reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam cie Megan_ek. No to trzymam i za ciebie kciuki.Pytasz czy ktos ma @ na 10 czerwca czyli co u ciebie teraz jakos po dniach plodnych tak?? To czekanie teraz jest najgorsze. Ja dopiero czekam na dni plodne...
Roxii a ty tak spokojnie siedzisz nie testujesz??? Wiem ze czlowiek sie zawsze nastawia. Ja to przewaznie mam tak ze cioci nie ma a jak tylko zatestuje to zaraz sie pojawia... Tak czy siak trzymam kciuki
Pozdrowienia dla Agnieszkikk co prawda jeszcze sie nie starasz ale twoje wsparcie dla nas jest pelne podziwu:)
 
reklama
ZUZIA,
jak już pisałam owulacja była 4 dni temu. I tak się na nią wyczekałam 3 tygodnie, pierwsze podejście do owulacji było już 10dc.
potem kolejne 13 dni oczekiwania na skok tempki i w końcu się doczekałam:happy2: ale najgorsze jeszcze przede mna. I jak tu nie zwariować:-p

Roxii zapomniałam dodać, że kciuki już mocno zaciśnięte, żeby małpa nie przyszła.
 
ZUZIA,
jak już pisałam owulacja była 4 dni temu. I tak się na nią wyczekałam 3 tygodnie, pierwsze podejście do owulacji było już 10dc.
potem kolejne 13 dni oczekiwania na skok tempki i w końcu się doczekałam:happy2: ale najgorsze jeszcze przede mna. I jak tu nie zwariować:-p

Roxii zapomniałam dodać, że kciuki już mocno zaciśnięte, żeby małpa nie przyszła.
Dzieki za kciuki moze sie przydadzą:tak:
Jeszcze testować nie bedę bo boję się negatywnego wyniku, a tak zanim nie przyjdzie @ mam cien nadzieji, wiem że to głupie :sorry2:
Termin @ mam właśnie jakoś teraz mój cykl trwa przeważnie od 28 do nawet 33 dni więc jeszcze poczekam te 3 dni i zobaczę co się bedzie działo:tak:
Nie chcę się nakręcać zabardzo ale to silniejsze ode mnie:zawstydzona/y:
Megan_ek ja w tym cyklu do wyznaczenia owulki stosowałam testy owulacyjne i oczywiscie obserwajca śluzu, owulację udało mi się mniej więcej wykryć dokładnie takze polecam. Teraz zobaczymy czy coś z tego wyszło....
 
Dzieki za kciuki moze sie przydadzą:tak:
Jeszcze testować nie bedę bo boję się negatywnego wyniku, a tak zanim nie przyjdzie @ mam cien nadzieji, wiem że to głupie :sorry2:
Termin @ mam właśnie jakoś teraz mój cykl trwa przeważnie od 28 do nawet 33 dni więc jeszcze poczekam te 3 dni i zobaczę co się bedzie działo:tak:
Nie chcę się nakręcać zabardzo ale to silniejsze ode mnie:zawstydzona/y:
Megan_ek ja w tym cyklu do wyznaczenia owulki stosowałam testy owulacyjne i oczywiscie obserwajca śluzu, owulację udało mi się mniej więcej wykryć dokładnie takze polecam. Teraz zobaczymy czy coś z tego wyszło....

Masz racje Roxii najgorsze to wlasnie rozczarowac sie testem... poczekaj jeszcze. Ja to zawsze sobie tak mowie a pozniej i tak testuje no i zawsze klapa:( A do mnie wlasnie dzisiaj testy owulacyjne przyszly i co niestety klapa... okazalo sie ze do tych testow potrzeba monitotka ktory kosztuje 60 funtow widac ze do najinteligentniejszych nie naleze:((( Jakis pechowy ten cykl sie zapowiada... zle testy kupilam, zamowilam tez witaminy ktore cos nie moga przyjsc juz czekam na nie tydzien i w dodatku jak mam dni plodne sie okazuje ze nie bedzie za badzo okazji do przytulania bo wypadaja nam inne zmiany z mezusiem.... a liczylam ze dam z siebie wszystko w tym miesiacu... tak mi smutno z tego powodu...

Ale Roxii mam nadzieje ze tobie sie uda... trzymam mocno kciuki
 
Masz racje Roxii najgorsze to wlasnie rozczarowac sie testem... poczekaj jeszcze. Ja to zawsze sobie tak mowie a pozniej i tak testuje no i zawsze klapa:( A do mnie wlasnie dzisiaj testy owulacyjne przyszly i co niestety klapa... okazalo sie ze do tych testow potrzeba monitotka ktory kosztuje 60 funtow widac ze do najinteligentniejszych nie naleze:((( Jakis pechowy ten cykl sie zapowiada... zle testy kupilam, zamowilam tez witaminy ktore cos nie moga przyjsc juz czekam na nie tydzien i w dodatku jak mam dni plodne sie okazuje ze nie bedzie za badzo okazji do przytulania bo wypadaja nam inne zmiany z mezusiem.... a liczylam ze dam z siebie wszystko w tym miesiacu... tak mi smutno z tego powodu...

Ale Roxii mam nadzieje ze tobie sie uda... trzymam mocno kciuki
Dziękuje kochana :-)
A Ty sie nie przejmój i nie myśl że ten cykl pechowy, bedzie dobrze zobaczysz, jak ma być fasolka to będzie niezależnie od tego czy bedziesz miała testy i tabletki czy nie:tak: Starajcie się wtedy kiedy możecie, testy i tabletki nie są zadną gwarancją, także głoa do góry i do dzieła:-D
Trzymam kciuki:-)
 
Zuzia2011, Roxii ma racje. Nie ma co się martwić za wczasu. Powiem Ci szczerze, że ja też spisywałam ten cykl na straty (bo nawet na początku nie planowaliśmy starań), a jak teraz patrze na tempke i serducha na wykresie, to się aż uśmiecham. A wszystko poleciało samo. A zamiast testów poobserwuj swój organizm, na śluzie też mozna polegać:)
I zero stresów, bo to tylko szkodzi:-p
 
Hejka

Wrocilam ale mam urwanie glowy, na studia ostatnia prace musze napisac i we wtorek egzamin jeszcze. Trzymajcie kciuki zebym zaliczyla.

Aaaa no i dotarla do mnie @ franca idealnie w 32 dniu. Odpuscilam HSG w tym miesiacu, moze za miesiac sie umowie.

Roxii trzymam kciuki

Agus - buzki

Witam nowe dziewczyny.

Odezwe sie w przyszlym tygodniu. Caluchy
 
Witaj Oleńko:-)
Trzymamy kciuki za egzaminy, dasz rade :-D Daj znać jak poszło.

U mnie smutek.... niestety @ przylazła dziś rano:-:)-:)-( a ja głupia juz takiej nadzieji sobie narobiłam.... ehh wiedziałam że tak będzie, bo przecież jak by mogło byc inaczej.... i wciąż to jedno pytanie dlaczego?????:-(
Trzymajcie się dziewuszki miłego dnia życzę!
 
reklama
Roxii, :-(Biedna.. Musimy załatwić jakiegoś szamana żeby odpędził te nasze Małpy na dobre 9 miesięcy!!!!
Przepraszam,że pytam ale robiliście już jakieś badania?? A może to faza lutealna niedomaga? Ile dni masz od owulacji do @? Ja właśnie przez za któtką faze lutalną nie zaszłam w ciąże od odstawiania tabletek (październik 2009) aż do dziś- tzn. mam nadzieje,że fasolinka już jest i dziś ma 5dni:p. W marcu zaczęłam brać angielski castignus i już w pierwszym cyklu zamiast 9 dni było 12.
 
Do góry