reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej Olcia mowisz ze za kilka dni tez spodziewasz sie owulki i sprawdzasz testami. Ja dzisiaj rano powtorzylam test i kreska faktycznie wyrazniejsza ale wciaz jeszcze znacznie slabsza od kontrolnej. Wiec wedlug instrukcji jeszcze negatywny. Powiedz mi przytulasz sie z mezusiem regularnie w dni plodne czy czekasz na pozytywny test?? ja juz sama nie wiem gdzies wyczytalam ze najlepiej nie czesciej niz co dwa dni, potem ze codziennie bo wieksze szanse jedni znowu pisza ze najlepiej przed owulka sie wstrzymac i dopiero jak test wyjdzie pozytywny??? Juz nie wiem co o tym myslec?? Jak uwazasz?? A moze wy dziewczyny macie jeszcze inne zdanie?? Piszcie jak to u was wyglada???


z tymi testami to jest roznie... ja robilam ale dokladnie nie wiedzialam kiedy owulka bedzie bo tak samo wychodzila slaba kreska.. wiec sie nie sugerowalam tylko testami... one tylko mi mowily ze owulka sie zbliza... najlepiej mierzyc tempke tez bo wtedy wiesz dokladniej czy owulka byla czy nie... a propo staranek to my na poczatku co 2 dni ale sie okazalob ze moj mial slabe plemniczki i nawet dnia calego nie wytrzymaly... wiec pozniej staranka co wieczor przed spankiem od drugiego dnia pozytywnego testu (nawet jak kreska blada byla) az do 3 dni po wzroscie tempki... meczacy tydzien ale bylo warto...
 
reklama
Hej Olcia mowisz ze za kilka dni tez spodziewasz sie owulki i sprawdzasz testami. Ja dzisiaj rano powtorzylam test i kreska faktycznie wyrazniejsza ale wciaz jeszcze znacznie slabsza od kontrolnej. Wiec wedlug instrukcji jeszcze negatywny. Powiedz mi przytulasz sie z mezusiem regularnie w dni plodne czy czekasz na pozytywny test?? ja juz sama nie wiem gdzies wyczytalam ze najlepiej nie czesciej niz co dwa dni, potem ze codziennie bo wieksze szanse jedni znowu pisza ze najlepiej przed owulka sie wstrzymac i dopiero jak test wyjdzie pozytywny??? Juz nie wiem co o tym myslec?? Jak uwazasz?? A moze wy dziewczyny macie jeszcze inne zdanie?? Piszcie jak to u was wyglada???

Ja dopiero drugi miesiac uzywam testow,ale nie pod rzad, tak jak pisalam Ci wczesniej zostalo mi na jeden cykl, wiec postanowilam je zuzyc. Pierwszy raz robilam chyba jakos kolo 6 miesiaca staran, wyszla po paru dniach piekna bordowa druga krecha,starania byly, ale jak widzisz nadal nie ma fasolki. Moj maz ma teraz nocki a ja na popoludnie, wiec przychodzi rano- to ja spie, a jak ja wracam z popoludniowki teraz to jego juz nie ma, wiec zwiazek na telefon gdy mamy takie zmiany. Mam zlecone badanie krwi 17/03 zeby sprawdzic czy mam owulacje wiec tym sie sugeruje.
On ma weekend wolny i poniedzialek wiec wtedy bedziemy sie starac do srody (17/03) codziennie- oby byl tego jakis wynik- bo jak nie to nie ma szansy na bycie mama 2010.

Sandra ma racje, mierzenie tempki jest bardziej wiarygodne, ale to wymaga czasu i poswiecenia, ja nie mam sily sie tym zajmowac. Ostatnie miesiace raczej nam uciekla owulka, a przez jakis czas staralismy sie co dwa dni (pare cykli)- po porazkach zrobilismy przerwe i nie pilnowalam kiedy moze byc owulka- wiec dlate tez sie u nas tak ciagnie.
 
Hej dziewczyny:) Nic nie pisalam kilka dni bo jak na nocki sie pracuje to ciagle brak czasu. A z drugiej strony czytam wasze wypowiedzi codziennie i tak mi glupio sie odzywac bo wy to widze juz doskonale sie znacie i wiecie cos o sobie a ja w sumie to napisalam zaledwie trzy posty i tyle. Ciaza to temat przewodni tych postow ale widze ze opowiadacie i o innych rzeczach. Fajnie!! Widze nawet kilka wspolnych tematow np. Ja tez kocham ,,Przyjaciol'':)) Widze tez ze i was dopada czasami mala depresja, dobrze wiedziec jak mi smutno to przynajmniej tutaj wiem ze ktos mnie rozumie. Nic nie piszecie ostatnio jak tam wasze starania w tym miesiacu u mnie zbliza sie polowa cyklu i znowu w glowie pelno nadzei!!! Od trzech dni robie testy owulacyjne (pierwszy raz je stosuje)narazie negatywne ale dzisiaj jest slabiutka druga kreska czy to oznacza ze jutro jak zrobie to ta druga bedzie juz ciemna??? Bo ja nie mam pojecia. Ach my kobietki nie mamy lekko;) No nic zmykam. Pozdrowionka
Ja u ważam tak jak dziewczyny same testy niewiele mówia dobrze zebyś zaczęła do tego mierzyć tempkę wtedy jest wieksza pewność że owulka była i kiedy. Ja swego czasu też stosowałam i testy i mierzyłam tempkę ale jak widać nic nam to nie dało:sorry2: ale wiem że to moze duzo pomuc także tzrymam kciuki i mam nadzieję że w Twoim wypadku będzie inaczej:tak:
Roxii- wes sie odzywaj :) jaki etap macie

Reszta babeczek- tak samo :)

Buzki

Ja jestem po @ ale nawet nie wiem który dzien cyklu mam:confused: ale pewnie niedługo będzie owulka:tak: Ja tak jak juz pisałam nie liczę dni i nierobię sobie nadzieji bo za bardzo potem przeżywam, to nie ma sensu... jak ma być fasolka to bedzie, staranka są wtedy kiedy mamy na to ochotę. W naszym przypadku liczenie i mierzenie nie ma sensu bo mamy bardzo niewielkie szanse na naturalne poczęcie więc mozna powiedzieć ze dałam sobie spokuj i czekam na te wszystkie badanka i mam nadzieje że in vitro przyniesie jakiś efekt....
Ale za was oczywiście trzymam kciuki i mam nadzieje ze nie poddacie się tak szybko jak ja:-D
 
dzieki za info:) no widzicie same jak to z tymi testami, ja znowu dzisiaj robilam i znowu blada druga kreska ale wedlug kalkulatora dni plodnych owulka powinna byc dopiero 15.03 wiec wszystko chyba przede mna. A jak jest z ta temperatura?? jak to sie mierzy?? przez caly cykl??? czy wystarczy w okresie okolo dni plodnych?? tylko u mnie ten problem ze ja po nockach spie roznie raz do 15 a raz do 17 a z tego co wiem to trzeba o regularnych porach. Troszke mnie martwi u mnie ten brak sluzu moze powinnam najpierw jakies badania zrobic? Biore drugi dzien ten len na sluz i kurcze tak mnie brzuch boli przez pol godziny jakby watroba czy zoladek ze chyba z nich zrezygnuje. A ktoras z was go stosowala?? pzdr
 
No hej u mnie pojawila sie kreska na tescie owulacynjym, bladziutka wiec za pare dni mam nadzieje, bedzie owulka- wiec sie staramy.

Jestem przeszczesliwa- kupilismy bilet na prom i w maju jedziemy do Polski na 20 dni :)

Milej niedzielki
 
No hej u mnie pojawila sie kreska na tescie owulacynjym, bladziutka wiec za pare dni mam nadzieje, bedzie owulka- wiec sie staramy.

Jestem przeszczesliwa- kupilismy bilet na prom i w maju jedziemy do Polski na 20 dni :)

Milej niedzielki
Olu tak bardzo się cieszę:)
Mam nadzieję że uda wam się szybciutko i będzie śliczna fasolina:))
Fajnie że wybieracie się do Polski w maju.Maj to piękny miesiąc także i pogoda będzie pewnie świetna:)Odpoczniecie sobie,fajnie:)

A co do urlopu w Pl to ja już w czwartek po pracy zaczynam pakowanie:)A w piątek o 8 mamy samolot a co najlepsze w sierpniu także spędzimy wakacje w Pl ale tym razem wybierzemy się autem bo mamy w planach zmianę samochodu i trzeba będzie go wykorzystać także jestem również szczęśliwa tak jak Ola:))
A co u reszty?odezwijcie się kochane:)
Buźka
 
Hejka:) Pozdrawiam wszystkie planujace wyjazd do Polski:) Ja tez planuje podroz w maju:) I znowu jest na co czekac nie??? Tez bardzo sie ciesze. Olcia piszesz ze masz bladziutka kreske i czekasz na grubsza a u mnie przez trzy dni byla blada ale widoczna a dzisiaj rano juz prawie niewidoczna i co teraz. Dzisiaj mam 17 dzien cyklu. I w dodatku od samamego rana klulo mnie w prawym jajniku i to dosyc wyraznie. Teraz to ja juz calkiem zglupialam. Jestem po owu czy jeszcze nie?? sprobuje jeszcze przez dwa dni robic tescik. Trzymam za reszte kciuki:)
 
reklama
Do góry