reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

czesc dziewczyny mam do was pytanie moza ktoras z was byla w takiej sytuacji :)jesli bylabym w ciazy pracuje ale nie przepracuje roku do porodu to czy moj maz ktory ma juz 2 lata przepracowane moze zamiast mnie dostac zasilek macierzynski bo dowiedzialam sie ze tak mozna w irlandii i chcialam sie upewnic
 
reklama
He he dobry plan i babcie bedą zadowolone i Ty:-D my lecimy 5 dni po Was czyli 24 marca juz niemogę nie doczekać, ale bedziemy się byczyć co??:cool2:
No pewnie że będziemy się byczyć :tak::-D
Ja mam zamiar wyskoczyć na jakąś imprezkę z mężem się wyskakać,posiedzę troszkę z rodziną,wybiorę się także na zakupy do Olsztyna lub Gdańska,trochę czasu spędzę aby popstrykać kilka fotek itd.jednym zdaniem to będę się leniła na całego :-D:tak:
Już nie mogę się doczekać...:tak::happy:

czesc dziewczyny mam do was pytanie moza ktoras z was byla w takiej sytuacji :)jesli bylabym w ciazy pracuje ale nie przepracuje roku do porodu to czy moj maz ktory ma juz 2 lata przepracowane moze zamiast mnie dostac zasilek macierzynski bo dowiedzialam sie ze tak mozna w irlandii i chcialam sie upewnic
Witaj Asiu:)
Ja się jeszcze w tych sprawach nie orientuję także przykro mi ale nie wiem...:)


Miłego wieczorku dziewczyny:)W końcu mamy weekend :happy:
 
Halo kochaniutkie gdzie się podziałyście?
Ola usprawiedliwiona bo odpoczywa w Meksyku ale reszta?
Ja jestem :-D ale nic ciekawego u mnie się nie dzieje, wiec co Wam bedę zanudzać he he:-p w koncu od dłuższego czasu mam wolny weekend i odpoczywam na maxa, fajnie mieć wolną niedzielę tylko szkoda że ja mam ją raz na pól roku...:-( puki co cieszę sie z wolnego weekendziku:-D
A co u reszty????
 
CZESC DZIEWCZYNY ;-)JA Z PYTANKIEM,CZY W UK PROBLEMY Z ZAJSCIEM W CIAZE BADA GP CZY KIERUJE DO JAKIEGOS SPECJALNEGO LEKARZA????MAM NA MYSLI BADANIA HORMONOW SPERMY A POTEM DALSZE EWENTUALNIE...BO MI ZBADALI HORMONY,W JEDEN DZIEN CYKLU WSZYSTKIE PARANOJA:wściekła/y:A DALEJ JAK SIE NIE UDA TO POWIEDZIALA ZE BEDZIE TRZEBA SIE ZAPISAC DO JAKIEJS SPECJALNEJ KLINIKI.
 
CZESC DZIEWCZYNY ;-)JA Z PYTANKIEM,CZY W UK PROBLEMY Z ZAJSCIEM W CIAZE BADA GP CZY KIERUJE DO JAKIEGOS SPECJALNEGO LEKARZA????MAM NA MYSLI BADANIA HORMONOW SPERMY A POTEM DALSZE EWENTUALNIE...BO MI ZBADALI HORMONY,W JEDEN DZIEN CYKLU WSZYSTKIE PARANOJA:wściekła/y:A DALEJ JAK SIE NIE UDA TO POWIEDZIALA ZE BEDZIE TRZEBA SIE ZAPISAC DO JAKIEJS SPECJALNEJ KLINIKI.
Z tego co ja się orjętuję to jest właśnie tak jak piszesz, na początku idzie się do GP on robi badania na hormony między 21 a 23 dniem cyklu i daje skierowanie na badania nasienia dla naszych meższcyzn to badanie odbywa się juz w specjalistycznej klinice która zajmuje się leczeniem niepłodnosci tak jak i reszta tym podobnych badan. Mam nadzieje że nie wprowadzam cię w błąd, sama jestem dopiero na początku tej drogi i z tego co sie dowiedziałam to tak właśnie to wygląda :tak:
 
Witajcie

Powrocilam cala i zdrowa, moze nie czekoladowa ale opalona. Wybaczcie,ze nie wpadla sie pozegnac ale nie mialam juz pozniej glowy do neta. W obie strony mielismy opoznienie- tzn do Meksyku 3 godz a spowrotem 5!!! Masakra, dochodzimy do siebie- jutro powrot do pracy. Powrzucam fotki jakies jak tylko znajde czas, bylo warto !!! :)

Buzki i dzieki za pamiec
 
Witajcie

Powrocilam cala i zdrowa, moze nie czekoladowa ale opalona. Wybaczcie,ze nie wpadla sie pozegnac ale nie mialam juz pozniej glowy do neta. W obie strony mielismy opoznienie- tzn do Meksyku 3 godz a spowrotem 5!!! Masakra, dochodzimy do siebie- jutro powrot do pracy. Powrzucam fotki jakies jak tylko znajde czas, bylo warto !!! :)

Buzki i dzieki za pamiec

Witam!
Ola wrzucaj fotki,czekamy...:)
Cieszę się że jesteście zadowoleni z wycieczki:)
 
reklama
Hejka

Fotki wrzucone na moj profil- co prawda te same co na NK ale nie mialam sily wybierac innych. Buzki
 
Do góry