reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

tak mamy w planach ale nigdy nie wiadomo ;-)tabletek już nie biorę i napiszę szczerze że prawie się nie zabezpieczamy także różnie może być...


Ola będzie dobrze,3maj się może w przyszłym miesiącu się uda:)


A tak poza tym co co u was?jak mija niedzielne popołudnie?

A juz mam dosc wszystkiego, zaskoczyla mnie totalnie nad ranem takze weekend mam poprostu zje...ny ladnie ujmujac.
Moj idzie dzisiaj na nocke a ja jade pozniej do kumpeli co tez sie staraja tylko juz uslyszeli od lekarza ze bedzie to graniczyc z cudem jesli uda im sie naturalnie- zostalo im tylko in vitro...
 
reklama
hejka
Olka i co powtarzałaś z rana dzisiaj test?i jak po wizycie u koleżanki?


U mnie ok właśnie przygotowuję się do pracy.Życzę miłego dnia buziak

Nie bylo po co powtarzac testu bo sie @ rozkrecila na calego- wiec jak pisalam cykl stracony.

A u kolezanki bylam i wrocilam o 1 w nocy :) w tym tygodniu mam na popoludnie wiec bede zagladac po pracy
 
hej kochane al sie stesknilam za wami:-)
no wiec @ przylazla niespodziewanie po poludniu w niedziele(25.10) a niespodziewanie dlatego iz zawsze przed mialam plamienie a tym razem chlus i jest:-( no ale nic nie plakalam bawilam sie na calego:-D. Jedyny co mnie nie pokoi to to ze mam nadala niewielkie rozowe plamienie:confused::eek:
dostalam juz list z kliniki mam sie u nich pojawic 13.11 chyba cos beda dzialac
A od jutra zaczynam mierzyc tempke
 
to jest nasz 13 cykl....no i mam nadzieje ze 13-stka okaze sie szczesliwa;-)

Ja tez trzymam kciuki- tylko to nam pozostalo przy e-kibicowaniu :)

Ja sie juz pomalu pozbieralam z zalamania. Martwi mnie, ze to co drugi cykl jakos sie zaczelo to opoznianie. Kumpela mi mowila moze ten drugi wlasnie jajnik cos tam z nim nie tak i dlatego nawala jak owulacja ma byc niego. Ale namieszalam hehe ale Wy sie polapiecie dziewczynki :)
Jak pomysle ze nastepny cykl musze czekac z testem 43 dni to az mnie kreci...

A co tam u Was. U nas w weekend imprezka w domu- okazja po pierwszej mojej wyplacie :-D- znajomi sie upomnieli ze trzeba opic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak mi przykro Olu ze przyszla..ja ten cykl totalny luz wszytskie wspomagacze odrzucilam w tym cyklu daje poszalec mezowi..

jak to jest tutaj w UK z badaniem nasienia..moj maz mowi iz poszdl do GP i ma mu na poczte wyslac specjalne skierowanie z data poboru nasienia..tak to sie tutaj odbywa?:cool:
 
Do góry