reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej dziewczynki gdzie sie podziewacie ?????????

Ja mam dzisiaj studia a jutro powrot do pracy. Mam egzamin to trzymajcie kciuki
 
reklama
Hej dziewczynki gdzie sie podziewacie ?????????

Ja mam dzisiaj studia a jutro powrot do pracy. Mam egzamin to trzymajcie kciuki

Witam
Ja zaglądam czasami i was czytam:)
Dziś mam wolne a jutro już wracam do pracy,cieszę się że nie będę siedziała w domu bo smutki się mnie nadal trzymają a w pracy mniej o nich myślę.
Olka 3mam kciuki za zdany egzamin:)Daj znać jak Ci poszło:)
 
Witam
Ja zaglądam czasami i was czytam:)
Dziś mam wolne a jutro już wracam do pracy,cieszę się że nie będę siedziała w domu bo smutki się mnie nadal trzymają a w pracy mniej o nich myślę.
Olka 3mam kciuki za zdany egzamin:)Daj znać jak Ci poszło:)
Ja tez mam dzis wolne i jeszcze jutro, ale sie poobijam:-D
Jakie smutki się Ciebie trzymają? stało się coś???? ale co by sie nie działo glowa do gory, bedzie lepiej:tak:
Ola ja również trzymam kciuki:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez mam dzis wolne i jeszcze jutro, ale sie poobijam:-D
Jakie smutki się Ciebie trzymają? stało się coś???? ale co by sie nie działo glowa do gory, bedzie lepiej:tak:
Roxii ale masz fajnie:)
Ja już jutro idę do pracy:)
Czasami przychodzą smutne chwile i trzeba być silnym i je wytrwać i Ja właśnie z nimi walczę...czasami mam takie dni boże to chyba depresja:(
mam nadzieję że jednak nie i szybko minie.
 
Hejka jestem juz

Poszlo gladko mam nadzieje, ze zalicze :)

Aga glowa do gory, wiesz ze nie jestes sama- jest nas duuuuuzo z taka deprecha- niestety nie ma sie co ludzic jedyne lekarstwo na nia to fasolka.
Wkoncu nam sie uda, Ty masz chociaz Alanka :)
 
Hejka jestem juz

Poszlo gladko mam nadzieje, ze zalicze :)

Aga glowa do gory, wiesz ze nie jestes sama- jest nas duuuuuzo z taka deprecha- niestety nie ma sie co ludzic jedyne lekarstwo na nia to fasolka.
Wkoncu nam sie uda, Ty masz chociaz Alanka :)

Cieszę się że poszło ok,wynik też będzie na pewno godny podziwu bo jestem pewna że zaliczysz:)
Olu dziękuję Ci kochana jesteś:)
Tak mam Alanka to największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało!

Wy już nie długo też otrzymacie te szczęścia jestem tego pewna:)
 
reklama
Do góry