reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Cos czuje ze ten cykl pojdzie na straty powinnismy sie teraz starac- ale jestesmy pokloceni i wogóle nie moge patrzec na meza- drazni mnie...:wściekła/y:
Ojjjj to bardzo mi przykro:sorry: ale moze się pogodzicie niedługo i akurat traficie w odpowiedni dzień, głowa do góry po burzy zawsze przychodzi słońce:-)
Pocieszyć Cię mogę tym że moj cykl raczej też będzie stracony, bo coś tak jakos mam wrażenie że za mało się przytulamy w tym miesiącu i w dodatku nie w te dni co trzeba:sorry:
 
reklama
Ojjjj to bardzo mi przykro:sorry: ale moze się pogodzicie niedługo i akurat traficie w odpowiedni dzień, głowa do góry po burzy zawsze przychodzi słońce:-)
Pocieszyć Cię mogę tym że moj cykl raczej też będzie stracony, bo coś tak jakos mam wrażenie że za mało się przytulamy w tym miesiącu i w dodatku nie w te dni co trzeba:sorry:

ja tak mialam przez ostatnie conajmniej 3 miesiace

juz sie pogodzilismy i staranka byly dzisiaj jupi
 
ja tak mialam przez ostatnie conajmniej 3 miesiace

juz sie pogodzilismy i staranka byly dzisiaj jupi
No widzisz, świetnie tak trzymać:-) mówiłam że po burzy przychodz słonce he he. Mam nadzieję ze staranka będą owocne:-p tzrymam kciuki:-)
U mnie bez zmian, czekam na urlopik lecę do Polski 9 grudnia i oczywiście dalszy ciąg badań, mam nadzieję że coś się w koncu wyjaśni....
 
czesc dziewczyny!

w tym cyklu niestety nie udalo nam sie nic postarac - moj chlopak najpierw mila grype a potem uczulenie jakies dostal :(

dzisiaj ja powinnam byc na uczelni ale teraz mnie grypsko rozklada :p

mam nadzieje ze Wam sie udalo w listopadzie! a jesli nie to napewno sie uda w grudnio, bo ten miesiac troche taki magiczny jest :) ja np bede miec dni plodne kolo 24 grudnia :D a wtedy bedziemy u 'tesciow', nie wiem jak wyjda te staranka i co tesciowe powiedza na wiory za sciana :D:-D:-D
 
czesc dziewczyny!

w tym cyklu niestety nie udalo nam sie nic postarac - moj chlopak najpierw mila grype a potem uczulenie jakies dostal :(

dzisiaj ja powinnam byc na uczelni ale teraz mnie grypsko rozklada :p

mam nadzieje ze Wam sie udalo w listopadzie! a jesli nie to napewno sie uda w grudnio, bo ten miesiac troche taki magiczny jest :) ja np bede miec dni plodne kolo 24 grudnia :D a wtedy bedziemy u 'tesciow', nie wiem jak wyjda te staranka i co tesciowe powiedza na wiory za sciana :D:-D:-D
Heh a co tam teściowe działajcie ostro, kiedy zobaczą wnuka lub wnuczkę napewno wam wybaczą nocne hałasy :-D
A z tym grudniem obyś miała racje niech będzie magiczny dla wszystkich staraczek:-)
 
Witam dziewczyny po przerwie i życzę wam wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek:)Zawitał u was choć na chwilkę?
mikolaj_gify_dodatki_org00.gif

Co u was słychać dziewczyny?Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
Witam dziewczyny po przerwie i życzę wam wszystkiego dobrego z okazji Mikołajek:)Zawitał u was choć na chwilkę?
mikolaj_gify_dodatki_org00.gif

Co u was słychać dziewczyny?Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Dziekuje i wzajemnie:-) u mnie niespodziewanie był dzisiaj Mkołaj,przyniósł mi czekoladki i....strój mikołajki będzie się działo:-D he he
A jak u reszty mija mikołajkowy dzień? były prezenciory? a moze pracujecie na mały prezencik z 9-cio miesięcznym opóźnieniem???? :-p U mnie na staranka juz zapóźno bo jestem w oczekiwaniu na @ ale zaszaleć zawsze można:-D
Pozdrawiam i zyczę milusińskich mikołajek!!!!!:-)
 
u mnie niespodziewanie był dzisiaj Mkołaj,przyniósł mi czekoladki i....strój mikołajki będzie się działo:-D he he
Roxii to super że Mikołaj o Tobie nie zapomniał:) no i działaj tam ile wlezie a na pewno nie długo zafasolkujesz a najważniejsze aby nie tracić nadziei.3 mam za was wszystkie mocno kciuki no i za siebie nie długo 3mać też będę bo czas szybko leci i starania trzeba będzie zacząć ale jeszcze jak na razie czekamy:)
Miłego wieczoru!
 
Dziekuje i wzajemnie:-) u mnie niespodziewanie był dzisiaj Mkołaj,przyniósł mi czekoladki i....strój mikołajki będzie się działo:-D he he
A jak u reszty mija mikołajkowy dzień? były prezenciory? a moze pracujecie na mały prezencik z 9-cio miesięcznym opóźnieniem???? :-p U mnie na staranka juz zapóźno bo jestem w oczekiwaniu na @ ale zaszaleć zawsze można:-D
Pozdrawiam i zyczę milusińskich mikołajek!!!!!:-)

Roxii to super że Mikołaj o Tobie nie zapomniał:) no i działaj tam ile wlezie a na pewno nie długo zafasolkujesz a najważniejsze aby nie tracić nadziei.3 mam za was wszystkie mocno kciuki no i za siebie nie długo 3mać też będę bo czas szybko leci i starania trzeba będzie zacząć ale jeszcze jak na razie czekamy:)
Miłego wieczoru!

U mnie mialy byc mikolajki ale sie poklocilismy- wogole moj mnie wkurza od tyogdnia nie moge na niego patrzec.
Ja jestem obecnie w 36 dc wiec czekam i czekam
 
reklama
U mnie mialy byc mikolajki ale sie poklocilismy- wogole moj mnie wkurza od tyogdnia nie moge na niego patrzec.
Ja jestem obecnie w 36 dc wiec czekam i czekam
Ola to może dla tego jesteś taka nerwowa bo @ się zbliża ?
Ja czasami też tak mam że tniemy się niezmiernie i najlepiej zamknęłabym się w drugim pokoju aby ochłonąć i nie patrzeć na M ale pamiętaj że zawsze po burzy świeci słońce i jestem pewna że się pogodzicie:)głowa do góry:)
 
Do góry