reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Pochwal sie co kupiliscie, a wogole to ile Ci sie spoznia, masz zamiar testowac????

Olu kupiliśmy vauxshall vectre piękną czerwoną,dużą i jak to mówi mój M "rodzinną i teraz jeszcze brakuje nam drugiego maluszka" :rofl2: także w wakacje zaczynamy albo jesienią zobaczymy.Wizytę u mojego gina będę miała jakoś w sierpniu jak pojedziemy do Polski na urlopik.Mam nadzieję że będzie wszystko ok i zaczniemy:))
A i dziś mam 36 dzień cyklu także spóźnia mi się ponad tydzień.Testować raczej nie będę bo nie sądzę aby to była ciąża fakt że przytulaliśmy się bez zabezpieczenia ale jakoś wątpię w to także stawiam na hormony które się ze mną nieźle bawią.Po odstawieniu tabletek cuda się dzieją z moją @ szok :-/Poczekam jeszcze tydzień jak nie przyjdzie to pójdę do mojego lekarza i zobaczymy co mi powiem.
A jak u Ciebie samopoczucie,ok?
I co u reszty dziewczyn?
My nie dawno wróciliśmy do domu,prawie cały dzień byliśmy poza domem:)
 
reklama
Olu kupiliśmy vauxshall vectre piękną czerwoną,dużą i jak to mówi mój M "rodzinną i teraz jeszcze brakuje nam drugiego maluszka" :rofl2: także w wakacje zaczynamy albo jesienią zobaczymy.Wizytę u mojego gina będę miała jakoś w sierpniu jak pojedziemy do Polski na urlopik.Mam nadzieję że będzie wszystko ok i zaczniemy:))
A i dziś mam 36 dzień cyklu także spóźnia mi się ponad tydzień.Testować raczej nie będę bo nie sądzę aby to była ciąża fakt że przytulaliśmy się bez zabezpieczenia ale jakoś wątpię w to także stawiam na hormony które się ze mną nieźle bawią.Po odstawieniu tabletek cuda się dzieją z moją @ szok :-/Poczekam jeszcze tydzień jak nie przyjdzie to pójdę do mojego lekarza i zobaczymy co mi powiem.
A jak u Ciebie samopoczucie,ok?
I co u reszty dziewczyn?
My nie dawno wróciliśmy do domu,prawie cały dzień byliśmy poza domem:)

Moge Ci poradzic tyle, ze pierwsze pytanie lekarza to bedzie czy zrobilas test, wiec lepiej go zrob przed wizyta. Moja wczorajsza impreza sie udala, odespalam jak widac, dzisiaj dalszy ciag nocek meza a ja sie biore za referat na studia bo musze go skonczyc do czwartku a w przyszlym tygodniu mam na popoludnie.
AAA no i widzisz my wlasnie z Mondeo kombi przesiedlismy na malego Seata Ibize, ale Wy macie Alanka wiec wieksze autko sie przyda i tak. Nam jesli sie uda to i tak nie planujemy zmieniac na wieksze, planujemy pojezdzic nim dobre 3 lata.
Poza tym narazie dolek uspiony, ale boje sie wizyty w Polsce u moich przyjaciolek z dziecmi.

Bylam ostanio na zakupach i na dzial z butami musialam przejsc przez dzieciecy- same ciezarowki wybierajace spioszki- az mnie zlapalo za serce. :(
 
Halo kochane co u was?
Olu jak samopoczucie?byłaś na imprezie?
Co u reszty?

U mnie ok:)
Buźka

Hej

Bylam ,bylam tylko dj slabo gral i zmylysmy sie z kumpela wczesniej, jeszcze tylko pracuje do czwartku i potem urlop :). Prom mamy w sobote o 22, wiec mamy duzo czasu na szczescie na spakowanie sie.

Milego dnia wam zycze, ja pomalu szykuje sie do pracy
 
czesc dizewczyny :) mam do was pytanie bo wlasnie sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i nie wiem co z praca bo pracuje dopiero 2 miesiace w polskim sklepie czyli szef polak i nie wiem co mam robic czy mowic mu o ciazy czy moze mnie zwolnic pomozcie :)
 
Witam, ja już jestem po nockach:) Wczoraj byliśmy u znajomych na imprezie, a dziś totalny leń:-p
Ola doskonale Cię rozumiem. Ja za każdym razem jak jestem w pl odwiedzam rodzinę i znajomych którzy mają dzieci i taki żal mnie trochę ściska. Cieszę się ich szczęściem, ale też już bym chciała maleństwo... No nic trzeba się uzbroić w cierpliwość :sorry2:
asiunia, Gratulacje:-) z tego co wiem to nie ma prawa Cię zwolnić, takie jest prawo.
agnieszka, no to super, że zmieniliście samochód. My też o tym myślimy, ale nie jest tak łatwo teraz sprzedać nasz stary samochód, więc zobaczymy.
 
Witam, ja już jestem po nockach:) Wczoraj byliśmy u znajomych na imprezie, a dziś totalny leń:-p
asiunia, Gratulacje:-) z tego co wiem to nie ma prawa Cię zwolnić, takie jest prawo.
agnieszka, no to super, że zmieniliście samochód. My też o tym myślimy, ale nie jest tak łatwo teraz sprzedać nasz stary samochód, więc zobaczymy.
My starego autka pozbyliśmy się po 2 dniach od wystawienia ogłoszenia,dzwoniło dużo ludzi.Auto wystawiliśmy w poniedziałek a we wtorek po południu było sprzedane i teraz cieszymy się nowym nabytkiem:)

Jeżeynka czasami trzeba troszkę zaszaleć,należy się a co...:))
Asiu ogromne GRATULACJE Życzę zdrowych 9 miesięcy a co do warunków pracy to niestety nie pomogę bo nie mam o tym zielonego pojęcia wybacz:)


Buziaki dla was:)
Uciekam spać.
Dobranoc!
 
agnieszka, no to szybko autko sprzedaliście, u mnie problem jest w tym, że auto jest trochę porysowane, więc jest trudniej sprzedać:-( a nie chcę go za tanio sprzedać, bo jest w dobrym stanie i dużo rzeczy mam w nim powymienianych.
Nie wiem jak u Was, ale u mnie od rana leje deszcz:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam
U mnie świeci słoneczko.W domu ciepło nawet nie muszę kaloryferów włączać ale na dworze jest nie zbyt ciekawie.Na termometrze pokazuje mi +8
Nasze auto było bardzo zadbane i też jak każde miało jakieś wady ale na szczęście szybko się sprzedało:)
Dziewczyny wstawać z łóżek i piszcie co u was?
 
Do góry