reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Roxii, :-(Biedna.. Musimy załatwić jakiegoś szamana żeby odpędził te nasze Małpy na dobre 9 miesięcy!!!!
Przepraszam,że pytam ale robiliście już jakieś badania?? A może to faza lutealna niedomaga? Ile dni masz od owulacji do @? Ja właśnie przez za któtką faze lutalną nie zaszłam w ciąże od odstawiania tabletek (październik 2009) aż do dziś- tzn. mam nadzieje,że fasolinka już jest i dziś ma 5dni:p. W marcu zaczęłam brać angielski castignus i już w pierwszym cyklu zamiast 9 dni było 12.

Szaman to by mi sie przydał ale na psychikę, bo dziś to jest dolina totalna, brak chęci do zycia i setki pytan bez odpowiedzi...:-(
Megan_ek tak robiliśmy badania tzn jestesmy w trakcie ich robienia bo tu wszystko strasznie długo trwa.... My wiemy w czym tkwi problem, moj M ma bardzo słabe nasienie:-( u mnie jest wszystko ok przynajmniej tak wynikia z dotychczasowych badań. Faze lutealną mam w porządku trwa 14, 15 dni....
Najgorsze jest to że zaden lekarz nie powie nam jasno czy mamy sznase naturalnie mieć dzidzie czy nie niby mówi ze nie jest tak źle ale z wyników wychodzi że jest wręcz tragiczne.... Czuję się bezsilna i nie wiem co mam robić....:-(
Pozostaje nam starać się dalej i czekać nie wiem na co...:sorry:
 
reklama
Roxii
Strasznie Ci współczuję.. wyobrażam sobie przez co musicie przechodzić.:-(
A na dodatek służba zdrowia tutaj pozostawia wiele do życzenia. Oby wszystko się wyjaśniło jak najszybciej. A może Wasz Aniołek pomimo tych wszytskich badań przyjdzie do Was niespodzieanie. Życze Wam tego i trzymam kciuki:tak:
 
Roxii
Strasznie Ci współczuję.. wyobrażam sobie przez co musicie przechodzić.:-(
A na dodatek służba zdrowia tutaj pozostawia wiele do życzenia. Oby wszystko się wyjaśniło jak najszybciej. A może Wasz Aniołek pomimo tych wszytskich badań przyjdzie do Was niespodzieanie. Życze Wam tego i trzymam kciuki:tak:
Dziękuje kochana :-)
 
Pozdrowionka dla wszytskich...

Roxii bardzo wspolczuje ze ta wredota przylazla, kazda z nas wie co czujesz... no nic sie nie poradzi trzeba starac sie dalej... trzymaj sie
Megan_ek ty jestes najbizej chyba z nas wszystkich decydujacego dnia wiec za ciebie teraz najmocniej trzymam kciuki... prosze cie niech sie tobie uda i zaczniesz szczesliwa passe na tym forum, bo ostatnio jakos kiepsko tutaj...
Olka witam i ciebie powodzenia na egzaminach... napewno zdasz rewelacyjnie...

Ja biore od poczatku cyklu ten olej z wiesiolka ale tak jajniki mnie bola ze sie zastsnawiam czy moze tak dzialaja czy lepiej odstawic..? I badz tu madry.. No to znikam trzymajcie sie dziolchy:)))
 
Zuzia2011, bardzo dziękuje za kciuki i za wsparcie :*.
Byle do przyszłego tygodnia...byle nie zwariować..:sorry:
Ja nie mam doświadczenia z wiesiołkiem, ale on chyba wogóle nie stymuluje jajników?? A może jajniczki się przygotowują do super owulacji, żeby w tym miesiącu były II krechy?;-)
 
Zuzia2011, bardzo dziękuje za kciuki i za wsparcie :*.
Byle do przyszłego tygodnia...byle nie zwariować..:sorry:
Ja nie mam doświadczenia z wiesiołkiem, ale on chyba wogóle nie stymuluje jajników?? A może jajniczki się przygotowują do super owulacji, żeby w tym miesiącu były II krechy?;-)

Super owulacja he he myslisz??? Oby oby... A ty nie swiruj hihihi ten ostatni tydzien czekania zawsze jest najgorszy, czlowiek ma juz wszystkie objawy... ach my kobietki czasami takie smieszne jestesmy co nie:)) Pozdrowionka dla wszystkich
 
Zuzia2011 a ten wiesiołek trzeba brać od pierwszego dnia miesiączki??? czy dpoiero jak okres się skonczy??? bo ja juz go kupiłam i nie wiem czy juz brać?????

Megan_ek trzymam kciuki bedzie dobrze zobaczysz:tak: kiedy masz zamiar testować????
 
Zuzia2011 a ten wiesiołek trzeba brać od pierwszego dnia miesiączki??? czy dpoiero jak okres się skonczy??? bo ja juz go kupiłam i nie wiem czy juz brać?????

Megan_ek trzymam kciuki bedzie dobrze zobaczysz:tak: kiedy masz zamiar testować????

Roxii ja w sumie sama dokladnie nie wiem od ktorego dnia raz czytam ze od pierwszego dnia cyklu a znowu gdzie indziej ze niby od dnia gdy owulacja sie konczy. Ja w sumie wzielam od trzeciego dnia cyklu bo tak w sumie kupilam... powinno byc dobrze...

A propo ale dzisiaj wspaniala pogoda... w koncu mam offa i nie pada... caly dzien spedzilismy nad morzem i wieczorkiem jeszcze grilla zrobilismy... no tak to by moglo byc czesciej:))) Pozdrawiam cieplutko
 
Roxii ja w sumie sama dokladnie nie wiem od ktorego dnia raz czytam ze od pierwszego dnia cyklu a znowu gdzie indziej ze niby od dnia gdy owulacja sie konczy. Ja w sumie wzielam od trzeciego dnia cyklu bo tak w sumie kupilam... powinno byc dobrze...

A propo ale dzisiaj wspaniala pogoda... w koncu mam offa i nie pada... caly dzien spedzilismy nad morzem i wieczorkiem jeszcze grilla zrobilismy... no tak to by moglo byc czesciej:))) Pozdrawiam cieplutko

Miałam napisać dokładnie to samo:-) Koniec pracy o 14, a później morze, plaża i grill. Czuje się pozytywnie naładowana, aż miło:-D
Roxii, nie wiem kiedy dokładnie powinnam testować, wstępne postanowienie to 10 czerwiec, ale pewnie do tego czasu zrobie juz kilka testów:-p
Wczoraj mialam bardzo delikatny, tępy ból podbrzusza jak na @ ale nie końca. Dziś już tylko pojedyńcze kłucia, ale dla mnie to typowe. Tak czy inaczej podchodze do tego z duzym dystansem, bo wg. objawów powinnam mieć już 10-tke dzieciaczków:-)
Pozdrawiam Was i życze milej nocy.
 
reklama
Ojj tak masz racje Megan_ek baterie naladowane:) Czasem wystarczy niewielka rzecz a czlowiekowi wydaje sie ze teraz moze wszystko:)) Niebieskie niebo, Szum moza, sloneczko, cieply piasek i jeszcze zimne pifffkoo.... o tak tego mi trzeba bylo hihihi Pozdrawiam wszystkich ktorzy moga te nieliczne sloneczne dni spedzac na lonie natury.... warto:))
 
Do góry