reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

A czemu nie wiecie- jesli moge spytac

U mnie troche poprawa wydarzen- po 3 telefonach wyslalismy fax z potwierdzeniem wakacji i przyspieszyli caly proces aplikacji. Jutro albo w czwartek powinny byc wyslane te paszporty, jutro bede dzwonic znowu zeby potwierdzic

Ola cieszę się że w koncu ta sprawa z paszportami ruszyła do przodu lecz nadal trzy maj palec na pulsie :tak:będzie dobrze zobaczysz.

A co do wyjazdu do Pl to szkoda gadać bo w pracy męża robią problemy z urlopem ehhh :crazy:
 
reklama
Ola cieszę się że w koncu ta sprawa z paszportami ruszyła do przodu lecz nadal trzy maj palec na pulsie :tak:będzie dobrze zobaczysz.

A co do wyjazdu do Pl to szkoda gadać bo w pracy męża robią problemy z urlopem ehhh :crazy:

No to trzymam kciuki zeby i wam sie ulozylo, kiedys w poprzednich pracach tez mielismy takie problemy ale od 3 lat juz nie na szczescie, mozemy latac kiedy chcemy. Bedzie oki :tak:

Mykam bo jestem w pracy.

Buzki
 
My mamy zabukowane bilety na 19 marca do 6 kwietnia,autokar na lotnisko też mamy już zarezerwowany ale tak na prawdę nie wiemy czy na 100% pojedziemy do Polski...jedynie stracimy bilety i 300 funtów pójdzie się ... :-(
Ojjj główka do góry moze mężowi uda się załatwić ten urlopik:tak: U mojego też robią problemy dlatego on wraca po 2 tygodniach a ja zostaję jeszcze na tydzień, wkurza mnie to człowiek zasuwa cały rok a jak chce się odprężyć i jechac na jakieś wakacje to jeszcze problem robia:wściekła/y: ale trzymam kciuki i mam nadzieję że uda Wam się załatić ten urolp i spędzić święta w Polsce :-)

A czemu nie wiecie- jesli moge spytac

U mnie troche poprawa wydarzen- po 3 telefonach wyslalismy fax z potwierdzeniem wakacji i przyspieszyli caly proces aplikacji. Jutro albo w czwartek powinny byc wyslane te paszporty, jutro bede dzwonic znowu zeby potwierdzic
O no to superrr jednak cos na nich podziałało:-D wpadliście na dobry pomysł:tak: teraz dzwon i nie dawaj im spokoju dopuki nie bedziesz miała paszporu w rękach:-p Bedzie dobrze:-)
 
Czesc wam

Dzwonilam dzisiaj , nadal nie wyslane-no ludzie co za debile tam siedza, wszystkich maja w dupie i niczym sie nie przejmuja. Znowu mnie wkurzyli, bo jutro jest juz ostatni dzien :( zeby do nas odtarly do weekendu, a potem to nie wiem co bedzie, lot mamy o 9 rano wiec listonosz w poniedzialek nie dotrze, k...wa mac
 
Ola a nie masz numeru jakiegoś zastępczego albo na linię awaryjną czy coś takiego bo kuźwa wierzyć się nie chce z tym co robią,dzwoń kochana i nalegaj,koniecznie!!!

Ja mam nadzieję że u mnie się taka sytuacja nie zdarzy bo w piątek wysyłam dowód osobisty i papiery na wrs mają w ciągu miesiąca odesłać a do urlopu zostało tylko 6 tygodni :nerd:
 
Witam zimną wieczorową porą :( Dzis bylismy z mężusiem u lekarza i po bardzo sympatycznej rozmowie mężuś dostał pojemniczek i skierowanie na badania zołnierzyków :) Ja mam sie umówić na pobranie krwi w 21-22 dniu cyklu ( cholera dzis akurat miałam 23 dc) . Więc za jakieś dwa tygodnie mężuś na badanka a ja za miesiąc i już będziemy wiedzieć co i jak :) Jak narazie jestem bardzo zadowolona że tu idzie to tak łatwo - narazie , mam nadzieję że się nic nie pogmatwa .
Pozdrawiam cieplutko:-p
 
Ola a nie masz numeru jakiegoś zastępczego albo na linię awaryjną czy coś takiego bo kuźwa wierzyć się nie chce z tym co robią,dzwoń kochana i nalegaj,koniecznie!!!

Ja mam nadzieję że u mnie się taka sytuacja nie zdarzy bo w piątek wysyłam dowód osobisty i papiery na wrs mają w ciągu miesiąca odesłać a do urlopu zostało tylko 6 tygodni :nerd:

No niestety nie ma, nie da sie odebrac osobiscie, trzeba tylko telefoniczne- jak i prawie wszystko tutaj. Ja mam na popoludnie, moj tam dzisiaj zadzwoni o 15 czy wyslane jak nie to nie wiem co bedzie. Maja czas do jutra bo bedzie 10-ty dzien roboczy, jesli wysla jutro to jakas mala szansa jest ze dotra do soboty bo wysylaja to expresem, wszystko sie rozwikla w sobote czy listonosz dotrze, jak nie to bedzie cyrk, nastepny lot jest dopiero w srode wiec stracimy 2 dni, dam znac co i jak bo narazie nie mam glowy do pisania.

Aga- nie wiem czy bym ryzykowala na Twoim miejscu,no chyba ze masz paszport jeszcze w razie problemow, zazwyczaj WRS idzie szybko, dodaj list do aplikacji ze podrozujesz moze cos pomoze, poza tym nie wiem jaka jest Twoja sytuacja, ale WRS nie trzeba uaktualniac tylko pokazywac kazdemu pracodawcy ze sie ma te karte ze zdjeciem, tak mi powiedzieli jak pytalam czy musze moj uaktualniac za kazdym razem skoro mamy rezydenture.
 
Ola ja paczkę ubezpieczyłam i wysłałam tą pocztą ekspresową także na drugi dzień powinni otrzymać całe dokumenty.A muszę opłacić wrs bo jeszcze nigdy tego nie płaciłam także już czas najwyższy:)
Koniecznie daj znać co z tymi paszportami ...?

Dziś jestem mega zmęczona po pracy także uciekam do synka a potem myć się i spać:)
 
reklama
Dzien dobry

Rano o 9 mialam telefon, ze paszporty wyslane poleconym, wiec siedzimy jak na szpilkach zeby poczta nie nawalila. Dam Wam znac co i jak jutro.
 
Do góry