reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

ale ja nie chcialam wcale was urazic a jezeli sie poczulyscie urazone to przepraszam
ja sie poprostu tak czuje i nic na to nie poradze
najlepiej bedzie jak opusze forum
 
reklama
ew2412-na pewno dziewczynom nie chodzilo o tozebys opuszczala forum:no:,wiesz ja ciebie troche rozumie bo dla nas ta druga potrzeba jest tak samo silna wrecz berdziej swiadoma(przynajmniej u mnie),alemamy juz nasze skarby a niektore tutaj nie maja nic...Choc wierze ze wszystkie tak samo pragniemy naszych fasolek:sorry:

Dlatego dziewczyny bez klotni i obrazania-przeciez wadomo z doly nieraz dopadaj kazda z nas!
Milego dnia dla wszystkich!
 
ew2412-na pewno dziewczynom nie chodzilo o tozebys opuszczala forum:no:,wiesz ja ciebie troche rozumie bo dla nas ta druga potrzeba jest tak samo silna wrecz berdziej swiadoma(przynajmniej u mnie),alemamy juz nasze skarby a niektore tutaj nie maja nic...Choc wierze ze wszystkie tak samo pragniemy naszych fasolek:sorry:

Dlatego dziewczyny bez klotni i obrazania-przeciez wadomo z doly nieraz dopadaj kazda z nas!
Milego dnia dla wszystkich!
nikt sie nie kloci ja tego nie mowilam o dziewczynach absolutnie
napisalam jak sie czuje zawsze mi zycie rzuca klody pod nogi i jak nie nadzerka to cin1 i hpv jak nie to jeszcze cos innego poprostu mam dosc i dlatego zrezygnuje z mierzenia tempek. z forum i zaakceptuje ze niestety ale nie bedzie mi dane miec drugie dziecko
 
ale ja nie chcialam wcale was urazic a jezeli sie poczulyscie urazone to przepraszam
ja sie poprostu tak czuje i nic na to nie poradze
najlepiej bedzie jak opusze forum

ew2412-na pewno dziewczynom nie chodzilo o tozebys opuszczala forum:no:,wiesz ja ciebie troche rozumie bo dla nas ta druga potrzeba jest tak samo silna wrecz berdziej swiadoma(przynajmniej u mnie),alemamy juz nasze skarby a niektore tutaj nie maja nic...Choc wierze ze wszystkie tak samo pragniemy naszych fasolek:sorry:

Dlatego dziewczyny bez klotni i obrazania-przeciez wadomo z doly nieraz dopadaj kazda z nas!
Milego dnia dla wszystkich!

Ewka- uzylas bardzo mocnych slow- nikit nie próbowal Ci dopiec a nas na forum pelno tych co czekaja pierwszy raz na cud. Nikt sie przeciez nie klóci!
 
chej kochane... dlugo mnie nie bylo ale sie przeprowadzilismy i nie mam neta... teraz jestem w polsce do wtorku to kozystam... bylam na usg dzisiaj i wszytsko jest ok z maluchem no i dowiedzialam sie ze synus prawdopodobnie bedzie...

a co tam u was?? bo ja to nadrobic nie nadrobie... jakies nowe fasolki??
 
chej kochane... dlugo mnie nie bylo ale sie przeprowadzilismy i nie mam neta... teraz jestem w polsce do wtorku to kozystam... bylam na usg dzisiaj i wszytsko jest ok z maluchem no i dowiedzialam sie ze synus prawdopodobnie bedzie...

a co tam u was?? bo ja to nadrobic nie nadrobie... jakies nowe fasolki??
Witaj! no to świetnie życze zdrowego synusia :tak:, ciesze że wszystko Ok i oby tak było do końca:-)
Tutaj z tego co zauważyłam to bez większych zmian, trochę nowych dziewuszek jest:-) ale fasolinek niestety nie przybywa:-( ehhh co zrobić pozostało nam uzbroić się w cierpliwość i czekać... Tylko ile można, ja staram się jak najmniej o tym myśleć ale to nie takie proste jak wszystcy dookoła pytają : "a Wasz dzidziuś kiedy..??" szlak mnie trafia jak to słyszę:wściekła/y: wiem że nie powinnam się denerwowac ale Ci ludzie nie rozumieją co przeżywamy a zadając takie pytania tylko wpędzają mnie w zakłopotanie i kolejną depreche...
I jak tu nie myślec????
 
Ehhh poniosło mnie troche, przepraszam:zawstydzona/y: Chyba mam kiepski dzień:sorry:
Co tam u Was kochane? cos tu cisza staraszna....
 
Ehhh poniosło mnie troche, przepraszam:zawstydzona/y: Chyba mam kiepski dzień:sorry:
Co tam u Was kochane? cos tu cisza staraszna....

Roxii- dokladnie mam to samo- ale zlewam ich, ostatnio przypomnialam sobie, ze kumpela co kiedys juz o niej pisalam ma termin przeciez na 22 grudnia i pisala mi na gg jak to sie juz przygotowuja czyli- skrecili lozeczko, ciuszki poprane, szyjka sie skrócila- a ja potem pol nocy wylam do poduszki z zalamania

No pustki straszne sie zrobily- probuje podtrzymac watek zeby nas nie sprzatneli po nowym roku- wkoncu starania na wyspach tzn badania itp sa trudniejsze i zupelnie inaczej sie to dzieje niz w Polsce- wiec myslalam ze dziewczyny sie beda udzielac, ale cos sie uciszylo...

U mnie starania pelna para- az drze na mysl o porazce w tym cyklu- jesli bedzie porazka :unsure:
 
Roxii- dokladnie mam to samo- ale zlewam ich, ostatnio przypomnialam sobie, ze kumpela co kiedys juz o niej pisalam ma termin przeciez na 22 grudnia i pisala mi na gg jak to sie juz przygotowuja czyli- skrecili lozeczko, ciuszki poprane, szyjka sie skrócila- a ja potem pol nocy wylam do poduszki z zalamania

No pustki straszne sie zrobily- probuje podtrzymac watek zeby nas nie sprzatneli po nowym roku- wkoncu starania na wyspach tzn badania itp sa trudniejsze i zupelnie inaczej sie to dzieje niz w Polsce- wiec myslalam ze dziewczyny sie beda udzielac, ale cos sie uciszylo...

U mnie starania pelna para- az drze na mysl o porazce w tym cyklu- jesli bedzie porazka :unsure:
Masz racje musimy zacząc więcej pisać nie możemy pozwolić żeby zabrali nam wątek :no: można tu zdobyć naprawdę duzo informacji na temat służy zdrowia w UK a to wazne jeśli ktoś nie wie co i jak. Poza tym przywiązałam się do Was i do tego wątku:tak:
Także dziwuchy do roboty!!! Piszcie o co tam u Was słychać w kupie raźniej:-D
Ja sama zbyt dużo nie piszę ale to dlatego że staram się nie myśleć o ciąży bo to tylko pogarsza sytuajc, choć tak naprawde sama siebie oszukuję niby nie liczę dni nie mierzę tempki ale i tak jak przychodzi koniec cyklu to do ostatniego dnia mam nadzieję ze może tym razem się udało, doszukuję się objawów ciazy, to jest jakaś paranoja!!! ale chyba nie da się o tym nie myśleć bo im dłuzej się staramy tym bardziej jestem przerazona i zflustrowana całą sytuacja:-( Często mi się śni ze jestem w ciąży a kiedy się budzę pozostaje zal i rozczarowanie.....
A za Ciebie Oleńko goraco trzymam kciuki moze tym razem się uda jeśli przytulacie się co drugi dzień to jest duuuuuża szansa :tak:
 
reklama
Masz racje musimy zacząc więcej pisać nie możemy pozwolić żeby zabrali nam wątek :no: można tu zdobyć naprawdę duzo informacji na temat służy zdrowia w UK a to wazne jeśli ktoś nie wie co i jak. Poza tym przywiązałam się do Was i do tego wątku:tak:
Także dziwuchy do roboty!!! Piszcie o co tam u Was słychać w kupie raźniej:-D
Ja sama zbyt dużo nie piszę ale to dlatego że staram się nie myśleć o ciąży bo to tylko pogarsza sytuajc, choć tak naprawde sama siebie oszukuję niby nie liczę dni nie mierzę tempki ale i tak jak przychodzi koniec cyklu to do ostatniego dnia mam nadzieję ze może tym razem się udało, doszukuję się objawów ciazy, to jest jakaś paranoja!!! ale chyba nie da się o tym nie myśleć bo im dłuzej się staramy tym bardziej jestem przerazona i zflustrowana całą sytuacja:-( Często mi się śni ze jestem w ciąży a kiedy się budzę pozostaje zal i rozczarowanie.....
A za Ciebie Oleńko goraco trzymam kciuki moze tym razem się uda jeśli przytulacie się co drugi dzień to jest duuuuuża szansa :tak:

Cos czuje ze ten cykl pojdzie na straty powinnismy sie teraz starac- ale jestesmy pokloceni i wogóle nie moge patrzec na meza- drazni mnie...:wściekła/y:
 
Do góry