reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

hej
tak chcialam tylko doniesc wszystkim zainteresowanym, ze wszystkie leki do in vitro w UK sa gratis. chyba cos sie zmienilo ostatnio. :tak:
katia78 - kiedy masz wizyte w saint mery? musze powiedziec, ze po remoncie jest tam naprawde ok i wszytko jest o niebo lepiej zorganizowane, wiec nie powinnas miec takich przygod jak ja. :tak:
pozdrawiam i prosze donosic o pozytywnych wynikach...
 
reklama
Witajcie Kochane Dziewczyny,

Mama ndzieje ze odpoczelyscie w weekend. U mnie na domiar zlego siadl moj komputer. Wiec wszysko kreci sie obecnie wokol tego. Teraz siedze przy kompie mojego M. Za nami kolejne proby, ale na wiele nie licze. Oczywiscie mysle pozytywnie, ale na zasadzie 'a moze tym razem sie uda', a nie jak kiedys ze 'na pewno teraz sie uda'. Ola85...wiec glowa w gore!!!. Moze nastepnym razem sie uda :tak:. Wazne ze nie stoicie w miejscu, probujecie i diagnozujecie sie. ewka2412 to samo dotyczy Was. Wazne ze podejmujecie kolejne kroki.
kahaaa... na razie nie wiemy kiedy mamy wizyte w St Mary. My nalezymy do Hope Hospital w Manchesterze, ale tam nie wykonuja invitro, wiec lekarz skierowal na do St Mary. Wiec poki co czekamy na list. Jesli nie przyjdzie w ciagu 2ch tygodni mam zamiar zadzwonic i sie zapytac jak tam progres w naszej sprawie. Widzac wasze doswiadczenia chyba bede dmuchac na zimne. Dziekuje za Twoje rady i wskazowki, sa one dla nas bardzo wazne!!! Wierze mocno w Wasz sukces!!!
Dziewczyny kochane dajcie znac co tam u Was...
Moze sobie zorganizujemy jakis zjazd staraczek...co wy na to? Tylko musimy sie wszystkie wstrzelic w dni nieplodne ;)
sciskam Was wszyskie!!!;-)
 
Melduje ze przylazla- kolejny miesiac h.. strzelil- sorki ze sie tak wyrazam, ale sie troszke wk..wilam- ale dzieki za pozytywne mysli i komentarze
Tak mi przykro Oleńko... ale głowa do gory wszystkie jesteśmy z Tobą :-) teraz bedziecie mieli badanka i wszystko się wyjaśni i ani się obejrzysz a fasolka bedzie juz z Wami :tak::-D
 
Tak mi przykro Oleńko... ale głowa do gory wszystkie jesteśmy z Tobą :-) teraz bedziecie mieli badanka i wszystko się wyjaśni i ani się obejrzysz a fasolka bedzie juz z Wami :tak::-D

Dzieki Roxi- ja juz nie wiem- starania jak mamy ochote nie pomagaja, w miare regularnie czyli co dwa albo trzy dni tez bez rezultatów. Tylko drze jesli wyniki mojego beda slabe- bo wtedy to juz pozamiatane bedzie. Zobaczymy
 
Dzieki Roxi- ja juz nie wiem- starania jak mamy ochote nie pomagaja, w miare regularnie czyli co dwa albo trzy dni tez bez rezultatów. Tylko drze jesli wyniki mojego beda slabe- bo wtedy to juz pozamiatane bedzie. Zobaczymy
Wiem o czym mówisz:sorry2: ale nie przejmój się na zapas miejmy nadzieję ze to jakaś mała drobnostka dzieli Was od fasolki, czasem wystarczy brać leki przez miesiąc i dzidzia bedzie a czasem wiadomo...
Wiec narazie nie myśl o tym i i spokojnie czekajcie :tak:
Dołanczam się do pytania agnieszki no właśnie kiedy????:-p
 
Ola a kiedy dokładnie będziesz miała wyniki Twoje męża?

Aga on dopiero idzie 24.02 na badania do szpitala wiec wtedy sie dowiemy ile trzeba czekac- mam nadzieje, ze zdarza do naszej wizyty w marcu.

Wiem o czym mówisz:sorry2: ale nie przejmój się na zapas miejmy nadzieję ze to jakaś mała drobnostka dzieli Was od fasolki, czasem wystarczy brać leki przez miesiąc i dzidzia bedzie a czasem wiadomo...
Wiec narazie nie myśl o tym i i spokojnie czekajcie :tak:
Dołanczam się do pytania agnieszki no właśnie kiedy????:-p

No ale moje wyniki hormonow sa ok- wiec zostal on
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aga on dopiero idzie 24.02 na badania do szpitala wiec wtedy sie dowiemy ile trzeba czekac- mam nadzieje, ze zdarza do naszej wizyty w marcu.
ehhh ta tutejsza służba zdrowia:sorry2: no to trochę jeszce poczekacie...
A nie wybieracie się do Polski w między czasie?? moze tam zrobilibyscie sobie te badanka na żołnierzyki nie są one az tak drogie my płaciliśmy 150 zl
przynajmniej wiedzielibyscie coś wcześniej bo to czekanie najbardziej dobija...
 
Do góry