reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hejka

Fotki wrzucone na moj profil- co prawda te same co na NK ale nie mialam sily wybierac innych. Buzki

Hejka
Ja nie dawno wróciłam z pracy,zjem obiadek i wpadnę na nk obejrzeć fotki:)

Dziewczyny u mnie dziś 34 dzień cyklu i @ brak,po ostatnich wygibasach z mężem nie wiem już czego się spodziewać...także jak na razie czekam:)
 
reklama
Hejka

Fotki wrzucone na moj profil- co prawda te same co na NK ale nie mialam sily wybierac innych. Buzki
Witam ciesze się wycieczka udana mam nadzieje że wypoczęliscie:-Da fotki chetnie obejrze dzięki:-)
Hejka
Ja nie dawno wróciłam z pracy,zjem obiadek i wpadnę na nk obejrzeć fotki:)

Dziewczyny u mnie dziś 34 dzień cyklu i @ brak,po ostatnich wygibasach z mężem nie wiem już czego się spodziewać...także jak na razie czekam:)
Nooo to robi się gorąco:-D a jakieś objawy na @ są?? jak długo zwykle trwa Twoj cykl???
Czekamy na jakies wieści:tak:
 
Z tego co ja się orjętuję to jest właśnie tak jak piszesz, na początku idzie się do GP on robi badania na hormony między 21 a 23 dniem cyklu i daje skierowanie na badania nasienia dla naszych meższcyzn to badanie odbywa się juz w specjalistycznej klinice która zajmuje się leczeniem niepłodnosci tak jak i reszta tym podobnych badan. Mam nadzieje że nie wprowadzam cię w błąd, sama jestem dopiero na początku tej drogi i z tego co sie dowiedziałam to tak właśnie to wygląda :tak:
Witam;-)dziekuje za odp:tak:ja wybieram sie do mojej gp 10marca a potem sie zacznie latanie pewnie.Hormony juz badalam jakis dluzszy czas temu i niby byly ok ale najwyrazniej jakis problem jest skoro tak dlugo nic nie wychodzi:-(
 
Nooo to robi się gorąco:-D a jakieś objawy na @ są?? jak długo zwykle trwa Twoj cykl???
Czekamy na jakies wieści:tak:

Witam was:)
Zwykle cykle mam 28 dniowe,nawet po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych były w miarę regularne,różnica była 2,3 dni wcześniej lub później.Dziś mam już 35 dzień cyklu i @ brak.
Biorę pod uwagę ciążę ale i też rozregulowany cykl,tylko dziwni mnie że @ nie ma a przecież minęło już tyle czasu.
A objaw nie mam żadnych poza spóźnioną @...dziwne :sorry:

No a tak poza tym to za 3 tygodnie jadę na urlop,wiem że się powtarzam ale to z radości bo bardzo się cieszę że odpocznę,zajmę się zdjęciami bo oczywiście moją lustrzaneczkę zabieram ze sobą i odwiedzę rodzinę:)

A co u was?
 
Witam;-)dziekuje za odp:tak:ja wybieram sie do mojej gp 10marca a potem sie zacznie latanie pewnie.Hormony juz badalam jakis dluzszy czas temu i niby byly ok ale najwyrazniej jakis problem jest skoro tak dlugo nic nie wychodzi:-(
Spokojnie napewno niedługo sie uda widzę że masz juz jedną pociechę czyli chyba powinno być wszystko dobrze:tak: jak długo sie juz staracie o drugą dzidzię??? Przy pierwszym dziecku też mieliście takie problemy???

Witam was:)
Zwykle cykle mam 28 dniowe,nawet po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych były w miarę regularne,różnica była 2,3 dni wcześniej lub później.Dziś mam już 35 dzień cyklu i @ brak.
Biorę pod uwagę ciążę ale i też rozregulowany cykl,tylko dziwni mnie że @ nie ma a przecież minęło już tyle czasu.
A objaw nie mam żadnych poza spóźnioną @...dziwne :sorry:

No a tak poza tym to za 3 tygodnie jadę na urlop,wiem że się powtarzam ale to z radości bo bardzo się cieszę że odpocznę,zajmę się zdjęciami bo oczywiście moją lustrzaneczkę zabieram ze sobą i odwiedzę rodzinę:)

A co u was?
Hmm no faktycznie dziwnie być moze juz zalęgla się fasolinka:-D ale niezapeszam, poczekaj jeszcze kilka dzionkow i rób tesciora:tak: Informuj o wszystkim nabierząco:-)
He he spkojnie nasz urlopik juz niedługo:-p też nie moge się doczekać:-D
 
Hmm no faktycznie dziwnie być moze juz zalęgla się fasolinka:-D ale niezapeszam, poczekaj jeszcze kilka dzionkow i rób tesciora:tak: Informuj o wszystkim nabierząco:-)
He he spkojnie nasz urlopik juz niedługo:-p też nie moge się doczekać:-D

No nie wiem nie wiem...co tam się dzieje hehe:-D
Dam znać jak @ przyjdzie a jak nie przyjdzie w najbliższym czasie to zrobię test.
Wiem że też odliczasz dni do urlopu,cieszę się razem z Tobą :-)
 
Spokojnie napewno niedługo sie uda widzę że masz juz jedną pociechę czyli chyba powinno być wszystko dobrze:tak: jak długo sie juz staracie o drugą dzidzię??? Przy pierwszym dziecku też mieliście takie problemy???
Witam:-)Przy pierwszym dziecku bylismy b.mlodzi i nie bardzo sie nad tym skupialismy kiedy co i jak:sorry:ale tak "na oko" zajelo to ok. roku.Na druga kruszynke czekamy ponad rok juz bedzie prawie 1,5:-(A to ze juz mamy Kacperka wcale nie znaczy ze bedziemy mogli miec druga dzidzie:-:)-:)-:)-(to sie chyba nazywa nieplodnosc wtorna czy jakos tak.Wiem jedno ze przez cale zycie mialam tak baaaaaaaaaardzo nieregularne cykle i synka jednak mamy:-):tak:Tyle ze to juz stanowczo zbyt dlugo trwa:-(No ale zobaczymy co sie da z tym zrobic:tak:,niedlugo wizyta u GP i zaczniemy badania i ew.leczenie:tak:
 
reklama
Kochane jestescie:tak:Dobrze ze jest takie miejsce gdzie mozna sie wygadac:tak:i gdzie cie ktos rozumie:happy:
A jak tam u Ciebie????@ przyszla????Kciuki zacisniete:tak:

Do nas możesz zawsze pisać,co prawda mało nas tu jest i czasem brak czasu ale wiadomo każdy zabiegany itd.lecz staramy się aby ten watek nadal żył:)

A u mnie @ nadal brak,zero objaw na @ nie wiem co o tym myśleć może to ciąża a może coś jest nie tak ze mną i cykl robi mnie w balona ehhh:sorry:
No i zadecydowałam że jutro rano zrobię test aby się upewnić.Mąż mi zakupił dziś aż 2 także z rana będę testować:)

Uciekam spać kochane bo padam na ryjek :-D
Jutro mam weekend także odpocznę troszkę,jak będzie w miarę dobra pogoda to wybierzemy się do parku i na zakupy koniecznie ;-)
Dobranoc!
 
Do góry