reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ehhh ta tutejsza służba zdrowia:sorry2: no to trochę jeszce poczekacie...
A nie wybieracie się do Polski w między czasie?? moze tam zrobilibyscie sobie te badanka na żołnierzyki nie są one az tak drogie my płaciliśmy 150 zl
przynajmniej wiedzielibyscie coś wcześniej bo to czekanie najbardziej dobija...

Planujemy dopiero jechac na Wielkanoc autem wiec chyba poczekam. wiesz po tym jak brat oznajmil ich ciaze to juz naprawde mi sie az tak nie spieszy, wiecej stresu mnie to kosztuje niz przyjemnosci z przytulania
 
reklama
Planujemy dopiero jechac na Wielkanoc autem wiec chyba poczekam. wiesz po tym jak brat oznajmil ich ciaze to juz naprawde mi sie az tak nie spieszy, wiecej stresu mnie to kosztuje niz przyjemnosci z przytulania
My tez na wielkanoc do Polski się wybieramy :-) a jeśli chodzi o przytulanka to doskonale wiem o czym mówisz:-( boje się ze jeszcze trochę i w ogóle nie bedzie z tego przyjemności... Dlatego ostatnio dałam sobie na luz i staram się nie myśleć o tym wszystkim jakoś tak straciłam wiarę i bez wariacji czekam na badanka tutaj. W tym miesiącu to wiem napewno ze nic nie bedzie bo nawet przytulanek w dni płodne nie było, nie mam siły juz tego pilnowaci robić wszystko na sile.....
 
Witajcie Dziewczyny!

Ja tez jakoś tak starciłam wiarę i zapał co do naturalnych starań...Chyba mam jakiś kryzys.A moze już podświadomie nastawiłam się że naturalnie nie uda sie zajść w ciąże i trzeba mysleć o naszych dalszych badaniach...A więc po zeszłotygodniowej wizycie w klinice czekaja nas badania: mojego M oraz moje - HSG.
Faktycznie,tak jak napisała Kati78 chyba możliwości zależą od danej kliniki i może też od miejsca zamieszkania bo nie wiem od czego zależą okresy oczekiwania na terminy...Tak jak w przypadku Oli mysle że to dość długi termin na badanie nasienia bo mój M zadzwonil w zeszlym tygodniu i najblizszy wolny termin zaproponowali na za 2 dni.Jednak umowil sie kilka dni pozniej czyli na ten piatek poniewaz po drodze mialy byc moje dni plodne wiec dzialanka no i jeszcze potem 3 dni abstynencji przed badaniem.Ja z kolei dostalam tez dosc szybko list z terminem mojego badania HSG ktore bedzie juz w przyszlym cyklu czyli w lutym bo teraz jest juz za pozno.

A czy orientujecie sie ile sie czeka na wyniki badania nasienia tu w UK i czy wysylaja je do domu czy sa tylko do wgladu w klinice?

Pozdrowienia
 
Witajcie Dziewczyny!

Ja tez jakoś tak starciłam wiarę i zapał co do naturalnych starań...Chyba mam jakiś kryzys.A moze już podświadomie nastawiłam się że naturalnie nie uda sie zajść w ciąże i trzeba mysleć o naszych dalszych badaniach...A więc po zeszłotygodniowej wizycie w klinice czekaja nas badania: mojego M oraz moje - HSG.
Faktycznie,tak jak napisała Kati78 chyba możliwości zależą od danej kliniki i może też od miejsca zamieszkania bo nie wiem od czego zależą okresy oczekiwania na terminy...Tak jak w przypadku Oli mysle że to dość długi termin na badanie nasienia bo mój M zadzwonil w zeszlym tygodniu i najblizszy wolny termin zaproponowali na za 2 dni.Jednak umowil sie kilka dni pozniej czyli na ten piatek poniewaz po drodze mialy byc moje dni plodne wiec dzialanka no i jeszcze potem 3 dni abstynencji przed badaniem.Ja z kolei dostalam tez dosc szybko list z terminem mojego badania HSG ktore bedzie juz w przyszlym cyklu czyli w lutym bo teraz jest juz za pozno.

A czy orientujecie sie ile sie czeka na wyniki badania nasienia tu w UK i czy wysylaja je do domu czy sa tylko do wgladu w klinice?

Pozdrowienia
jezeli masz skierowanie od GP to standardowo okolo dwoch tygodni i wysylaja do twojej przychodni do wiadomosci GP. ty dostajesz powiadomienie, ze juz sa.
pozdrawiam i dobrej nocki
 
No, dziewczyny...co tu sie tak smutno zrobilo. Fasolek z nami jeszcze nie ma ale beda, a poki co korzystajcie i cieszcie sie zyciem... Moze pomyslcie jakby tutaj te nasze staranka urozmaicic. Ja jak mezusiowi dawalam zastrzyki zakupilismy sexi przebranko pielegniareczki ;). I przynajmniej bylo na wesolo. :-D... Lampka wina tez nie zaszkodzi, a nawet pomaga...u nas na endo a u panow na ukrwienie ze tak powiem. Ola85...i inne dziewczeta zwiedzione kolejna @...nastepna szansa ju niedlugo...moze warto przygotowac cos milego na ta okazje :confused:...Rozganiamy chmury...a kysz!!!
My nadal probujemy, ale chyba juz bardziej na luzie, tak zeby tylko miec pewnosc ze kolejnej proby nie stracilismy...ale teraz czekamy na list z kliniki w sprawie naszego zabiegu invitro. Pomyslcie jakie mamy szczescie ze ten postep medyczny trafil nasza generacje!!!
Glowy w gore i usciskow mase przesylam!!! Badzcie pozytywnej mysli!!!
 
reklama
Hej dziewczynki

Ja mam na popoludnie w tym tygodniu wiec dopiero jestem w domu o 22.30 i nie mam juz sily usiasc przed laptopem. Teraz jem wlasnie sniadanie, M spi po nocce. Wczoraj zlapal mnie troche dol jak lezalam juz w lozku, poszlam zapalic i potem usnelam. Narazie jestesmy na etapie szukania wakacji, bo urlop juz zabookowany w pracy teraz tyloko oferte wybrac, takze w miare dobrze sie sklada bo wrocimy i potem jakos za tydzien moj pojdzie na badania.

Pozdrawiam
 
Do góry