reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam,ja mam takie pytanie do "bajeczka",ty jestes z Gloucester,prawda?Wypatrzylam na tym forum,ze pisalas kiedys,ze u nas jest polski ginekolog.Czy ty mozesz podac mi jakies namiary na niego?Prosze o odpowiedz.Ja z moim staramy sie o bobaska juz 2 latka i nic z tego niewychodzi.3 lata temu stracilismy nasza fasolke w 4 miesiacu ciazy.Wlsnie dzis mija 3 latka:(
 
reklama
Hejka

Melduje, ze dotarla @. Nawet to znosze, placzu jeszcze nie bylo- chyba nie dotarlo do mnie jeszcze. No coz zaczniemy 17 cykl staran w Polsce juz
 
Witam dziewczynki!
Widze że tu na forum niezawesoło:sorry: Tak mi przykro dziewczyny, trzymajcie się, jestem z Wami i wiem co czujecie. Ale głowy do gory wiem że nie jest lekko, ale nie mozemy sie poddać, trzeba być silnym i walczyć o swoje!:tak: W koncu los na nam wynagrodzi nasze cierpienia i będziemy miały najcudowniejsze, najmądrzezjsze i najpiękniejsze dzieciaczki na świecie:-D Wspomnicie moje słowa:tak:
U mnie niewielki postęp, w poniedziałek byłam u GP i pobrał mi krew na badanka hormonów.W piątek mam iść po wyniki a mój M dostanie skierowanie na badanka zołnierzyków :-) Także w koncu coś ruszyło....
Pozdrawiam
 
Witam was :)
Nie dawno wróciłam z pracy i postanowiłam do was zajrzeć.
Wiem że jest wam ciężko ale głowa do góry,uda się zobaczycie.
Ja jak na razie czekam na @ bo spóźnia się już sporo czasu;-/
Z niecierpliwością czekam do sierpnia,pojadę wtedy do Pl i dokładnie się przebadam bo pod koniec wakacji albo jesienią chcemy zacząć działać.
Mam nadzieję że długo czekać na cud nie będę musiała także życzę wam kochane i sobie zdrowych fasolek:)
Buziaki i miłego piątku:))
Dobranoc
 
Hej Dziewczynki!! No ja dochodze pomalu do siebie... @ juz sie konczy... ale ja jeszcze sie do konca nie wykurowalam, razem z @ korzonki zaczely mnie bolec i jeszcze problemy z pecherzem... starosc nie radosc jak mowi moj maz:)) W sumie teraz sobie mysle ze nawet dobrze ze @ przyszla bo tez bralam jakies leki i teraz bym sie martwila czy wszystko oki a tak moge sie teraz doleczyc lekami i mam nadzieje do konca wykurowac. W Polsce musze zrobic tez badanie moczu bo non stop mam pecherz przeziebiony... Odebralam wyniki na progesteron wyszedl 78 nmol/L z tego co wyczytalam z internetu to wszystko w porzadku, na wyniku bylo napisane ze taki wynik wskazuje ze owulacja byla, takze z moja faza lutealna chyba wszystko oki, chociaz jedno na plus:) Zobaczymy co po wizycie u gina w Polsce wyjdzie a narazie ciesze ze jade do domku i zobacze wszystkich....:)))

Agnieszka, Roxii, Ola dzieki za kazde dobre slowo... Ja tez mysle ze nadejdzie jeszcze nas czas i bedziemy cieszyc sie naszymi malenstwami a narazie cieszmy sie wspaniala pogoda i zyciem:))) Pozdrowionka
 
A mnie dopadl dolek. Mialam spokoj na pczatku @ a teraz mi sie konczy i mnie zlamalo.
M ma dzisiaj wolne, a jutro i az do srody ma nocki, wiec wychodze z kumpela jutro na impreze, mimo pogody- nie wiem jak u Was ale u mnie leje od wczoraj. Pogoda podzielila moj nastroj...........
 
Ostatnia edycja:
Olu może to dobrze że sobie wyjdziesz na imprezkę,wyszalejesz się i odstresujesz.
Baw się dobrze:)
No a my opijamy nasz nowy czterokołowy nabytek:)
...u mnie nadal @ brak;-/mąż się cieszy bo będzie miał w weekend pole do popisu hehe
Buźka
 
reklama
Olu może to dobrze że sobie wyjdziesz na imprezkę,wyszalejesz się i odstresujesz.
Baw się dobrze:)
No a my opijamy nasz nowy czterokołowy nabytek:)
...u mnie nadal @ brak;-/mąż się cieszy bo będzie miał w weekend pole do popisu hehe
Buźka

Pochwal sie co kupiliscie, a wogole to ile Ci sie spoznia, masz zamiar testowac????
 
Do góry