reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Cześć , to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieje że mogę do Was dołączyć :zawstydzona/y: Jestem po ślubie 3,5 roku i staramy się z mężem o dzidziusia ale jak na razie nic z tego nie wyszło . W poniedziałek mam pierwszą wizytę u GP i zastanawiam się czy wspomnieć mu o tym ? Nie wiem jak to tutaj jest z leczeniem :no: pozdrawiam wszystkie staraczki :tak:
 
reklama
Cześć , to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieje że mogę do Was dołączyć :zawstydzona/y: Jestem po ślubie 3,5 roku i staramy się z mężem o dzidziusia ale jak na razie nic z tego nie wyszło . W poniedziałek mam pierwszą wizytę u GP i zastanawiam się czy wspomnieć mu o tym ? Nie wiem jak to tutaj jest z leczeniem :no: pozdrawiam wszystkie staraczki :tak:

Witam serdecznie:)
Pewnie że możesz do nas dołączyc,będzie nas więcej...
Myślę że powinnaś powiedziec o tym GP bo skoro staracie się już długi czas to na pewno podejmie on odpowiednie kroki w tym kierunku.Przecież nic Ci nie zaszkodzi poinformowac go o tym fakcie...a jak to jest z leczenie to myślę że na to pytanie dokładniej odpowie Ci Ola:)
 
Dziękuje bardzo za przyjecie :happy2: Trochę sie boję tej wizyty bo nie wiem jeszcze jak działa tutaj służba zdrowia ale mam nadzieje że wszystko będzie ok :dry: Masz rację nie zaszkodzi powiedzieć :sorry2: pozdrawiam
 
Dziękuje bardzo za przyjecie :happy2: Trochę sie boję tej wizyty bo nie wiem jeszcze jak działa tutaj służba zdrowia ale mam nadzieje że wszystko będzie ok :dry: Masz rację nie zaszkodzi powiedzieć :sorry2: pozdrawiam

Służka zdrowia jest tu na prawdę dobra...wiem bo sama czasami w ramach konieczności z niej korzystam także nie masz się czego obawiac.
Poinformuj GP i zobaczysz co Ci zaleci,głowa do góry.Może zleci jakieś badania(prawdopodobnie są za frii)także bez obaw.
A gdzie mieszkasz ewikamar?
 
Nie zabezpieczamy się już ponad dwa lata , ja mam problemy z tarczycą i od roku biorę leki więc podejrzewam ze w tym leży główna przyczyna . Od jakiegoś miesiąca źle się czuję i wydaje mi się że powinnam zmienić dawkę leków . Tu jest inny klimat niż w Polsce i podejrzewam ze od tego zaczęło mi się normować z tarczycą a ja przyjmuję dawkę taką jak w Polsce :baffled:
 
reklama
Nie zabezpieczamy się już ponad dwa lata , ja mam problemy z tarczycą i od roku biorę leki więc podejrzewam ze w tym leży główna przyczyna . Od jakiegoś miesiąca źle się czuję i wydaje mi się że powinnam zmienić dawkę leków . Tu jest inny klimat niż w Polsce i podejrzewam ze od tego zaczęło mi się normować z tarczycą a ja przyjmuję dawkę taką jak w Polsce :baffled:

W takim przypadku warto isc do GP,powiedz mu o wszystkim,na pewno coś zaleci bo byc może że to przez tabletki ale nigdy nie wiadomo,daj znac jak będziesz po wizycie,3mam kciuki :)
 
Do góry