reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dziewczynki dziekuje bardzo Wam za kciuki ale wlasnie rozkreca mi sie @ ....

Dzisiaj na szczescie piatek, ale przede mna 8 godzin w pracy, wiec bedzie ciezko...

Hej Olcia przykro ze sie udalo... cos jakis pechowy ten miesiac czy co?? u mnie narazie jeszcze tylko plamienie ale do spodziewanej @ jeszcze dwa dni, tyle ze tez juz wszystko wskazuje ze przyjdzie. U mnie tez wielki zal... postanowilam ze teraz juz testow nie kupie do lekarza tutaj tez narazie nie ide. Stwierdzilam ze jak w maju polece do Polski to pojde prywatnie do gina i zrobie sobie wszystkie podtawowe badania. Takze chyba mamami 2010 juz nie bedziemy... szkoda myslalam ze ktores z nas sie uda... Trzeba sie wziasc w garsc bo w sumie 2011 to tez fajny rok. Kciuki trzymam dalej...
 
reklama
No kochane...dawno mnie nie bylo, u nas powoli sie rozkleca...dotarly pierwsze listy na badania...Z poczatkiem kwietnia zaczynamy ;) No i mam nadzieje ze zabieg bedzie jak najszybciej, co by w tym roku rozpoczc ciaze ;)
A swoja droga to ja juz sie przyzwyczailam do porazki. Na poczatku in-vitro brzmialo dla mnie jak wyrok. A teraz jest to nasza nadzieja. Wiec to jest priorytet i zupelnie inaczej do tego podchodze. A staranka nasze zupalnie na luzie, bo przeciez juz zaczynamy procedury zwiazane z zabiegiem. Ech...jakie to szczescie ze jestesmy w UK ;)
Sciskam, pozdrawiam i trzymam za Was kciuki!
 
Witam was dziewczyny:)
Ola tam mi przykro że @ się pojawiła ale mam nadzieję że już szybciutko się uda:)Głowa do góry:)
Za wszystkie inne dziewczyny i Ciebie Ola też trzymam kciukasy aby wstrętna @ nie przyszła już do was przez najbliższe 9 miesięcy:)

Ja nadal odpoczywam na urlopie,tylko aktualnie pogoda nie dopisuje bo pada deszcz i jest ponuro ale od wtorku ma być ponownie ładnie.Urlop ucieka mi przez palce,jeszcze tydzień i wracam do Uk:(
Pozdrawiam was kochane i życzę wam miłego dnia!
 
Hej dziewczynki widze ze zadko cos ostatnio tu zagladacie. Do mnie tez przylazla ta wredota@. W tym miesiacy znaczy sie w kwietniu nie bede sie starac o dzidzie bo chce zrobic sobie badania w Polsce(w maju) i tutaj mam nadzieje wczesniej. I dlatego mam do was wazne pytanko... Otoz od dwoch miesiecy jak juz pisalam mam dziwny okres to znaczy okolo 6 dni przed okresem plamie i tak az do konca, a pozniej bolesny okres. Wyczytylam ze moze to byc ''niedomoga lutealna'' czyli niedobór progesteronu w drugiej fazie cyklu. Objawami niedomogi są plamienia przed miesiączką, oraz niski poziom progesteronu oznaczanego we krwi 7 dni po owulacji.
Leczenie tej przypadłości polega na suplementacji progesteronu w postaci Duphastonu, bądź Luteiny.
Czy jest mozliwe zeby mi tutaj zrobili badania polegajace na sprawdzeniu w odpowiedniej fazie cyklu co jest grane??? Jak tak to jak mam to zrobic?? Jak wogole to sie tutaj odbywa??? Ide do GP i mu konkretnie opowiadam co sie dzieje czy on mnie gdzies kieruje?? Jesli tak to do kogo??? Jak dlugo to moze trwac??Opiszcie prosze jak dokladnie odbywaja sie wizyty na takie tematy. Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na odpowiedz
 
Witam!
Ola i AniaMania przykro mi z powodu @ :( Tak mocno trzymałam za Was kciuki.... Ale nie przejmójcie sie głowy do góry juz niedługo napewno sie uda zobaczycie :)
Ja podobnie jak Aga wciąz sie urlopuje i staram sie cieszyć Polską, szczerze to nie wiem jak zniosę powrot do UK to bedzie trudne jak zawsze... :( Naszczęście zostało mi jeszcze troche urlopu i staram sie o tym nie myslec ale wiem ze powrót coraz blizej...
U mnie oczekiwanie na @ ma przyjsc ok 3 kwietnia czyli na same święta :/ ja to zawsze mam pecha....
Pozdrawiam Was serdecznie trzymajcie sie kochane :))))
 
Hej dziewczynki urlopujecie i juz zadna nie ma czasu tutaj zajrzec?? Ola jak tam sie czujesz??? Ja juz jakos sie podnioslam i znowu jestem gotowa do walki... Bylo ciezko ale co mozna poradzic?? Dzisiaj zapisalam sie na wizyte do GP przyjmie mnie dopiero we wtorek no ale poczekamy, zobaczymy. Pisalam wczesniej o tym ze moze mam ta niedomoge lutealna bo w sumie jakos objawy pasuja wie ktoras cos na ten temat?? Chyba nie mam co liczyc na szybkie badania co?? Pytanko do Roxii - kochana slyszalas moze o Dean Terrace Clinic - tam jest niby centrum planowania rodziny??? Czytalam ze tam wlasnie dobrze jest sie dostac jak nie mozesz zajsc. Sprobuje dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat. Pozdrawiam cieplutko piszcie co u Was:)))
 
hejka kobietki!!!!! Te jestem starajaca sie z Wysp konkretnie z Irlandii. Co prawda starania rozpoczeam niedawno ale mam nadzieje ze bedzie ok.
 
hejka kobietki!!!!! Te jestem starajaca sie z Wysp konkretnie z Irlandii. Co prawda starania rozpoczeam niedawno ale mam nadzieje ze bedzie ok.

hej Renna witam na forum,moze napisz cos wiecej o sobie. Jakby co postaramy sie odpisywac tylko widzisz kobietki jakos ostatnio zrezygnowane czy co i nic nie pisza... Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
reklama
Z tego co widzę to kobietki sie urlopują w pl :) Jestem po 30-stce. Mam 3-letnią córeczkę Amelkę i po jej urodzeniu byłam na tabletkach Yasminelle. Teraz odstawiłam no i tu górka. Z moją @ kompletny bałagan. Dzisiaj 47 dzien a jej ani widu ani słychu. Test negatywny wiec zobacze jak sie rozwinie sytuacja. Mam nadzieje ze bedzie ok choc po forum widzę ze nie jestem odosobnionym przypadkiem. pozdrawiam wszystkie staraczki
 
Do góry