reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ola to może dla tego jesteś taka nerwowa bo @ się zbliża ?
Ja czasami też tak mam że tniemy się niezmiernie i najlepiej zamknęłabym się w drugim pokoju aby ochłonąć i nie patrzeć na M ale pamiętaj że zawsze po burzy świeci słońce i jestem pewna że się pogodzicie:)głowa do góry:)

No wlasnie wolalabym zeby to nie byl powód tylko ten drugi
 
reklama
Ano nie ma czekam do niedzieli, potem testuje
No to trzymam kciuki oby tym razem sie udało:-)
U mnie tak jak przypuszczałam w tym miesiacu nic nie wyszlo, właśnie dziś rano przyszła @:-( spodziewałam się jej ale jak zwykle miałam cień nadzieji i nie da się ukryc że w serduszku smutek...:-(
Pocieszam się tym ze jutro lecę do Polski i oczywiscie pędze do mojego gina zobaczymy co tym razem wymyśli pewnie dalszy ciąg jakiś badań:tak:
Wizytę mam 15 grudnia po niej napewno sie odezwe i powiem Wam co i jak:-)
Pozdrawiam i życzę owocnych staranek a za Ciebie Oleńko trzymam kciuki:-D
 
Ola to moooocnooo trzy mam kciuki za fasolkę aby w końcu się pojawiła:)
Roxii przykro mi że @ przyszła ale nadal trzy mam mocno kciuki za was wszystkie i koniecznie daj znać jak będziesz już po wizycie u gina a i miłego wypoczynku w PL:)
pozdrawiam:)
 
No to trzymam kciuki oby tym razem sie udało:-)
U mnie tak jak przypuszczałam w tym miesiacu nic nie wyszlo, właśnie dziś rano przyszła @:-( spodziewałam się jej ale jak zwykle miałam cień nadzieji i nie da się ukryc że w serduszku smutek...:-(
Pocieszam się tym ze jutro lecę do Polski i oczywiscie pędze do mojego gina zobaczymy co tym razem wymyśli pewnie dalszy ciąg jakiś badań:tak:
Wizytę mam 15 grudnia po niej napewno sie odezwe i powiem Wam co i jak:-)
Pozdrawiam i życzę owocnych staranek a za Ciebie Oleńko trzymam kciuki:-D

Kurde Roxii no szkoda- no ale coz trzeba walczyc- ale wiedz ze wiem co czujesz :) trzymaj sie

Ola to moooocnooo trzy mam kciuki za fasolkę aby w końcu się pojawiła:)
Roxii przykro mi że @ przyszła ale nadal trzy mam mocno kciuki za was wszystkie i koniecznie daj znać jak będziesz już po wizycie u gina a i miłego wypoczynku w PL:)
pozdrawiam:)

A dziekuje- dam znac o jakis zmianach
 
reklama
Do góry