reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Witajcie dziewczynki u mnie nic ciekawego się nie dzieję więc siedze cichutko :-D
Aniamania miłego urlopu życzę:-)
Jeżynka witam na forum i zycze owocnych staranek:-D
Ola Ty dalej zdołowana? tak mi przykro...:-( mam nadzieję że niedługo Ci przejdzie, trzymaj się :tak:
Aga a u Cibie co słychać? ostatnio też mało sie udzielasz...
Pozdrawiam wszystkie staraczki:-)
 
Hej, witam:) Ja już po zakupkach i po południu jak utrzyma się pogoda jadę na grilla nad morze:)
Więc życzę udanego grillowania nad morzem,baw się dobrze i wpadnij później do nas opowiedz jak było:)
Aga a u Cibie co słychać? ostatnio też mało sie udzielasz...
Pozdrawiam wszystkie staraczki:-)
No u mnie wszystko ok,praca,dom i rodzina:)
Ostatnio dużo czasu spędzamy na dworze bo piękna pogoda za oknem więc grzech w domu siedzieć gdy słoneczko świeci:)
Dużo czasu poświęcam także na zdjęcia.Zapraszam was na mojego foto bloga Fotoblog agnieszkakk.flog.pl bo pojawiły się nowe zdjęcia:)
W tygodniu mało czasu na bb.Przed południem mam mało czasu a popołudnie spędzam w pracy no a w weekendy staramy się spędzać razem więc same widzicie jaki napięty mam plan dnia...:)
Ale staram się do was zaglądać i was podczytywać także nie martwcie się pamiętam o was:)

Ola a co u Ciebie?Jak samopoczucie?Mam nadzieję że już lepiej.Odezwij się...:)
Spokojnej nocy dziewczyny:)
 
Hej dziewczynki:)) No na grillu było super:)) niestety poźniej zaczęło strasznie wiać jak to nad morzem, więc przenieśliśmy się do znajomych:) Czuję się zrelaksowana po wczorajszym wieczorze. Miło jest spędzić czas w dobrym towarzystwie:) Dziś planuję jakiś spacer, bo od jutra zaczynam nocki:( trzeba więc nazbierać energii na cały tydzień.
agnieszka będę musiała zajrzeć na Twój blog. Jejku jak ja dawno zdjęć nie robiłam:)
 
Hej dziewczynki u mnie dol na maksa... Jestem chora, gardlo, katar, czuje sie masakrycznie po tym ostatnim badaniu krwi taki sniniak mi wyszedl na rece ze na dobre 10 cm reka boli jak cho....ra. i jeszcze zrobilam test wyszedl negatywny:((( Tak z reszta przeczuwalam od samego poczatku tego cyklu mialam takie kiepskie nastawienie. Chyba w offy sie napije do nieprzytomnosci... pieprze to wszystko... trzymajcie sie dziewczynki i mam nadzieje ze bedzieciecie mialy wiecej szczescia odemnie:))
 
AniaMania, rozumiem Cię doskonale, ja też zrobiłam wczoraj testa, który wyszedł negatywny i było mi smutno, no ale główka do góry. Będzie dobrze:)
 
reklama
Hej dziewczynki u mnie dol na maksa... Jestem chora, gardlo, katar, czuje sie masakrycznie po tym ostatnim badaniu krwi taki sniniak mi wyszedl na rece ze na dobre 10 cm reka boli jak cho....ra. i jeszcze zrobilam test wyszedl negatywny:((( Tak z reszta przeczuwalam od samego poczatku tego cyklu mialam takie kiepskie nastawienie. Chyba w offy sie napije do nieprzytomnosci... pieprze to wszystko... trzymajcie sie dziewczynki i mam nadzieje ze bedzieciecie mialy wiecej szczescia odemnie:))

Oj szkoda- mnie tez sie juz pomalu pomalu rozkreca @ wiec pewnie jutro dotrze, a co do picia to jestem z Toba- wychodze z kumpela w weekend tez zapic smutki
Aaaa no i zdrówka
 
Do góry