ola85, każdego czasem dopada taka depresja. Najważniejsze wtedy, żeby zając się czym co sprawia Ci radość. Trzymaj się, oby dobry nastrój szybko powrócił.
 
reklama
To znowu ja :)
Chciałam tylko napisać, że od wczoraj czuje dziwny ból w piersiach, zwłaszcza w lewej. Przy dotykaniu mnie nie bolą, tylko co jakiś czas tak szczypią. Coś jak wtedy kiedy jest b. zimno i sutki stoją tak,że aż boli :-D( ale to brzmi). I czasem coś zakłuje..Dziwne...trochę się martwie, bo to wskazuje na jakąś chorobe,a nie na ciąże. Czemu mnie po prostu nie mogą boleć przy dotykaniu??!!:-( Zawsze to by była większa nadzieja na fasolke..

Podsumowując 9dpo:
*brak bólu piersi przy dotykaniu
*żadsze kłócie i bóle podbrzusza
*dziwna temperatura, która nie chce wskoczyć na 'mój' najwyższy poziom ,czyli ciągle 36,5 zamiast 36,7(ptc. ok. 36.0-2)
*przeczucie odeszło
*brak nadziei, prawie jak po nagatywnym teście :-(
 
Hej dziewczynki widze ze pogoda popsula i tez wasze nastroje....

Pozdro dla Agusi
Ola tak jak ci napisala Aga kazda ma z nas chwile zwatpienia... trzeba to przetrzymac i poszukac lepszej strony chociaz wiem ze to nie latwe...
Roxii jak tam bo u mnie juz sluz sie pojawia... nie wiem czy to zasluga tego wiesiolka ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej...
Megane_ek najwazniejsze ze ciocia jeszcze nie przyszla poki co jest nadzieja... ja sama zawsze tez wyszukuje w sobie objawow wczesnej ciazy... lepiej tego nie robic. Ja trzymam caly czas kciuki za ciebie. A mam jeszcze pytanko jak czesto sie przytulacie w dni plodne... radzicie co drugi dzien bo jest lepsza jakos nasienia czy na maksa??? Bo ja juz sama nie wiem.... pozdro
 
Zuzia dziękuję:)
Roxii jak u Ciebie?
Olu jak samopoczucie?głowa do góry:)a jak masz ochotę się wygadać to pisz na zamkniętym a może coś poradzimy:)
Megan suwaczek wskazuje że za 4 dni masz testować,radziłabym się nie stresować i w dniu testowania zrobić spokojnie test i wtedy się wszystko okaże:))
3mam ckiuki za 2 kreseczki:))


A zainteresowanych zapraszam na mojego foto bloga www.agnieszkak.flog.pl pojawiło się nowe zdjęcie z sobotniej wycieczki:))
 
Hejka

U mnie troche poprawy bo mialam m w domu ale zaliczylam zjebke od niego ze jak bede tak myslec (czyli znowu jakas w ciazy tylko nie ja) to nigdy nie bedziemy miec dziecka. No i mnie wkurzyl, dupek jeden.

Za to napisalam prace, zostala mi prezentacja do zrobienia, ale to juz jutro po pracy, bo mam na rano no i we wtorek egzamin a prezentacja chyba w srode i potem juz wakacje. Boze nareszcie- nie moge sie doczekac jak uslysze ze zaliczone.

Planujemy kolejny wypad do Polski we wrzesniu tak na tydzien.

Co do staranek- w tym miesiacu zero stresu podczas dni plodnych, a wiem ze je mam bo i kluje mnie i sluz super i szyjka otwarta- tylko efektow narazie brak. Dopiero co mi sie skonczyla @ wiec jeszcze czas. Mam troche wyrzutów ze nie poszlam jednak na HSG- dowiedzialabym sie co z jajowodami, ale jak uwazacie- nie powinno cos wyjsc w badaniach hormonalnych, ze cos nietak z nimi?

Pozdrawiam i trzymam kciuki zacisniete :)
 
Olu Witam Cię:)
Cieszę się że samopoczucie choć troszkę się polepszyło:)
Życzę Ci abyś zaliczyła egzamin i prezentację i żebyś spokojnie mogła zacząć wakacje:)
Fajnie że we wrześniu wybieracie się do Pl:)
A co do badania HSG to wiadomo lepiej byłoby gdybyś je zrobiła bo byłabyś spokojniejsza ale nie ma co się martwić:))
 
Olu Witam Cię:)
Cieszę się że samopoczucie choć troszkę się polepszyło:)
Życzę Ci abyś zaliczyła egzamin i prezentację i żebyś spokojnie mogła zacząć wakacje:)
Fajnie że we wrześniu wybieracie się do Pl:)
A co do badania HSG to wiadomo lepiej byłoby gdybyś je zrobiła bo byłabyś spokojniejsza ale nie ma co się martwić:))

No a Agus nie powinno cos wyjsc w hormonach ?
 
reklama
Zuzia2011, problem w tym,że ja u siebie nie zauważam Żadnych objawów ciążowych:-p Może to i dobrze, zawsze lepiej się zaskoczyć pozytywnie :)
A co do przytulania to ja nie mam techniki (jeszcze). My się przytulaliśmy 4,2 i 1 dzień przed i kolejne 2 dni po dniu, który uznałam za owulacje.
agnieszka.kk, dzięki za kciuki :* . Postaram się pójść za radą i się nie stresować...choć nie wiem jak to zrobie:sorry2:
Ola85, dobrze że u Ciebie już lepiej. Zazwyczaj jak się ma na głowie za dużo rzeczy to aż ręce człowiekowi opadają. Ale już nie dużo przed Tobą , a potem pełny relax, który może nawet czymś zaowocuje:tak:
Mojemu M też się już marzy wyjazd do Polski. Nawet mi wczoraj powiedział, że chyba sie zabierze z przyjacielem w lipcu...Mam nadzieje, że żartował ,bo jak nie to będe mu musiała wybić ten samotny wypad z glowy:wściekła/y:
 
Do góry