reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

:confused2:no wiec owulacja byla pecherzyk pekl (piatek,sobota) cialko zolte jest:)) i trzeba czekac na Cud!!!
Dziesiejsza noc mialam straszna nie dos ze co godz wstawalam siusiu zasnelam ok 2 :szok: bo do 2 moja sasiadka warjowala no szalona kobieta na tym swojm facecie wyzywa sie niemilosiernie , bije go:eek::szok: krzyczy, placze no masakra
dzis krzyczala ze jest w ciazy:szok: a ja lezalam w lozku i ze lzami w oczach dlaczego nie ja:-:)-(
moja tempka skacze spada niewiem co jest dzwonilam do gin w polsce powiedzial ze moge brac duphaston nic nie zaszkodzi moze jedynie pomoc
aha za tydzien mam przyjsc na pobranie krwi
no wiec czekam aha od 3 dni jestem strasznie senna ale sie nie nakrecam bron panie boze bo bede pozniej plakala


a jak przytulanki?? byly codziennie?? jesli tak to ja mam nadzieje ze mi tu zafasolkujesz :tak::tak::tak: nie rozumiem tylko dlaczego tempka nie rosnie... ale skoro na usg wyszlo ze pecherzyk peknal tzn ze peknal... musze poszukac cos na necie o tej tempce... jak cos ciekawego znajde to wkleje :tak::tak:
 
reklama
tak szukam szukam i mi twoje wykresy wygladaja na wykresy trojstopniowe... zobacz tutaj dla przykladu:

rosi.png



nika2.gif



dagra.png



zaba.png



sama widzisz ze nie zawsze jest latwo odczytac z wykresu kiedy byla owulka wiec dobrze ze masz monitorowany cykl...teraz tylko trzymac kciuki trzeba :tak::tak::tak:
 
no ja wlasnie tez szukam czegos na necie ale ciezko mi idzie a przytulanki hmm spojrz na moj wykres:))
ale ciesze sie bo od 3 miesiecy nie czulam bolo owulacyjnego w piatek bolalo juz dobrze ale w sobote porzadnie
 
oj moj W juz taki jest zmeczony tymi starankami i tu nie chodzi o serduszkowanie tylko o to ze chodze smutna , caly czas tylko o jednym mysle placze itd dlatego kupil mi bilet do polski zebym sie oderwala jade tylko z malym no i @ wypada mi 22-23 a jak bede w polsce to lepiej to zniose nie bedzie czasu na placz i rozpacz
 
Czesc dziewczyny:laugh2:
Wpadlam do Was sie pochwalic. Bedziemy miec coreczke :laugh2::laugh2::laugh2: na 90%
Bylismy na drugim usg, wszystko wyglada ok, dzidzia na poczatku miala skrzyzowane nozki i lekarz nie mogla nic zobaczyc. Ja troche zalamka bo to przeciez ostatnie usg tutaj i strasznie chcialam wiedziec plec, ale potrzeslam brzuszkiem na lozku i dzidzia pokazala dupcie:-D Troche korci mnie to usg 3d ale tutaj to cos ok 100-130 funtow, i tak z jednej strony wolalabym cos kupic dziecku. Zobaczymy jak bedzie.
Ja tu dziewczyny caly czas trzymam za Was kciuki :tak::-)
 
Czesc dziewczyny:laugh2:
Wpadlam do Was sie pochwalic. Bedziemy miec coreczke :laugh2::laugh2::laugh2: na 90%
Bylismy na drugim usg, wszystko wyglada ok, dzidzia na poczatku miala skrzyzowane nozki i lekarz nie mogla nic zobaczyc. Ja troche zalamka bo to przeciez ostatnie usg tutaj i strasznie chcialam wiedziec plec, ale potrzeslam brzuszkiem na lozku i dzidzia pokazala dupcie:-D Troche korci mnie to usg 3d ale tutaj to cos ok 100-130 funtow, i tak z jednej strony wolalabym cos kupic dziecku. Zobaczymy jak bedzie.
Ja tu dziewczyny caly czas trzymam za Was kciuki :tak::-)

Super Kochana

Ja wpadam tylko na chwile- ze dam znac w przyszlym tygodniu czy sie udalo- pozdrawiam
 
reklama
a gdzies sie podziewala my tu czekalysmy na jakas wiadomos:zawstydzona/y:

Podgladam od czasu do czasu- zmienilam prace z pol na pelny etat, do tego studia wiec buy busy busy :) tak mi lepiej

19/10 mam dostac @- czuje cos ze przyjdzie bo tak sobie bimbalismy ostatnie miesiace- ale i tak licze na cud a co :p

Pogodzilam sie ze nie uda nam sie w ciagu 12 miesiecy wiec czekam do grudnia i witam GP
 
Do góry