reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

wiesiolek mozesz kupic w tesco... ja kupilam 3 opakowania bo w promocji bylo ze 2 kupujesz a jedno gratis i mi zostaly cholera prawie 3 opakowania :-):-D
widze wlasnie ze w tesco znowu ta sama promocja... 3 w cenie 2...

30tabletek po 1000mg-£1.45
90 tab po 1000mg-£4.32



w sainsburys masz ale 500mg 30tab za £0.71


w boots sa srozsze... najlepiej w tesco... ja tez z tesco kupowalam... nie roznia sie niczym innym tylko opakowaniem... no i cena...





a propo rodzicow to nie wiem... boje sie stroche bo oni jeszcez nie sa dziadkami a mam brata starszego... w sumie wydaje mi sie ze mysleli o tym bo przeciez mieszkam z facetem od prawie 2 lat... dobrze wiedza ze spimy razem-no chyba logiczne :-):-) no i chyba nie mysla ze my w lozku to rozaniec odmawiamy... wiec pewnie maja mysli ze moze stac sie cos takiego ale napewno beda w szkolu no bo my bez slubu, ja mam 21 lat... wiec moga troche ,,posapac'' na poczatku, wcale sie nie zdziwie... ale mam nadzieje ze bedzie ok i im przejdzie... wydaje mi sie ze mama boi sie starosci... a przeciez slowo babcia to ja postarzeje... moja babcia sie zawsze smieje z mojej mamy i mowi-a jak ja bylam w twoim wieku to mnie babka zrobilas :-):-D:-D wiec podteksty sa... :-D:-D:-D:-D sie domagaja :-D:-D:-D babcia prababcia bedzie... i dziadzius tez :tak::tak: a drugi dziadzius juz pradziatkiem jest od kwietnia wiec bedzie po raz drugi :tak::tak::tak:
Jej jak fajnie zobaczysz w koncu swoja fasolke:-D
i nie martw sie napewno wszystko jest w porzadku trzymam kciuki
a jak z mdlosciami?? przeszly??
u mnie nic ciekawego ech... juz zaczyna mnie to wszystko meczyc:-(
 
reklama
i wiecie co znuff mnie lapa jakies smutki jestem rozdrazniona poplakuje juz od dwoch dni
ja psychicznie nie wyrabiam cos czuje ze i ten cykl stracony:-(
 
Jej jak fajnie zobaczysz w koncu swoja fasolke:-D
i nie martw sie napewno wszystko jest w porzadku trzymam kciuki
a jak z mdlosciami?? przeszly??
u mnie nic ciekawego ech... juz zaczyna mnie to wszystko meczyc:-(

mdlosci nadal sa ale wymioty od kilku dni nie mecza mnie... mam nadziej ze to juz koniec... :tak: dam wam foty malenstwa za tydzien jak tylko wroce ze szpitala...
a ty sie nie smutkuj mi tu!!!!!!! pecherzyki sa?? sa!! endo ma 6mm ale pamietasz jak ci pisalam ze mialam male a w ciagu 2 dni uroslo mi o kilka mm?? wiec masz czas do owulki... jeszcze urosnie... ono rosnie powoli zeby bylo w sam raz do owulki bo jakby roslo jak ,,glupie'' to bys miala wieksze niz pecherzyki :-) masz wszystko ok... urosnie urosnie... tak samo jak pecherzyki... one najladniej rosna na kilka dni przed owulka... kiedy teraz masz monitorowanie??
 
mdlosci nadal sa ale wymioty od kilku dni nie mecza mnie... mam nadziej ze to juz koniec... :tak: dam wam foty malenstwa za tydzien jak tylko wroce ze szpitala...
a ty sie nie smutkuj mi tu!!!!!!! pecherzyki sa?? sa!! endo ma 6mm ale pamietasz jak ci pisalam ze mialam male a w ciagu 2 dni uroslo mi o kilka mm?? wiec masz czas do owulki... jeszcze urosnie... ono rosnie powoli zeby bylo w sam raz do owulki bo jakby roslo jak ,,glupie'' to bys miala wieksze niz pecherzyki :-) masz wszystko ok... urosnie urosnie... tak samo jak pecherzyki... one najladniej rosna na kilka dni przed owulka... kiedy teraz masz monitorowanie??
jutro mam usg zrobia mi tez badanie na wrogosc sluzu
mam jakies zle przeczucie lapie mnie jakies dolki siedze i placze
reke mam juz sina od pobierania krwi i caly czas pobieraja z tej samej nie chca z drugiej
 
i jestem po kolejnym usg wiec moj pecherzyk ma juz 20mm
a endo 7mm
jutro rano bede miala test ptc a kolejne usg we wtorek
oj ja mam nadzieje ze ten pecherzyk peknie :-(
chciala bym zeby ten 12 cykl byl wkoncu udany
 
i jestem po kolejnym usg wiec moj pecherzyk ma juz 20mm
a endo 7mm
jutro rano bede miala test ptc a kolejne usg we wtorek
oj ja mam nadzieje ze ten pecherzyk peknie :-(
chciala bym zeby ten 12 cykl byl wkoncu udany


ale ladny pecherzyk... endo tez ok... jak nie peknie ci do wtorku to ci zastrzyk daja :tak::tak: wiec nie smutaj tylko mecz do wtorku meza, co wieczor przed spankiem :-):-)
 
i jestem po kolejnym usg wiec moj pecherzyk ma juz 20mm
a endo 7mm
jutro rano bede miala test ptc a kolejne usg we wtorek
oj ja mam nadzieje ze ten pecherzyk peknie :-(
chciala bym zeby ten 12 cykl byl wkoncu udany

Pęcherzyk masz suuuper...ja na ostatnim badaniu usg w 13dc miałam pęcherzyk 19,2mm i moja ginka była nim zachwycona...(tylko ja się boję o to pękanie pęcherzyków)....Wprawdzie w tym miesiącu widać było dokładnie że miałam owulację...ale mimo wszystko nie jestem pewna z tym pękaniem...Jeśli ten cykl okaże się nieowocny chyba czas poddać się temu całemu monitorowaniu, ale wczesniej zrobimy badania mojego P.
A mnie nadal nie opuszcza dobry nastrój...Wprawdzie będac dziś w sklepie nie mogłam się oprzeć i weszłam na dział dziecięcy pooglądać ubranka dla maluszków ale jakoś to bardzo dobrze zniosłam:biggrin2:

Tush- dzięki za zaproszenie do grona przyjaciół :biggrin2:...Kupiłaś już wiesiołek???

Ewka2412 - trzymam kciuki we wtorek, nawet jeśli pęcherzyk nie pęknie do tak jak mówi Sanrahaha zrobią Ci zastrzyk i przechytrzą drania..:biggrin2:

Sandrahaha - moi rodzice, zwłaszcza mama chyba by pękła z radości jakbym oznajmiła jej że zostanie babcią...Czeka na to już kilka ładnych lat, a moja młodsza siostra od zawsze ją uświadamiała, że ona i dziecko to nie tak szybko!!!Wszystko skupiło sie na mnie, wiec czekaja z niecierpliwościa (wiedzą że się staramy)...
My z moim P. też nie jesteśmy małżeństwem ale moi rodzice go uwielbiają (tak jak pisałam wczesniej wiedzą że to dzięki niemu się zmieniłam, odżyłam złagodniałam)...Zobaczysz u Ciebie też bedzie dobrze, dziecko potrafi zmiękczyć nawet najtwardsze serca (a Twoi rodzice z całą pewnością takich nie mają...hehehe:biggrin2:).
Miłego Dnia Dziewuszki!!!!!
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif
 
Ostatnia edycja:
hej kochane a co tu tak pusto:szok::-( nikt tu juz nie zaglada:-(
a ja mam jutro kolejne usg ale i tak lapie dola czuje ze i e tym cyklu nic z tego i te moje tempki zwariowane :eek: a wszystko przez przeziebienie
smutno mi...:-:)-:)-( @ zapewne dostane w polsce albo w samolocie
 
hej kochane a co tu tak pusto:szok::-( nikt tu juz nie zaglada:-(
a ja mam jutro kolejne usg ale i tak lapie dola czuje ze i e tym cyklu nic z tego i te moje tempki zwariowane :eek: a wszystko przez przeziebienie
smutno mi...:-:)-:)-( @ zapewne dostane w polsce albo w samolocie


ty mi tu kochana nie kracz tylko pisz szybko po wizycie co i jak bo ciekawosc zzera... trzymam kciuki zeby ladnie bylo...
 
reklama
:confused2:no wiec owulacja byla pecherzyk pekl (piatek,sobota) cialko zolte jest:)) i trzeba czekac na Cud!!!
Dziesiejsza noc mialam straszna nie dos ze co godz wstawalam siusiu zasnelam ok 2 :szok: bo do 2 moja sasiadka warjowala no szalona kobieta na tym swojm facecie wyzywa sie niemilosiernie , bije go:eek::szok: krzyczy, placze no masakra
dzis krzyczala ze jest w ciazy:szok: a ja lezalam w lozku i ze lzami w oczach dlaczego nie ja:-:)-(
moja tempka skacze spada niewiem co jest dzwonilam do gin w polsce powiedzial ze moge brac duphaston nic nie zaszkodzi moze jedynie pomoc
aha za tydzien mam przyjsc na pobranie krwi
no wiec czekam aha od 3 dni jestem strasznie senna ale sie nie nakrecam bron panie boze bo bede pozniej plakala
 
Ostatnia edycja:
Do góry