reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Czesc dziewczyny nie bylo mnie kilka miesiécy na forum .... chciałam wam powiedziec ze wczoraj zrobiłam tes i wreszcie po 10 miesiącach staran ujrzłąm dwie kreseczki:tak::-):-) nadal nie moge w to uwierzć.....
pozdrwaiam was i przzesyłam ciążowe fluidki @#$%%^&&*(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^@#$%%^&#$$^*&(^^$^%&*$^%&()(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^@#$%%^&&*(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^

a to mój tescik zrobiany w 40 dc 15 dzien f.l
Jejku to cudownie:-) serdeczne gratulacje cieszę sie ze w koncu się udało:-D Nareszcie jakaś zafasolkowana staraczka w nowym roku:tak: Melisko życze spokojnych 9 miesięcy, trzymaj sie zdrowo i zagladaj tu da nas, zdawaj relacje jak ciąza przebiega:tak:
Buziaki

Dziewczyny kupiła dziś swoją lustrzankę...jestem very happy :happy:
Najpierw muszę opcykać instrukcję a potem zacznę robić zdjęcia,jak coś nowego pojawi się na blogu dam znać a link znajdziecie pod moimi suwaczkami.
Teraz muszę zająć się zlikwidowaniem mojego pajączka na nodze,potem solarium itd.mam zamiar latem śmigać w sukienkach :cool2:
mellisa Gratuluję kochana:)

Co laseczki planujecie na walentynki?
Superrr cykaj jak najwięcej foteczek i pochwal sie co to Twoje nowe cudeńko potrafi:-p czekamy na pierwsze zdjątka:-)
Co do Walentynek to ja oczywiscie spędziłam je w pracy niedawno wróciłam do domu:confused2: Ale mezuś w domku wiec wieczorek spędzimy razem:-p
 
reklama
Superrr cykaj jak najwięcej foteczek i pochwal sie co to Twoje nowe cudeńko potrafi:-p czekamy na pierwsze zdjątka:-)
Co do Walentynek to ja oczywiscie spędziłam je w pracy niedawno wróciłam do domu:confused2: Ale mezuś w domku wiec wieczorek spędzimy razem:-p

Dziękuję Roxii
Jak będę miała coś nowego na blogu dam znać ale nie będę ukrywała że czekam na wyjazd do Pl i tam mam w planach zrobić ciekawe fotki,więcej zdjęć będę robiła już w UK.Mamy z mężem w planach trochę w tym roku pozwiedzać,na początku w Anglii a może we wrześniu wybierzemy się na Kretę.Oglądaliśmy wycieczki także plany są a teraz dążymy do ich realizowania.Myślę że więcej na temat naszej wrześniowej wycieczki będę wiedziała po urlopie w Pl :)
Roxii a co u Ciebie?
Najważniejsze że wieczór macie dla siebie,nadrobicie na pewno całą Walentynkową niedzielę :tak:;-)
Ola jutro wyjeżdżasz i nawet nie wpadłaś się pożegnać :-(
Udanego urlopu Ci życzę i obyście wrócili w trójeczkę :tak:
 
Dziękuję Roxii
Jak będę miała coś nowego na blogu dam znać ale nie będę ukrywała że czekam na wyjazd do Pl i tam mam w planach zrobić ciekawe fotki,więcej zdjęć będę robiła już w UK.Mamy z mężem w planach trochę w tym roku pozwiedzać,na początku w Anglii a może we wrześniu wybierzemy się na Kretę.Oglądaliśmy wycieczki także plany są a teraz dążymy do ich realizowania.Myślę że więcej na temat naszej wrześniowej wycieczki będę wiedziała po urlopie w Pl :)
Roxii a co u Ciebie?
Najważniejsze że wieczór macie dla siebie,nadrobicie na pewno całą Walentynkową niedzielę :tak:;-)
Ola jutro wyjeżdżasz i nawet nie wpadłaś się pożegnać :-(
Udanego urlopu Ci życzę i obyście wrócili w trójeczkę :tak:
U mnie w sumie nic ciekawego też żyję juz urlopem 24 marca lecę do Pl na 3 tygodnie i juz nie mogę się doczekać:-D My też planowaliśmy jakąś fajną egzotyczną wycieczkę ale chyba nic z tego nie wyjdzie w tym roku- brak funduszy:-( zawsze znajdzie się coś ważniejszego na co trzeba przeznaczyć pieniążki i tak w kółko. A poza tym my nie chemy tu zaostać na stałe, ja chciałabym jaknaszybciej wrócić do Polski wiec musimy oszczędzac, a wiadomo jak to jest:sorry:
No właśnie Oleńko życzę miłego wypoczynku, bawcie się dobrze i owocnie:-p
 
U mnie w sumie nic ciekawego też żyję juz urlopem 24 marca lecę do Pl na 3 tygodnie i juz nie mogę się doczekać:-D My też planowaliśmy jakąś fajną egzotyczną wycieczkę ale chyba nic z tego nie wyjdzie w tym roku- brak funduszy:-( zawsze znajdzie się coś ważniejszego na co trzeba przeznaczyć pieniążki i tak w kółko. A poza tym my nie chemy tu zaostać na stałe, ja chciałabym jaknaszybciej wrócić do Polski wiec musimy oszczędzac, a wiadomo jak to jest:sorry:
No właśnie Oleńko życzę miłego wypoczynku, bawcie się dobrze i owocnie:-p

Roxii doskonale Cię rozumiem kochana z tym powrotem do Polski,my też staramy się oszczędzać jak najwięcej aby móc kiedyś(terminu jeszcze nie znamy)wrócić do kraju.Lecz jak na razie żyjemy tu w UK,czasami jest ciężko wiadomo bo daleko od rodziny ale trzeba sobie radzić:)
Na urlopie na pewno odpoczniecie:)

No Oleńka już pewnie w Meksyku :cool2:

Ja dziś mam wolne niestety ehhh :eek:
Miłego dnia!
 
Roxii doskonale Cię rozumiem kochana z tym powrotem do Polski,my też staramy się oszczędzać jak najwięcej aby móc kiedyś(terminu jeszcze nie znamy)wrócić do kraju.Lecz jak na razie żyjemy tu w UK,czasami jest ciężko wiadomo bo daleko od rodziny ale trzeba sobie radzić:)
Na urlopie na pewno odpoczniecie:)

No Oleńka już pewnie w Meksyku :cool2:

Ja dziś mam wolne niestety ehhh :eek:
Miłego dnia!
No mam nadzieje ze odpoczniemy bardzo tego potrzebuję i niemogę się doczekac mam nadzieję ze szybko zleci:tak:
Taaaak Oleńka juz pewnie praży się w promieniach meksykańskiego słoneczka he he
 
No mam nadzieje ze odpoczniemy bardzo tego potrzebuję i niemogę się doczekac mam nadzieję ze szybko zleci:tak:
Taaaak Oleńka juz pewnie praży się w promieniach meksykańskiego słoneczka he he

Roxii zleci bardzo szybko zobaczysz.Ja pamiętam jak bukowaliśmy bilet to było prawie 3 miesiące do wyjazdu a teraz został tylko miesiąc i kilka dni...
My z mężem też potrzebujemy tego urlopu...bardzo...:tak:
No Ola pewnie brązowa jak czekolada przyjedzie ;-)
 
Roxii zleci bardzo szybko zobaczysz.Ja pamiętam jak bukowaliśmy bilet to było prawie 3 miesiące do wyjazdu a teraz został tylko miesiąc i kilka dni...
My z mężem też potrzebujemy tego urlopu...bardzo...:tak:
No Ola pewnie brązowa jak czekolada przyjedzie ;-)
He he no napewno tylko pozazdrościc takiej wycieczki:-D
To Wy też w marcu lecicie do Polski tak????
 
reklama
Tak lecimy 19go marca a wracamy 6 kwietnia także będziemy mieli czas na odpoczynek na pewno no i czas na robienie zdjęć też będę miała bo małego oddam babciom :-D
He he dobry plan i babcie bedą zadowolone i Ty:-D my lecimy 5 dni po Was czyli 24 marca juz niemogę nie doczekać, ale bedziemy się byczyć co??:cool2:
 
Do góry