reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Hejka

Mialam wpasc wczoraj wieczorem bo moj byl na nocce, ale padlam bo caly tydzien mialam na rano. Bede pozniej, u nas etap staran buzki
 
Witam was dziewczyny:)
Mam pytanie czy któras kiedyś miała coś podobnego a mianowicie dokładnie 8 dni temu skończyła mi się @,trawała 4 dni potem miałam 2 dni przerwy,pojawił się biały śluzik a od 2 dni mam brązowe plamienia,ani to @ ani żadny śluz,zastanawiam się dlaczego mam takie dziwne upływy :confused:

Ja niestety zmieniam zmiane z popołudniowych na ranne bo męża przenoszą na popołudniowe heh a wyobraźcie sobie że prawie rok pracowałam ciągle na 2 zmiany,przyzwyczaiłam się już a teraz taka zmiana i będę musiała wstawac o 3.30 :szok: beton ze mnie będzie na maksa :dry:

Pozdrawiam
 
Witam was dziewczyny:)
Mam pytanie czy któras kiedyś miała coś podobnego a mianowicie dokładnie 8 dni temu skończyła mi się @,trawała 4 dni potem miałam 2 dni przerwy,pojawił się biały śluzik a od 2 dni mam brązowe plamienia,ani to @ ani żadny śluz,zastanawiam się dlaczego mam takie dziwne upływy :confused:

Ja niestety zmieniam zmiane z popołudniowych na ranne bo męża przenoszą na popołudniowe heh a wyobraźcie sobie że prawie rok pracowałam ciągle na 2 zmiany,przyzwyczaiłam się już a teraz taka zmiana i będę musiała wstawac o 3.30 :szok: beton ze mnie będzie na maksa :dry:

Pozdrawiam

Mnie sie tylko pojawilo lekkie krwawienie tak jak pisalam i to byl pierwszy raz dotychczas.
Ja tez pracuje na zmiany: 6-14 potem 14-22 i nie cierpie tej popoludniowej, niby czlowiek sie wyspi ale nic z dnia nie ma.Rano za to ciezko wstac tzn ja wstaje o 5 ale za to fajnie sie konczy o 14 :tak:
 
Ano cicho,
A ja chyba lepiej sie nie odzywam bo mam dola dzisiaj. Przed @ jestem i tak sobie mysle ze nic mi w zyciu nie wyszlo i wszysko jest do dupy....ech :baffled:

Ide spac, moze jutro bedzie lepiej...
Trzymajcie sie kochane i dzialajcie, dzialajcie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ano cicho,
A ja chyba lepiej sie nie odzywam bo mam dola dzisiaj. Przed @ jestem i tak sobie mysle ze nic mi w zyciu nie wyszlo i wszysko jest do dupy....ech :baffled:

Ide spac, moze jutro bedzie lepiej...
Trzymajcie sie kochane i dzialajcie, dzialajcie...

Kati głowa do góry,nie ma co się zamartwiac na zapas:)pogoda paskudno to pewnie źle działa na samopoczucie ale minie zobaczysz ;-)
Milej niedzieli :)
 
Hej

Siedze sama, M jest na rano w pracy. Pogoda rzeczywsice straszna.

Kati- Aga ma racje, nie martw sie na zapas.
 
reklama
No własnie Kati głowa do góry :tak:;-)
Ola Ja też siedzę sama bo męża z synkiem wydelegowałam na spacer do parku,pogoda nie za ciekawa u nas jest ale troszkę przewietrzyc się trzeba :tak:

No u nas tez, ja mam od jutro do piatku na popoludnie wiec przynajmniej sie wyspie, potem urlop, wracamy 22 lutego a 26 lutego moj idzie na badania a potem 3 marca wizyta, wiec jak narazie planow mamy :-D
 
Do góry