reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Ja nie wiem jak to jest z tym badaniem nasienia...bo my się nie dowiadywaliśmy...także nie pomogę Ci niestety...:no:
Ja miałam strasznie ciężki tydzień w pracy...Ale dziś mam wolne i zamierzam cały dzień odpoczywać....i zregenerować siły...Do tego nadal coś mnie kręci w nosie i drapie w gardle...Mój P. zrobił mi syrop z wyciągu cebuli i czosnku z cukrem wię sie nim kuruję...oby pomógł....Miłego dnia Dziewczyny!
 
reklama
no to sie kuruj bo teraz ta pogoda nas wszytskich dopanie... moze ktos bedzie wiedzial co i jak ja najwyzej bede czekac na list z przychodni.

a ja juz niedlugo powinnam zaczac przytulanka - ale cicho bede niech raz cos maz sie postara a nie ciagle ja...luz totalny:-)
 
no to sie kuruj bo teraz ta pogoda nas wszytskich dopanie... moze ktos bedzie wiedzial co i jak ja najwyzej bede czekac na list z przychodni.

a ja juz niedlugo powinnam zaczac przytulanka - ale cicho bede niech raz cos maz sie postara a nie ciagle ja...luz totalny:-)
ja dostalam skierowanie w recepcji i nie bylo tam zadnej daty poboru. Sprawe zalatwil w domu i probke musielismy dostarczyc chyba w ciagu godziny do laboratorium. Pierwszo slysze o skierowaniu poczta:confused::eek: no ale moze u was tak to sie odbywa.
Ja poszlam do gp i wszystkie juz skierowania wydawaly mi pielegniarki w recepcji.
 
no to kurcze ja nie wiem mam nadzieje ze mnie maz nie nabiera...bo bym sie strasznie zdenerwowala.... ja zaraz wyczytam na necie co i jak bo to cos podejrzane :-D:-D
 
Hej dziwczyny tu tez spytam:biore tabletki antykoncepcyjne chcemy zaczac sie starac w polsce mowia ze trzeba troche odczekac po braniu tu ze nie-czy wiecie cos na ten temat?
pozdrawiam
 
Witajcie ! :biggrin2:
Chętnię dołączam do grona wyspiarskich 'staraczek'za mną już parę miesięcy starań, a dokładniej 11. Najgorsze jest to że tracę już nadzieję, bo skoro nie udało się przez ostatnie miesiące, dlaczego miałoby sie udać teraz. Mąż też ma już dość mojego ciągłego gadania na ten temat. I ma rację. To nie pomaga. Postanowiłam do was dołączyć. Mam nadzieję że odnajdę tu głosy pocieszenia i wsparcie. Może posłużę poradą z moich ostatnich doświadczeń. A jest ich trochę...
Pozdrawiam Was wszyskie gorąco! I życzę wytrwałości! :happy:
Kati
 
a ja kochane znow lapie dola tempki skacza wczoraj mialam bol owulacyjny ale skoku nie bylo ech... serduszkowac nie mam sily chyba nigdy nie trafie w odpowiedni dzien a z tego wszystkiego odechciewa mi sie mierzyc temperature
Sandra a ty jak sie czujesz? Nasza ciezarowko:sorry::-)
Wiecie co i czuje sie taka pusta , wybrakowana :-(, jak bym nie byla kobieta.
Widzicie wrocilam i znuff narzekam:-(
 
reklama
do ewki2412 i innych w temacie...czy mierzysz tylko temperaturę, czy testy owulacyjne również?
Przyznam Wam się że na początku kupiłam lepsze testy. Przynamniej tak mi się wydawało, flamastrowe, droższe, wyglądały ładnie. Okazało się że nie są dla mnie. Pik miałam na nich przez 10 dni. No to jak tu celować w odpowiedi moment. I sprobowalam zwyklych paskowych. Jak tylko delikatnie test zaczyna sie rozowic robie go co 6 godzin. Sadze ze celuje z owulacja co do 24 godzin. Wiec przynajmniej to mam z glowy. Jak jakies pytania to dajcie znac.

A co do badan nasienia..hmm...wiecie jak tu jest ze sluzba zdrowia. Do zlego nie chce namawiac, ale malutkie nagiecie sytuacji nie zaszkodzi. Rozwiazeania widze przynajmniej 3:
1. Mowic prawde. Moze laskawie GP skieruje na badanie nasienia. Ale mowie z gory, jesli powiedcie ze staracie sie rok. To raczej bywa za malo na skierowanie na badanie.
2. Nie mowic prawdy. Dodac pare miesiecy i powiedziec ze to juz 3 rok staran i nie wieccie sie dzieje, i zasugerowac badanie nasienia. Chybaze GP zrobi to sam.
3. Nie mowic prawdy. Powiedziec ze sie staracie od paru miesiecy, ze robiliscie testy w PL i meza nasienie wypadlo kiepsko. Podac wynik ponizej 5 mlm/ml
To chyba na tyle.
Jakby co dajcie znac!
Ścskam Was i trzymam kciuki za nasze próby ;)
 
Do góry