reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Hejka

Paszporty dotarly, jestem przeszczesliwa :)

Ola bardzo się cieszę kochana :happy: teraz nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanej wycieczki:)Bawcie się dobrze:)

U mnie jest ok,stoimy z mężem w kuchni i gotujemy pyszności a nie długo wybieramy się z mężem na zakupy i po moją lustrzankę :happy:
Miłego dnia!
 
Hejka

Paszporty dotarly, jestem przeszczesliwa :)
Nooo to superrrr:-) cieszę się starsznie:-) mówiłam ze bedzie wszystko dobrze, świetnie że paszporty dotarły teraz pakujcie sie i życzę przyjemnego urlopiku:-D

Witam zimną wieczorową porą :( Dzis bylismy z mężusiem u lekarza i po bardzo sympatycznej rozmowie mężuś dostał pojemniczek i skierowanie na badania zołnierzyków :) Ja mam sie umówić na pobranie krwi w 21-22 dniu cyklu ( cholera dzis akurat miałam 23 dc) . Więc za jakieś dwa tygodnie mężuś na badanka a ja za miesiąc i już będziemy wiedzieć co i jak :) Jak narazie jestem bardzo zadowolona że tu idzie to tak łatwo - narazie , mam nadzieję że się nic nie pogmatwa .
Pozdrawiam cieplutko:-p
Super fatycznie bardzo szybko to u Was poszło, pewnie duzo zależy od lekarza prowadzącego są tacy że szybko wszystko załatwią a sa tacy co im w ogóle się nie spieszy bo nie rozumieją jak bardzo ważne to są rzeczy... dobrze że ten Wasz jakiś normalny :-D
A powidz mi co powiedzieliście u lekarza? że jak długo sie staracie o dzidzie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczyny nie bylo mnie kilka miesiécy na forum .... chciałam wam powiedziec ze wczoraj zrobiłam tes i wreszcie po 10 miesiącach staran ujrzłąm dwie kreseczki:tak::-):-) nadal nie moge w to uwierzć.....
pozdrwaiam was i przzesyłam ciążowe fluidki @#$%%^&&*(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^@#$%%^&#$$^*&(^^$^%&*$^%&()(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^@#$%%^&&*(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^

a to mój tescik zrobiany w 40 dc 15 dzien f.l
 

Załączniki

  • DSC_0533.jpg
    DSC_0533.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC_0534.jpg
    DSC_0534.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 30
Czesc dziewczyny nie bylo mnie kilka miesiécy na forum .... chciałam wam powiedziec ze wczoraj zrobiłam tes i wreszcie po 10 miesiącach staran ujrzłąm dwie kreseczki:tak::-):-) nadal nie moge w to uwierzć.....
pozdrwaiam was i przzesyłam ciążowe fluidki @#$%%^&&*(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^@#$%%^&#$$^*&(^^$^%&*$^%&()(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^@#$%%^&&*(()&^%$$##@@@#$%%%%^^&*&**&^^^^

a to mój tescik zrobiany w 40 dc 15 dzien f.l

Super- gratulacje i szczesliwych 9 miesiecy

Agus- kupuj aparat, rob piekne fotki i sie nam pochwal

Dzieki dziewczynki za wsparcie. :tak:
 
Agus- kupuj aparat, rob piekne fotki i sie nam pochwal
Dziewczyny kupiła dziś swoją lustrzankę...jestem very happy :happy:
Najpierw muszę opcykać instrukcję a potem zacznę robić zdjęcia,jak coś nowego pojawi się na blogu dam znać a link znajdziecie pod moimi suwaczkami.
Teraz muszę zająć się zlikwidowaniem mojego pajączka na nodze,potem solarium itd.mam zamiar latem śmigać w sukienkach :cool2:
mellisa Gratuluję kochana:)

Co laseczki planujecie na walentynki?
 
mellisa gratulacje;)!!!
nam w środę wymienili okno w dużym pokoju i mąż je obrabia,więc jutrzejsze walentynki nadal w oparach kurzu,gipsu i malowania...ale przynajmniej razem;)))
miłego wieczorku życzę!
 
reklama
Super fatycznie bardzo szybko to u Was poszło, pewnie duzo zależy od lekarza prowadzącego są tacy że szybko wszystko załatwią a sa tacy co im w ogóle się nie spieszy bo nie rozumieją jak bardzo ważne to są rzeczy... dobrze że ten Wasz jakiś normalny :-D
A powidz mi co powiedzieliście u lekarza? że jak długo sie staracie o dzidzie???[/QUOTE]


Hej , lekarka wypytała nas bardzo dokładnie o tryb życia ( alkohol , papierosy i takie tam ) , o mój cykl i stwierdziła że skoro nic nam z tego nie wychodzi to musimy zrobić badanka . Powiedzieliśmy że nie zabezpieczamy się już prawie trzy lata i może dlatego od razu dała nam skierowania. Ja teraz czekam na @ i od tego dnia za trzy tygodnie mam iść na krew a mąż w międzyczasie na "żołnierzyki". Myślałam że mój M. będzie protestował ale nic :szok: A wiecie może ile się czeka na wyniki badania nasienia ? chcę mieć wyniki mniej więcej w tym samym czasie i nie wiem kiedy mamy jechać do szpitala :zawstydzona/y: Pozdrawiam i życzę upojnych i owocnych walentynek :-p
 
Do góry