reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Wpadlam powiedziec, ze :

- wyniki meza jeszcze lepsze niz za pierwszym razem
- moje hormony w normie

a wiec lekarz dal mi skierowanie na HCG, ktore mam zrobic zaraz po okresie, bo ma byc w ciagu 10 dni od rozpoczecia krwawienia ale musi byc zakonczone krwawienie zeby mozna bylo przeprowadzic zabieg. Jesli sie wszystko okaze ok, to stwierdzi bezplodnosc "z kosmosu" :) czyli ta bez przyczyny i moze podcuci mnie tabletkami- no ale zobaczymy. Naciagnelam mojego na starania w tym miesiacu, wiec trzymajcie kciuki.

Jutro juz wyjezdzamy kolo 16 a nie jestem nawet spakowana, bo pisalam caly dzien prace na studia, wiec odezwe sie dopiero z Polski.

Buzki
 
reklama
Aga Ty też powoli szykujesz się do staranek tak?, ale bedzie fajnie napewno szybko Wam sie uda zafasolkować:-D tez trzymam kciuki za zdrową dzidzię:-)

Roxii głowa do góry:)Spróbuj tych różnych sposobów,wierzę że się uda,musi się udać:)
My chcemy zacząć staranka jakoś w połowie wakacji albo jesienią.Na razie zaczęłam siebie obserwować i dziś mija 43 dzień cyklu i @ brak.Nie wiem dlaczego.Nigdy tak nie miałam.Obawiam się że morze przyplątały się torbiele:( W poniedziałek lub wtorek pójdę do mojego GP opowiem co się dzieje i poproszę o skierowanie na usg najlepiej do szpitala,mam nadzieję że je dostanę.Nie wiem dokładnie jak to wygląda i jak długo będę musiała czekać aż mi je przyślą i czy w ogóle będzie w stanie mnie pokierować na darmowe usg.Nie uśmiecha mi się płacić po 200 funtów za prywatną wizytę u ginekologa.
W połowie lipca jedziemy autem do Pl na urlop i mam zamiar się tak dokładnie przebadać.Jak wszystko będzie ok to zaczniemy jesienią,planowo tak jak miałoby to być a jak coś wykryje to podejmę się leczenia a jeżeli będzie to coś nie groźnego i pozwoli mi na zajście w ciąży to działamy od razu:)
Mam nadzieję że wszystko jest ze mną ok.
Dziś byłam w gabinecie kosmetycznym usuwałam sobie naczynka i muszę teraz odpoczywać:)
No a poza tym jest weekend także nic nie robię :-D

Olu spokojnej i bezpiecznej podróży wam życzę:)
Cieszę się bardzo że wyniki się polepszyły:)
 
Wpadlam powiedziec, ze :

- wyniki meza jeszcze lepsze niz za pierwszym razem
- moje hormony w normie

a wiec lekarz dal mi skierowanie na HCG, ktore mam zrobic zaraz po okresie, bo ma byc w ciagu 10 dni od rozpoczecia krwawienia ale musi byc zakonczone krwawienie zeby mozna bylo przeprowadzic zabieg. Jesli sie wszystko okaze ok, to stwierdzi bezplodnosc "z kosmosu" :) czyli ta bez przyczyny i moze podcuci mnie tabletkami- no ale zobaczymy. Naciagnelam mojego na starania w tym miesiacu, wiec trzymajcie kciuki.
To superrr najważniejsze że Wasze wyniki są ok:tak: a powiedz mi to HCG to jest badanie na drożnosć jajowodów??? czy moze coś innego? kto skierował Cie na to badanie Twoj GP czy jakis inny lekarz???
I mam jeszcze jedna pytanko, bo mówisz że po tym HCG jeśli wszystko wyjdzie dobrze to lekarz stwierdzi bezpłodność bez przyczyny, czy to znaczy ze więcej badan nie bedziecie mieli?? ja wiem że jest jeszcze mnóstwo innych badanek które mogą wskazać przyczyne niepłodności np. badanie no obeność chlamydii (nie wiem jak to się pisze:-p), USG wewnątrz maciczne i jeszcze jakieś tam były. Mieliscie robione takie badnia?????? bo z tego co pamiętam to Ty wspominałaś tylko o tym badaniu na hormony, badanka Twojeg M i teraz to HCG.... Trochę dziwne że oni tak szybko chcą stwierdzić nieplodność bez przyczyny...:confused:
A rozmawiałas z lekarzem o Twoich cyklach że masz takie długie? no bo moim zdaniem to nie jest normalne że cykl trwa ponad 40 dni a pamiętam że tak jakos miałas.
Sorki ze tak się wtrącam w Twoje sprawy ale zaszokowało mnie to ze oni tak szybko chcą stwierdzić niepłodność bez przyczyny po wykonaniu zaledwie 3 badań:szok: No chyba że mieliście jaies inne badanka i nic o nich nie pisałaś:sorry2:
Mam nadzieję że sie niegniewasz ze tak się wtraciłam:zawstydzona/y:
 
Aga trzymam kciuki, aby badania dobrze wyszły, napewno wszystko bedzie dobrze i juz niedługo bedziesz nosić zdrową fasoleczke pod serduszkiem :) Juz niemogę sie doczekać kiedy dołaczysz do nas i zaczniesz staranka :)
A ja własnie dzisiaj zamówiłam sobie testy owu na ebay'u w tygodniu powinny przysc i zaczne testowanko.
Trzymajcie kciuki!!!!
 
Halo dziewczynki co tu tak cicho??? gdzie sie wszyscy podziewaja???? Mamy jakiś maly zastoj na forum:tak:
Jesli chodzi o mnie to właśnie wczoraj przyszły mi testy owu:-) dziś jest mój 10 dc i zgodnie z instrukcja dzisiaj rozpoczęłam testowanie. Od razu wiedziałam że to za wcześnie, ale mam duuuuuuzo tych testów więc co mi tam juz dzis zaczęłam testowanko:-) Oczywiście test negatywny, pozytywnego spodziewam sie dopiero za jakies 4 dni :tak: zobaczymy czy się sprawdzi:-p jak bedą dwie krechy to bierzemy się do roboty hehe:-D
A Wy dziewczynki na jakim etapie jestescie? Ola kiedy staranka zaczynacie? tez bedzieś testowac? Jeżynka a jak u Ciebie?
 
Witam:)
Jeśli chodzi o mnie to Ja we wtorek wieczorem dostała @ z której się bardzo cieszę bo troszkę się uspokoiłam i wybiłam sobie z głowy torbiele.
Teraz czekam cierpliwie do lipca bo jedziemy na urlop do Polski i pójdę do gina,jak będzie wszystko ok to zaczynamy działać:)
A co u was dziewczyny?
Uciekam spać.Dobranoc!
 
Roxii no to życzę owocnych przytulanek:-) U mnie połowa cyklu właśnie, nie sprawdzałam kiedy mam owulację, tylko po obserwacji śluzu wiem, że były dni płodne. Na rezultaty przyjdzie mi czekać ok 2 tyg. Wtedy będę testować:-)
 
reklama
Do góry