reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dzieki kochana, narazie dajemy rade ale boje się tego jak to bedzie jak polecimy do Polski tutaj jesteśmy z dala od tego wszystkiego i tak się tego nie odczówa, ale kiedy przylecimy do domu to może być gorzej... no i pogrzeb oczywiście nienalezy do najprzyjemniejszych rzeczy...:-(
Ehhh nic na to nie poradzimy stało i już, trzeba sobie to przetłumaczyć i zyć dalej:sorry2:
My lecimy z Edinburgha, bo tutaj mieszkamy a lot mamy o 16:30, a Ty kochana lecisz z Londynu? o której macie samolocik???

Roxii głęboko współczuję :-( *
My lecimy z London Luton,samolot mamy o 8.05 rano
3maj się kochana i bądź dzielna:(
Ja lecę się dalej pakować...odezwę się jutro,dobrze że będę miała w Pl net:)
Buziaki
 
reklama
Ja też mam neta w Polsce :) wiec bedzę tu zaglądac i od czasu do czasu cos pewnie napiszę :)
Dzieki dziweczynki za wsparcie :*
Trzymajcie sie i życzę udanych staranek, trzymam kciuki :)
 
Ja też mam neta w Polsce :) wiec bedzę tu zaglądac i od czasu do czasu cos pewnie napiszę :)
Dzieki dziweczynki za wsparcie :*
Trzymajcie sie i życzę udanych staranek, trzymam kciuki :)

Roxi trzymaj sie w tej Polsce i zagladaj tutaj jak tylko bedzie ci smutno napewno cie wesprzemy. No popatrz piszesz ze jestes z Edinburgha to tak jak ja:) Pozdrawiam i do nastepnego razu na forum.
 
Hej dziewczyny co sie nic nie odzywacie??? No jak tam staranka u was??? Pewnie leniu****ecie wiadomo weekend - trzeba odpoczac. Ja juz nie moge wysiedziec jeszcze 9 dni do @. Dzisiaj jak wstalam mialam jakis dziwny sluz taki bialy zadki I nawet sporo. ale czy to cos znaczy, ach chyba swiruje. Dajcie znac jak u was.
 
Hej dziewczynki co sie z wami dzieje??? Tak sie przytulacie czy co??? Ola co nic nie piszesz co sie u ciebie z cyklem??

Wiem, ze sie zaniedbalam z pisaniem ale mam zle przeczucia i przez to brak weny na pisanie, do konca tygodnia wszystko sie wyjasni wiec mam stresa. W tym tygodniu mam na popludnie wiec bede zagladac po pracy, ale dzieki ze pytasz :)
 
Wiem, ze sie zaniedbalam z pisaniem ale mam zle przeczucia i przez to brak weny na pisanie, do konca tygodnia wszystko sie wyjasni wiec mam stresa. W tym tygodniu mam na popludnie wiec bede zagladac po pracy, ale dzieki ze pytasz :)

No zaniedbalas i to strasznie!!!:blink: U mnie ta sama sytuacja w zasadzie co u ciebie tylko ze dopiero w niedziele sie wyjasni, ale niestety i ja nie mam pozytywnych przeczuc:-( No trzeba czekac nic nie poradzimy trzymaj sie i daj znac jak bedziesz cos wiedziec. A ja trzymam kciuki...
 
reklama
Do góry