reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
czesc dziewczyny znow ja z pytaniem bo ogladalam usg mojego dzidziusia i ee nic z tego nie rozumiem moze ktoras z was bedzie wiedziala crl - valueo.54cm m1-0.56 m2-0.51
meth.-avg. GA-6w2d range 5w5d-6w5d DEV.<3.0% i nastepne GS value 1.66cm m1-1.39 m2-1.78 m3-1.8 meth.avg. GA6w0d dev.-17.0 % masakra wiem tylko ze to crl to dl siedzeniowo ciemieniowa i gs to dlugos pecherza a reszta czarna magia moze ktoras z was bedzie wiedziala pozdrawiam asia
 
Witam się piątkowo kochane:)
Życzę wam pięknego i słonecznego dnia a przede wszystkim weekendu:)))


U mnie wszystko ok:)
Hej Aga tobie rozniez milego dnia zycze... bo sloneczny to juz jest hihihi:) A co do asiuasiu1 niestety chociaz bardzo bym chciala nic nie wiem na ten temat:( Ja znikam na sloneczko poopalac sie troszeczke. Odezwe sie pozniej milego dnia...
 
Kolejny piękny dzień:-) I cały weekend ma być taki..hurraa
Najgorsze jest to ,że już strasznie spuchłam- jak to w fazie lutealnej. I jak tu leżeć w stroju na plaży z takim brzuszyskiem wydętym:-(
Podbrzusze dziś dawało o sobie znać, nie bolało, poprostu je czułam. I za nic nie moge sobie przypomnieć czy w poprzednich cyklach też tak było czy nie:sorry2:

Zuzia2011, widzę, że za niedługo Dni płodne;-) Będziecie się musieli zabrać ostro do "pracy". hehe
A ja po wyliczeniach przesuwam test na 8 czerwca- jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie..OBY
 
Kolejny piękny dzień:-) I cały weekend ma być taki..hurraa
Najgorsze jest to ,że już strasznie spuchłam- jak to w fazie lutealnej. I jak tu leżeć w stroju na plaży z takim brzuszyskiem wydętym:-(
Podbrzusze dziś dawało o sobie znać, nie bolało, poprostu je czułam. I za nic nie moge sobie przypomnieć czy w poprzednich cyklach też tak było czy nie:sorry2:

Zuzia2011, widzę, że za niedługo Dni płodne;-) Będziecie się musieli zabrać ostro do "pracy". hehe
A ja po wyliczeniach przesuwam test na 8 czerwca- jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie..OBY

No dzien dzisiaj niesamowity... opalanko bylo:)) Ja slyszalam ze juz w tygodniu ma byc gorzej a kurcze zalezalo mi na ladnej pogodzie no ale tutaj trzeba sie do tego przyzwyczaic. Co do twojego brzuszka... mi zawsze rosnie brzuszek przed okresem... ale tez mi sie wydaje ze kazdy okres jest inny i w sumie nie pamietam jak to bylo w poprzednim... no ale z drugiej strony w ciazy tez rosnie i jak tu ocenic??? Ja mam nadzieje ze u ciebie bedzie to drugie i rozpoczniesz w koncu pozytywna passe na tym forum... a co do moich staranek jak juz pisalam bedzie kiepsko bo z moim mamy kompletnie rozne zmiany i bedzie ciezko to zgrac zeby sie poprzytulac no ale zrobie wszystko co bedzie mozna.... :)))) Pozdrowionka dla wszystkich
 
Halooo a co tutaj taka cisza dzisiaj???? Nikogo nie ma.... No dziewczynki piszcie co tam u was... U nas wlasnie zaczal padac deszcze i chyba pogoda sie zmienia....a bylo tak cieplutko ale miejmy nadzieje ze szybko powroci ciepelko. Pozdrowionka:)
 
Witajcie!
Mi juz powoli mija dolinka związana z @ oczywiście smutek w srduszku jest ale juz jest trochę lepiej. Teraz zbieram siły na nastepne staranka:tak: Biorę olej z wiesiołka od 2 dc zobaczymy czy będą jakieś efekty. Poza tym w tym cyklu znow bedę używac testów owu tak jak sobie obiecałam do trzech razy sztuka :-D
Moj M w piątek znów był na badankach zołnierzyków i za 3 tygodnie wyniki.... Ostatnio nie wyszły zbyt dobrze:-( zobaczymy co bedzie teraz....:dry:
A co u Was dziewczynki???
Megan_ek trzymam kciuki żeby @ nie przyszła:-D
 
Witajcie!
Mi juz powoli mija dolinka związana z @ oczywiście smutek w srduszku jest ale juz jest trochę lepiej. Teraz zbieram siły na nastepne staranka:tak: Biorę olej z wiesiołka od 2 dc zobaczymy czy będą jakieś efekty. Poza tym w tym cyklu znow bedę używac testów owu tak jak sobie obiecałam do trzech razy sztuka :-D
Moj M w piątek znów był na badankach zołnierzyków i za 3 tygodnie wyniki.... Ostatnio nie wyszły zbyt dobrze:-( zobaczymy co bedzie teraz....:dry:
A co u Was dziewczynki???
Megan_ek trzymam kciuki żeby @ nie przyszła:-D

Hej Roxii. Tak niestety smutek zawsze gdzies tam pozostaje no ale co zrobic trzeba probowac dalej... Tez mam chwile zwatpienia, tak wlasnie jest dzisiaj... Zastanawiam sie czy jest szansa, czy to wszystko przyniesie w koncu pozytywny wynik... Niestety nie mamy wyboru i trzeba wierzyc ze w koncu tak...Ja tez biore caly czas ten olej z wiesiolka narazie jeszcze sluzu nie widac. Ja biore jedna tabletke dziennie ale 1000mg a ty??? Tez kupilam dzisiaj nowe testy owulacyjne, juz w przyszlym tygodniu zaczynaja sie dni plodne wiec mam nadzieje ze szybko przyjda... Narazie czekam tak jak ty.... Mam nadzieje ze te badanka twojego M wyjda pomyslnie...

Megan_ek daj znac co u ciebie....
 
reklama
A u mnie nie za ciekawie. Dopadla mnie depresja. Pracy nawet nie zaczelam pisac bo nie mam sily na nic.

M w pracy jutro i w pon ma wolne, a ja jak zwykle rozmyslam. Trudno- trzeba znowu przeczekac ciezki czas

Pozdrawiam
 
Do góry