reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hejka jestem juz

Poszlo gladko mam nadzieje, ze zalicze :)

Aga glowa do gory, wiesz ze nie jestes sama- jest nas duuuuuzo z taka deprecha- niestety nie ma sie co ludzic jedyne lekarstwo na nia to fasolka.
Wkoncu nam sie uda, Ty masz chociaz Alanka :)
No to swietnie, napewno zaliczysz :-D

Roxii ale masz fajnie:)
Ja już jutro idę do pracy:)
Czasami przychodzą smutne chwile i trzeba być silnym i je wytrwać i Ja właśnie z nimi walczę...czasami mam takie dni boże to chyba depresja:(
mam nadzieję że jednak nie i szybko minie.
Doskonale Cię rozumiem też często miewam takie dni, oststnio chyba za często.... Nieprzejmoj się to napewno chwilowe załamanko, szybko przejdzie i znow zaświeci słonko nad Twoją glową:tak: Trzymaj się kochana, pamiętaj ze masz nas i swoją rodzine na którą napewno mozesz liczyć:-) Głowa do góry po burzy zawsze przychodzi słonce:-D
 
reklama
Hej dziewczyny :-) Mam pytanko , jak już pisałam w czwartek tydzień temu miałam robione badania krwi a dzisiaj dostałam list z przychodni że mam się zgłosić do nich na wizytę w celu omówienia wyników :szok: Czy tutaj w Uk tak jest czy powinnam się martwić :confused: Nie wiem co teraz mam myśleć bo nie jestem przyzwyczajona do sytuacji że przychodnia listownie wzywa na wizytę :no: W każdym razie wyników mojego M. jeszcze nie ma . pozdrowionka
 
Dziękuję wam za wsparcie kochane jesteście
...u mnie ciąg dalszy smutków,po woli zaczynam mieć wszystkiego dosyć...ahhh szkoda gadać.
Uciekam spać DOBRANOC WAM!
Jesteśmy z Toba, trzymaj się i nie poddawaj:tak: Mam nadzieję że niedługo będzie lepiej:-) Buziaki!!!!!!
Hej dziewczyny :-) Mam pytanko , jak już pisałam w czwartek tydzień temu miałam robione badania krwi a dzisiaj dostałam list z przychodni że mam się zgłosić do nich na wizytę w celu omówienia wyników :szok: Czy tutaj w Uk tak jest czy powinnam się martwić :confused: Nie wiem co teraz mam myśleć bo nie jestem przyzwyczajona do sytuacji że przychodnia listownie wzywa na wizytę :no: W każdym razie wyników mojego M. jeszcze nie ma . pozdrowionka
Hmmm nie mam pojecia jak to tutaj jest, wydaje mi się że kazda przychodnia ma swoje zasady i w kazdej te procedury troszkę inaczej wyglądają:tak:
W kazdym bądź razie nieprzejmoj się na zapas bo to niekoniecznie oznacza coś złego, to chyba dobrze że chcą z Tobią rozmawiać i wyjaśnić Ci Twoje wyniki według mnie tak to powinno wyglądać w końcu lekarz jest od interpretacji wyników:tak:
Nie przejmoj sie bo uważam że nie ma czym pewnie chcą Ci objaśnić jak wyszły Twoje badanka:-) a na kiedy masz się zgłosić do pzrychodni??
Pozdrawiam :-)
 
Dziękuję wam za wsparcie kochane jesteście
...u mnie ciąg dalszy smutków,po woli zaczynam mieć wszystkiego dosyć...ahhh szkoda gadać.
Uciekam spać DOBRANOC WAM!

Agus- to przejdzie, na jakim etapie w cyklu teraz jestes ze tak sie smutasz?

Hej dziewczyny :-) Mam pytanko , jak już pisałam w czwartek tydzień temu miałam robione badania krwi a dzisiaj dostałam list z przychodni że mam się zgłosić do nich na wizytę w celu omówienia wyników :szok: Czy tutaj w Uk tak jest czy powinnam się martwić :confused: Nie wiem co teraz mam myśleć bo nie jestem przyzwyczajona do sytuacji że przychodnia listownie wzywa na wizytę :no: W każdym razie wyników mojego M. jeszcze nie ma . pozdrowionka

Mysle jak Roxii- maja wyniki wiec chca Ci je przedstawic- nie martw sie o to, nie jest to powód do stresu- napewno wszystko jest ok, tylko skoro zrobilas badania to Cie powiadomili, ze juz jest wynik

Daj znac co zalatwisz

Ja po pierwszym dniu w pracy, fajnie minelo i szybko

Uciekam nynac

papatki
 
Hej dziewczyny:) Nic nie pisalam kilka dni bo jak na nocki sie pracuje to ciagle brak czasu. A z drugiej strony czytam wasze wypowiedzi codziennie i tak mi glupio sie odzywac bo wy to widze juz doskonale sie znacie i wiecie cos o sobie a ja w sumie to napisalam zaledwie trzy posty i tyle. Ciaza to temat przewodni tych postow ale widze ze opowiadacie i o innych rzeczach. Fajnie!! Widze nawet kilka wspolnych tematow np. Ja tez kocham ,,Przyjaciol'':)) Widze tez ze i was dopada czasami mala depresja, dobrze wiedziec jak mi smutno to przynajmniej tutaj wiem ze ktos mnie rozumie. Nic nie piszecie ostatnio jak tam wasze starania w tym miesiacu u mnie zbliza sie polowa cyklu i znowu w glowie pelno nadzei!!! Od trzech dni robie testy owulacyjne (pierwszy raz je stosuje)narazie negatywne ale dzisiaj jest slabiutka druga kreska czy to oznacza ze jutro jak zrobie to ta druga bedzie juz ciemna??? Bo ja nie mam pojecia. Ach my kobietki nie mamy lekko;) No nic zmykam. Pozdrowionka
 
Hej dziewczyny:) Nic nie pisalam kilka dni bo jak na nocki sie pracuje to ciagle brak czasu. A z drugiej strony czytam wasze wypowiedzi codziennie i tak mi glupio sie odzywac bo wy to widze juz doskonale sie znacie i wiecie cos o sobie a ja w sumie to napisalam zaledwie trzy posty i tyle. Ciaza to temat przewodni tych postow ale widze ze opowiadacie i o innych rzeczach. Fajnie!! Widze nawet kilka wspolnych tematow np. Ja tez kocham ,,Przyjaciol'':)) Widze tez ze i was dopada czasami mala depresja, dobrze wiedziec jak mi smutno to przynajmniej tutaj wiem ze ktos mnie rozumie. Nic nie piszecie ostatnio jak tam wasze starania w tym miesiacu u mnie zbliza sie polowa cyklu i znowu w glowie pelno nadzei!!! Od trzech dni robie testy owulacyjne (pierwszy raz je stosuje)narazie negatywne ale dzisiaj jest slabiutka druga kreska czy to oznacza ze jutro jak zrobie to ta druga bedzie juz ciemna??? Bo ja nie mam pojecia. Ach my kobietki nie mamy lekko;) No nic zmykam. Pozdrowionka

Hejka

Jesli chodzi o testy owulacyjne- to skoro sie juz pojawila bladziutka druga kreska- rob teraz codziennie az bedzie ciemniejsza lub taka sama jak kontrolna to bedzie oznaczalo ze za 24 h powinna nastapic owulacja. U mnie tez na dniach ma byc owulka, nie chce jej przegapic, tez robie testy- zostalo mi wlasnie tak na jeden cykl, powinna byc po weekendzie zaraz, wiec bedziemy dzialac pelna para, moj ma prawie wolny weekend i poniedzialek a ja mam na rano wiec sie spichniemy napewno.

Agus super, ze juz lepiej u Ciebie- mowilam Ci ze to minie- napisz co u Twojego cyklu slychac

Roxii- wes sie odzywaj :) jaki etap macie

Reszta babeczek- tak samo :)

Buzki
 
reklama
Hej Olcia mowisz ze za kilka dni tez spodziewasz sie owulki i sprawdzasz testami. Ja dzisiaj rano powtorzylam test i kreska faktycznie wyrazniejsza ale wciaz jeszcze znacznie slabsza od kontrolnej. Wiec wedlug instrukcji jeszcze negatywny. Powiedz mi przytulasz sie z mezusiem regularnie w dni plodne czy czekasz na pozytywny test?? ja juz sama nie wiem gdzies wyczytalam ze najlepiej nie czesciej niz co dwa dni, potem ze codziennie bo wieksze szanse jedni znowu pisza ze najlepiej przed owulka sie wstrzymac i dopiero jak test wyjdzie pozytywny??? Juz nie wiem co o tym myslec?? Jak uwazasz?? A moze wy dziewczyny macie jeszcze inne zdanie?? Piszcie jak to u was wyglada???
 
Do góry