reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ola domyślam się że to wszystko dużo kosztuje niestety :-(sama nie wiem może warto poczekać skoro stary rok prawie się kończy więc do nowego dużo już nie zostało :cool2:

Ja zajęłam się usuwaniem pajączków z mojej nogi w prywatnym gabinecie kosmetycznym i też jestem zaskoczona ceną,kosmicznie drogi zabieg ale czego się nie robi aby ładnie wyglądać :rofl2: i aby nie cierpieć tak na stare lata :cool2:
W sobotę na 10.30 mam pierwszą wizytę,konsultacja+próba laseru także jestem dobrej myśli :-)

miłego dnia dziewczyny,jeszcze tylko 2 dni pracy i 2 tygodnie wolnego:)
pozdrawiam!
 
reklama
Ola -jak ja cie rozumiem,ja jestem w 36dc test negatywny -najchetnej to bym na bete poleciala a tu co ?nie robia bety :wściekła/y:a @ jak nie bylo tak nie ma...

Powodzenia,oby te twoje opoznienie oznaczalo ciaze -czytalam ze niektorym dziewczynom wyszedl pozytywny test dopiero w 6tyg i nawet pozniej;-)

Zrobilam wczoraj drugi test- znowu jedna krecha- kupilam z tesco albo jakies do dupy sa albo ladnie mi sie porobilo z cyklami. Wlasnie od 2 godzin zaczelam 48 dzien cyklu- no paranoja

A jak u Ciebie- przylazla @ czy dwie kreseczki- 3mam kciuki

W Manchester jest polska kilinika beta kosztuje tam £60.
 
Zrobilam wczoraj drugi test- znowu jedna krecha- kupilam z tesco albo jakies do dupy sa albo ladnie mi sie porobilo z cyklami. Wlasnie od 2 godzin zaczelam 48 dzien cyklu- no paranoja

A jak u Ciebie- przylazla @ czy dwie kreseczki- 3mam kciuki

W Manchester jest polska kilinika beta kosztuje tam £60.

Olu-oj a juz niewiem co o tych testach myslec:eek: U mnie 38dc i dalej nic.Ide dzis zaniesc mocz do przychodni i w pn bedzie wynik,babka mi powiedziala ze jak bedzie negatywny i znow kilka dni nie bede miala@ to mam sie umowic do GP na wizyte ipowiedziec co i jak i on powinien mnie wyslac na krew jak sieupre(a na bank tak bedzie) wiec moze i ty spruboj?:tak:
 
Olu-oj a juz niewiem co o tych testach myslec:eek: U mnie 38dc i dalej nic.Ide dzis zaniesc mocz do przychodni i w pn bedzie wynik,babka mi powiedziala ze jak bedzie negatywny i znow kilka dni nie bede miala@ to mam sie umowic do GP na wizyte ipowiedziec co i jak i on powinien mnie wyslac na krew jak sieupre(a na bank tak bedzie) wiec moze i ty spruboj?:tak:

Pojade chyba w poniedzialek. Wiem ze jest u nas Family Planning Clinic wiec zapytam czy mi zrobia test. Powodzenia
 
U mnie po próbie lasera jest ok,zabieg lekko bolesny ale do przeżycia,teraz jak wszystko będzie ok i nie wystąpią jakieś skutki uboczne to za 2 tygodnie idę na pierwszą sesję.
A jak trwają u was przygotowania do Świąt?Ja już kupiłam prezenty,poowijałam je w kolorowy papier po to aby przy odwijaniu prezentów,ciekawość moich Panów zżerała :rofl2: A w środę zaczynam przygotowywać Świąteczne przysmaki także duużooo pracy mnie czeka :cool2:byłam także dziś na zakupach i jestem zadowolona :happy:
 
Wesolych Swiat!!!1
 

Załączniki

  • puiwp2pl[1].gif
    puiwp2pl[1].gif
    36,1 KB · Wyświetleń: 53
Witam

Ewka dzięki:)

Ja dziś zostaje w domu,mam wolne od pracy bo mój synek jest chory,ma zapalenie górnych dróg oddechowych + gorączka 40 stopni także nie za ciekawie,byliśmy wczoraj na pogotowiu ale lekarz nie przepisał żadnego antybiotyku,gorączkę kazał zbijać paracetamolem.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 
reklama
No jade jutro zeby umowic wizyte. Zrobilam ClearBlue i wyszlo nic, dzisiaj 50 dzien cyklu. Juz mam dosc... A Ty daj znac jak u Ciebie
Ojej strasznie długie te Twoje cykle, to nie jest normalne mówiłaś o tym kiedyś lekarzowi?? Oczywiscie mam nadzieję że to fasolka się zadomowiła ale skoro testy wychodza negatywnie...:eek: nie wiem co o tym myśleć, pędz kochana do jakiegoś doktorka:tak:
Witam

Ewka dzięki:)

Ja dziś zostaje w domu,mam wolne od pracy bo mój synek jest chory,ma zapalenie górnych dróg oddechowych + gorączka 40 stopni także nie za ciekawie,byliśmy wczoraj na pogotowiu ale lekarz nie przepisał żadnego antybiotyku,gorączkę kazał zbijać paracetamolem.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
Czterdziestostopniową goraczkę kazali zbijać paracetamolem???:szok: Ci lekarze są nienormalni, naprawdę współczuję, mam nadzieję że juz lepiej z Twoim synkiem duzo zdrówka życzę:-D
A ja właśnie wczoraj wróciłam z Polski ocywiście poodwiedzałam wszystkich lekarzy i u gina tez byłam tak jak Wam wczesniej wspominałam. No i niestety nie mam dobrych wiadomośći.... Mój M w październiku robił badanka na żołnierzyki wyniki odebrała jego rodzinka i przez telefon mówili nam ze jest wszystko dobrze. Nie wiem jak oni na te wyniki patrzyli :wściekła/y:ale niestety okazało się że wcale nie jest dobrze jest wrecz barrrdzo źle:-( Okazało się ze ma dużo za mało zołnierzyków niż powinien. Byłam z tymi wynikami u mojego gin i co tu duzo mówić powiedział mi że przy takiej ilości żołnierzyków jaką ma teraz nie żadnych szans żebym zaszła w ciąże:-:)-:)-( Pytalam czy coś takiego można leczyć i co dalej mamy robić. On mi powiedział że w zasadzie niewiele można z tym zrobić jedyna szansa to mój M musi przestawić sie na zdrowszy tryb życia czyli: przedewszystkim rzucić palenie(niestety pali bardzo dużo), wiecej wypoczynku, zdrowsza dieta i zaecił zeby kupić witaminy np adrovit( specjalne wit. dla męszczyzn). Po dwóch, trzech miesiacac stosowania się do tych zaleceń powtórzyć badanka i zobaczyć jakie będą efekty. Oczywiście ten zdrowszy tryb życia nie gwarantuje poprawy ale próbowac trzeba. Jesli to nie pomoże to mozemy spróbować inseminacji a jeśli to nie poskutkuje(bo też nie jest gwarancją powodzenia) to pozostaje nam invitro:-(
Rozryczałam się jak małe dziecko kiedy o tym mi mówił, bo uswiadomiłam sobie ze prawie nie mamy szans na to żeby normalnie i naturalnie zajsć w ciąże... Nie mogłam tego pojąc dlaczego właśnie nam się to przytrafiło:-(
Staram się czesto o tym nie myśleć ale wiecie jak to jest, pozostało nam mieć nadzieję ze dietka M coś poskutkuje bo jesli nie... to nie wiem co zrobie:-:)-:)-( Ehh i takie to wiadomości przywiozłam z urlopu, przepraszam że tak dużo tu napisałam ale musiałm to gdzieś wyrzucic a wiem ze Wy mnie zrozumiecie:-(
Trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieję że żadna z Was nie będzie musiała przechodzić przez to co my.
 
Do góry