reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Kupie First Response- one sa raczej malo zawodne. Jesli wyjdzie jedna krecha to poczekam do pon i wtedy powtórze jesli nie przyjdzie


first response to bardzo dobry test... ja mialam takie paskowe z ebay i wychodzil cien cienia i sie wkurzylam, wiec pojechalismy do apteki wlasnie po ten test... zrobilam go po poludniu juz nawet sama nie wiem z ktorego moczu ale napewno nie pierwszego ani drugiego... i wyszly 2 piekne kreski... a bylo to na dzien przed planowana @... wiec te testy w sumie nawet na 10 dni po owulacji pokazuja juz kreseczki... po terminie @ to mozna zrobic kiedy sie chce...

trzymamy kciuki kochana i to bardzo mocno... :tak::tak::tak:
 
reklama
first response to bardzo dobry test... ja mialam takie paskowe z ebay i wychodzil cien cienia i sie wkurzylam, wiec pojechalismy do apteki wlasnie po ten test... zrobilam go po poludniu juz nawet sama nie wiem z ktorego moczu ale napewno nie pierwszego ani drugiego... i wyszly 2 piekne kreski... a bylo to na dzien przed planowana @... wiec te testy w sumie nawet na 10 dni po owulacji pokazuja juz kreseczki... po terminie @ to mozna zrobic kiedy sie chce...

trzymamy kciuki kochana i to bardzo mocno... :tak::tak::tak:

Kumpela mi przyniesie plytkowy ze szpitala wiec tez powiniem zadzialac- caly czas ich uzywalam- :) plusy chodów w szpitalu.

Dobra mykam do niej i wpadne jutro. Dobranoc
 
Oj, Ola85 oby się udało, może zaczniesz dobrą passę na forum! dwie kreski są nieuniknione, prawda? Trzymam kciuki! Ja sprawdzam za tydzien..pierwszy raz w zyciu, takze przezycie jest ;) Moj narzeczony stwierdzil, ze dopiero jak wyjdą dwie kreski to do niego TO trafi, a tak, jak się "tylko" staramy, to nie traktuje tego poważnie, żeby się nie zdziwił, hehe :p
 
Medluje ze niestety wyszla jedna kreska ale @ nadal nie ma i zaczyna mnie to bardzo wkur...iac
no Olka tu cię znalazłam... ;)
szkoda że teścik negatyw Ale do puki nie ma @ to jest nadzieja jeszcze.
3maj się.

Aga to wy bedziecie starali się latem przyszłego roku tak? tak mi kiedyś mówiłaś :tak:

A ja niestety zaczełam kolejny cykl starań.... :sorry:
 
Chcialam tylko dac znac ze dotrala do mnie dzisiaj nad ranem. :(
Trace juz nadzieje...
Kinga ja siedze tez na satarczkach w 2009..
 
reklama
Aga to wy bedziecie starali się latem przyszłego roku tak? tak mi kiedyś mówiłaś :tak:
tak mamy w planach ale nigdy nie wiadomo ;-)tabletek już nie biorę i napiszę szczerze że prawie się nie zabezpieczamy także różnie może być...


Ola będzie dobrze,3maj się może w przyszłym miesiącu się uda:)


A tak poza tym co co u was?jak mija niedzielne popołudnie?
 
Do góry