reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ola a może powinnaś serduszkować teraz kilka dni z rzędu?wtedy może się uda...

Aga- taki jest plan co do staran :) Od wczoraj codziennie do piatku, w srode mam badanie krwi, ciekawe co wykarze czy byla owulacja czy nie.
My wlasnie przez to, ze zmienilismy auto- jak wam pisalam chyba w styczniu, ze sie pozbylismy kombi i teraz chcemy przetestowac nowe :)

AniaMania- testy najlepiej robic po poludniu- tak jak pisalam i Sandra tez- testy czasem zawodza i ciezko sie opierac na nich tylko. Przytulajcie sie teraz codziennie jesli macie mozliwosc, odkad kreska sie pokazala, ja dzisiaj zrobie jak wroce z pracy to dam Wam znac- chociaz troszke sceptycznie do nich podchodze, ale zobaczymy, nastepna @ powinna sie pojawic okolo 24 marca.
 
reklama
Ola piszesz ze w srode idziesz na badanie krwi i wykarze ci czy byla owulka jak zalatwilas sobie takie badania, na czym one polegaja? Wogole chodzisz tutaj w uk na jakies wizyty do lekarza lub ginekologa??? Pzdr
 
Hej dziewczynki! Widzę ze tu staranka idą pelną parą he he i dobrze trzymam za Was kciuki :)
Ja tak jak Ola tylko że za tydzien w poniedziałakmam badanie krwi czy owulka była i mamy dostać skierowanie na badanka żołnieżyków dla mojego M :))) a w środe lecimy do Polski :))))) zaczyna ogarniać mnie euforia przyszły tydzień bedzie wspaniały!!! :)
Pozdrawiam dziewczynki
 
Ola piszesz ze w srode idziesz na badanie krwi i wykarze ci czy byla owulka jak zalatwilas sobie takie badania, na czym one polegaja? Wogole chodzisz tutaj w uk na jakies wizyty do lekarza lub ginekologa??? Pzdr

Dostalam skierowanie po pierwszej wizycie w klinice, a maz dostal skierowanie na powtorzenie badan 30 kwietnia. Mam zlecone jeszcze drugie badanie krwi do wykonania 1-4 dniu cyklu, ale mam nadzieje, ze bedzie zbedne, jest ono na Rubelle, Chlamydie i jeszcze cos tam, na chlamydie mialam robiony wymaz wyszedl czysty ale chca potwierdzic ze nigdy nie mialam z krwi- troche glupie bo gdybym miala to albo jej nie wyleczylam i wyszlaby na wymazie albo samoistnie zniknela, no ale lepsze to niz nic.

Roxii- super ze juz jedziecie niedlugo, daj znac co po badanich sie dowiedzialas

Aga- co tam u Ciebie Kochana

Ja mam dzisiaj studia wiec uciekam pisac moja druga prace do oddania i potem mam na troche spokoju, m ma nocki od dzisiaj a ja mam na rano, wiec sie wyspie ale szybki seks na schodach bedzie :) xxxx
 
Witam was kochane:)
U mnie ok:)
Praca,dom i rodzina.Przygotowania do wyjazdu trwają na maksa.Załatwiamy wszystkie sprawy aby po powrocie nie było bałaganu i bieganiny z załatwianiem jakiś tam papierzysk.Zostały mi tylko 2 dni pracy i w czwartek będziemy się już pakować.Alan jest szczęśliwy że szok:)))
W piątek około 13.30 powinnam być już w domu w Pl.Piątek będzie męczący bo czeka nas podróż i odwiedziny rodziców ale w sobotę ruszam już na zakupy i takie tam...:)
Wczoraj zafundowałam sobie fryzjera,jestem happy:)
Buziaki:)))
 
Aga zazdroszcze wyjazdu do domku - nie ma to jak posiedziec z mama przy kawusi i jeszcze pobiegac po polskich sklepach:)

Ola i Roxi my chyba jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie cyklu:) Czyli obecnie sex pelna para hihihi. Ja juz troszke sie po tych testach zawiodlam bo ciagle ta druga bladziutka juz tak od czwartku a chyba juz powinnam byc po owulce. No ale potestuje jeszcze troszke zobaczymy. Olka piszesz mi o klinikach tylko ze ja mieszkam w Szkocji:) Ale tak czy siak chyba musze zaczac od GP co?? Ja w sumie do tej pory nie bylam jeszcze tu u lekarzaa na zadnych badaniach jedynie chodze na kontrlone do onkologa odnosnie mojej choroby sprzed dwoch lat. Czyli jak chce zaczac to najpierw GP tak?? Pozdrowionka i trzymam kciuki za owocne przytalanka:)))
 
Aga zazdroszcze wyjazdu do domku - nie ma to jak posiedziec z mama przy kawusi i jeszcze pobiegac po polskich sklepach:)

Ola i Roxi my chyba jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie cyklu:) Czyli obecnie sex pelna para hihihi. Ja juz troszke sie po tych testach zawiodlam bo ciagle ta druga bladziutka juz tak od czwartku a chyba juz powinnam byc po owulce. No ale potestuje jeszcze troszke zobaczymy. Olka piszesz mi o klinikach tylko ze ja mieszkam w Szkocji:) Ale tak czy siak chyba musze zaczac od GP co?? Ja w sumie do tej pory nie bylam jeszcze tu u lekarzaa na zadnych badaniach jedynie chodze na kontrlone do onkologa odnosnie mojej choroby sprzed dwoch lat. Czyli jak chce zaczac to najpierw GP tak?? Pozdrowionka i trzymam kciuki za owocne przytalanka:)))
Jeśli chcecie tutaj zacząc badanka to najpierw musicie iść do GP i powiedziec że dłuuuugo staracie się o dzidzie, nie wiem od jak dawna próbujecie ale jeśli krótko to poprostu musicie skłamać :-p Najbezpieczniej powiedzieć ze staracie się juz 2 lata i wtedy wasz lekarz skieruje Was na badanka, Ciebie na badaie krwi to które ja niedługo bedę miała, a Twojego M na badanie nasienia itd.
Także pierwszy krok to GP i wybierzcie się tam jaknajszybciej bo tu bardzo długo się na wszystko czeka, więc im sybciej zaczniecie działać tym lepiej:tak:
 
Aga zazdroszcze wyjazdu do domku - nie ma to jak posiedziec z mama przy kawusi i jeszcze pobiegac po polskich sklepach:)

Ola i Roxi my chyba jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie cyklu:) Czyli obecnie sex pelna para hihihi. Ja juz troszke sie po tych testach zawiodlam bo ciagle ta druga bladziutka juz tak od czwartku a chyba juz powinnam byc po owulce. No ale potestuje jeszcze troszke zobaczymy. Olka piszesz mi o klinikach tylko ze ja mieszkam w Szkocji:) Ale tak czy siak chyba musze zaczac od GP co?? Ja w sumie do tej pory nie bylam jeszcze tu u lekarzaa na zadnych badaniach jedynie chodze na kontrlone do onkologa odnosnie mojej choroby sprzed dwoch lat. Czyli jak chce zaczac to najpierw GP tak?? Pozdrowionka i trzymam kciuki za owocne przytalanka:)))

U mnie juz tez chyba po, bo badanie jutrzejsze to na faze lutealna, wiec teraz pozostalo czekanie, u mnie tez blada krecha i wczoraj i dzisiaj ale nie sugeruje sie tym za bardzo. Poprostu trzeba liczyc na szczesliwy strzal, ale starac sie mniej wiecej w tym czasie. Tak jak Ci Roxii napisala zrob i wtedy zrobia Wam badania, no i cos sie ruszy, ja zmykam pisac prace.
Papa
 
reklama
Roxii dzieki za odpowiedz, postaram sie cos wykombiowac. Narazie poczekam jeszcze na rezultaty tego miesiaca :-)

Aga nie watpie ze nie mozesz sie doczekac wyjazdu ja jade w maju a juz odliczam dni:-D

A tak poza tym jak staranka?? Ja wlasnie po kolejnym tescie owu i znowu blada druga kreska. Przytulanko juz mi bokiem wychodzi :tak: Nic zmykam do pracy ostatnia nocka i offy bede leniuchowac caly dzien... w koncu trzeba nadrobic seriale z calego tygodnia hihihi Pozdro
 
Do góry